Šlapací traktor - za a proti

selene12
22. mar 2021

Ahojte!idem si po skúsenosti....prosím vás ak máte nejakú podeľte sa s ňou....ktorý slapaci traktor áno ,ktorý nie?alebo je to jedno? Ďakujem,

essenceee
22. mar 2021

šlapaci traktor? Nebolo by lepšie odražadlo?

lienka9
22. mar 2021

@selene12 my mame slapaci,aj s vleckou.nieje to na samostatnu jazdu viac menej sa s tym hra tak staticky - meter dopredu/dozadu..pripadne v tom ma naukladane veci a stale nieco opravuje (kolesa,motor..) ked sa chce prevazat tak ho vacsinou tahame spagatom.dostal ca v 1.5roku a teraz ma 3.urcite nenahradi trojkolku,alebo odrazadlo ak na to planujete.

vilma7
22. mar 2021

Doma nemáme žiadny, ale všade kde ho syn skúšal, či na akciách, Ihrisku, zle dočiahol na pedále, je dosť náročné na pedalovanie, keďže skoro všade boli pedále dosť v predu a aj dnes na ihrisku sa na jednom vedel ledva pohnúť.
Za mňa veľmi neprakticka hračka.

ajsha123
22. mar 2021

Slapaci traktor je pre dobrý pocit chlapca traktoristu. Nie na vozenie. Na hranie. Presne, ako píšu, dlhé trasy sa nedajú robiť. Ale našim chlapcom stačilo, ze ho majú. Oredna radluca, vozik, šťastie v očiach 🙂

selene12
autor
23. mar 2021

@essenceee myslím si že táto diskusia je jasná... prečo sem zatahujete odrazadlo?

selene12
autor
23. mar 2021

@vilma7 ďakujem!

selene12
autor
23. mar 2021

@ajsha123 vďaka zA skúsenosť..😉

lenuska0075
23. mar 2021

@selene12 mame ho uz rok, ale podla mna zbytocnost 🙂 kupili sme to po starsom chlapcekovi a ani toho to nebavilo. Vpredu mame spagat a tak ho tahame. Ked chce drobec ist sam daleko su pedale, tazko to ide. Je to skor taka imidzovka na dvor 🙂

ludkka0407
23. mar 2021

Pridam aj nasu skusenost, maly ma dva roky, slapat na tom nevie, takze max.sadne alebo si ho potlaci (nemame ho doma), ked ho taham, tak pedale sa krutia a on nevie,co s nohami😁zasa pre 4 rocnu je uz maly, nevie sa tam poskladat.ako hracka ano, na vozenie urcite nie (a je aj dost tazky na tahanie,takze len po dvore u babky)

minimilan
23. mar 2021

Syn má 2r8m, kupovali sme, aby sa naučil pedálovať. Ale máme ho dnu, keďže bola zima. Preháňa sa po dome každý deň. 👍