Spievankovo

anazetka
22. apr 2012

Ahojte mamicky, kupila som DVD Spievankovo, lebo som to niekde citala, ze sa to detickam paci. 😵 Sranda je, ze som nejako cakala, kedy zacnu moju 17 mes dceru zaujimat nejake rozpravky v TV, aby som si trosku porobila doma, co treba, alebo si len tak s nou oddychla, ked uz neviem co s nou trebars v zlom pocasi. Najprv ju to vobec nezaujimalo a teraz z nicoho nic sa do toho tak zblaznila, ze az... Ale uplne extremne, ze rano vstane o piatej a uteka k telke, nechce jest pri stole, ani umyt si zuby, ani sa nic hrat a ked jej to vypnem, vresti ako pavian a v kuse len Spievankovo dokola! Uz nam z toho celej rodine sibe...Uz takto ficime par dni, ale prestava sa mi to pacit a neviem, ci je to teda len nejaka prechodna faza, a mam ju nechat tak, alebo jej mam dat nejaky limit v ramci discipliny? (to bude teda horor)... Na druhej strane zacala si sama spievat aj uz vravi slovicka a tancuje, co predtym nerobila, ako DVD sa mi tiez velmi paci, ale to ako je z neho zhyponotizovana, to ma trochu strasi...

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jane0123
24. jan 2014

A ktore cd je najlepsie,najviac sa paci detom?

heni79
24. jan 2014

@xenia55
Bambuľku nájdeš na youtube všetky diely. ja to nesťahujem púšťam priamo odtiaľ. 😉

heni79
24. jan 2014

@anazetka
Ty si rodič, ty musíš stanoviť hranice. Je pekné, že dieťa si pospevuje a tancuje, vidíš rozvoj. No nemôže predsa robiť všetko iba pri TV! Ja malej nedovolím pozerať nonostop nič. Mala všelijaké obdobia (Bambuľka, Mickyho klubík, Spievankovo, Fíha, Pat a Mat ... atď.), no nikdy nemohla pozerať celý deň. Napr. Spievankovo šlo raz a stačí na celý deň.