Spoločenská hra Lodičky. Kde sa dá zohnať?

Baby neviete mi poradiť, kde by som zohnala spoločenskú hru lodičky? To je tá hra čo sme ako malé hrali na štvorčekový papier a strielali sme súperovi lodičky nakreslené. Môj syn ju strašne chce už dva roky a ja ju neviem zohnať. Bola vyrobená aj s plastu. Kúpila by som aj používanú, lebo sa asi už nevyrába 😞((.
PS: inak bola to super hra
traktor
6. nov 2010
neviem , kde sa da kupit, ale da sa hrat aj tu http://zahrajsa.sk/index.php?task=view&id=178
katka1191autor
6. nov 2010
@traktor to je presne to 😃 , oni to vyrábali z plastu. Ale ďakujem za link. Ukážem to malému 😉
filomena
7. nov 2010
@katka1191 videla som v Halens katalogu (internetovom) nejaku hru lodky, to nebude ono ?
ywana
7. nov 2010
...ja som ju kúpila si pred rokom v klasickom hračkárstve...skús ísť normálne do obchodu...
katka1191autor
8. nov 2010
@ywana ja som prešla už asi dvatsať hračkárstiev a všade na mňa pozerajú ako na blázna 😞((
katka1191autor
8. nov 2010
@filomena perfektnéééééééééé 😃DDDDDD majú to tam. Ďakujem veľmi pekne!!!!!!!!!!
ywana
10. nov 2010
@katka1191 ...nechápem prečo, ked je to normálna hra...a existuje v súčasnosti...
katka1191autor
10. nov 2010
neviem prečo ju nemali. Nechápali o čom som im hovorila. Cítila som sa hrozne a pritom je to dosť známa hra.
waitinka7
7. júl 2017
Od r. 2010 sa veľa zmenilo....ale v súčasnosti aj ja zháňam túto hru (plastovú). Tiež ju nikde neviem nájsť. Neporadí niekto?

Začni písať odpoveď...

Odošli