Stavebnice. Poraďte nejakú!

janinah
23. okt 2008

Ahoj,poraďte mi ,prosím ,nejakú dobrú stavebnicu pre 3-r. chlapčeka,aj kde ju kúpiť,potrebujem niečo,čo by ho fakt zaujalo a pohral by sa aj sám 🙂 Ďakujem.

jaja0110
23. okt 2008

lego? 😉

janinah
autor
23. okt 2008

lego veľmi nie,keď sa nám zapotroší jedna kocočka z lega a nebude ho môcť dostavať,tak bude revať ☹

jaja0110
23. okt 2008

joooj, ved to kupis velke lego kde je zo 200 kusov, par stratenych dielikov si ani nevsimne 😉 a musi byt stavebnica? Co takto autodraha cez celu obyvku? S mostikmi a prekazkami, k tomu nejake zavodiace auticko, ovladac do ruky a mas splneny sen nejedeneho chlapa 🙂

titkovamiriam
24. okt 2008

tal ja som jedine za lego,lego...da sa dokupovat a vydrzi roky,nema ostre hrany a je prisposobene veku dietata 😀

ma_se
24. okt 2008

....aj nasa stavebnica CHEVA je dobra....neviem ci este to vyrabaju,je to podobne legu,len vacsie dieliky... 😉

titkovamiriam
24. okt 2008

jeden cas bola na trhu stavebnica co na lego uplne sedela,stala par korun no nazov si uz nepamatam to som este kupovala ked mal milan asi pat rokov.

ma_se
24. okt 2008

no ta Cheva bola draha....okolo 1000sk,ale je tam dost dielov....my sme kupovali kazdy rok jednu krabicu a deti sa s nom zahrali stale,sak aj teraz ked niekto pride s detmi tak sa hraju....da sa vsetko mozne postavit... 🙂 fakt dobra vec pre deti.... 😉

sestri
24. okt 2008

jedine lego...je aj lego doplo, sú to väčšie kocky. na klasické lego sedia stavebnice Brick a Ligao. sú lacnejšie.

bambusko
24. okt 2008

janinah, lego je ozaj super. nase dievcata sa s nim hraju od 2 rokov. mame creator, sice pisu od 4 rokov, ale da sa. akurat mne to nejde, nema zaklady z detstva 😀 ani som tomu neprisla na chut. tie zakladne sady nie su az take drahe a stratena kocka nechyba, tie specializovane su ine kafe, ale na to je este tvoj stevko maly, tam sa sklada podla navodu. a mozes dokupovat dalsie diely na rozne sviatky.

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

liliandax
24. okt 2008

aj ja som za lego 🙂
maly bude mat o chvilu narodky a dostane lego.. ale nie duplo (to ma u starkych), ale uz klasicke.. aj ja si myslim, ze aj ked pisu od 4 rokov, je to v pohode, do pusy si nezvykne nic davat a vieme ich casom dokupit 🙂

titkovamiriam
24. okt 2008

urcite je v pohode aj marek sa hraje s normalnymi kockami a s bratmi 😀

najjulinka
24. okt 2008

Hlasujem za LEGO... Aj za DUPLO by som hlasovala, ale ak začínate len teraz so stavebnicou, tak už rovno LEGO. Vek na to má... 😉

moonglow
16. okt 2013

trochu ozivim tuto temu ... dajte nejake tipy na stavebnicu pre 5 rocneho chlapca... lega a dupla mame doma vela, bavi ho, ale hladam nieco na uplne inom principe... s cim mate dobre skusenosti? dakujem

alenockap
16. okt 2013

ja mám 3 a pol ročného chlapčeka, idem kupovať Merkur stavebnicu, ale mám to premyslené tak,že ocko poskladá-kedže je to jeho naj hračka z detstva a malý sa bude s tým hrať 😀 takže mám darček pre oboch 😀 😀 chcem asi merkur auticko...

moonglow
16. okt 2013

@alenockap s merkurom asi nebude mat moj syn dost trpezlivosti ... rozmyslala som nad GEOMAG, ale tie gulicky su poniklovane a ja som na nikel alergicka, tak ma to trochu odrzadza...

moonglow
16. okt 2013

a co SEVA? hravaju sa s nou vasi chalani?

brnka
16. okt 2013

@moonglow moji ano 🙂

miriamkac
17. okt 2013

@moonglow
So Sevou sa hrávam aj ja, nie len moje deti 😀

moonglow
17. okt 2013

takze seva, ano... vdaka

mne sa pacia take drevene domceky, walachia ... nemate ju niekto nahodou doma?

a inac, syna som sa pytala, co bude chciet od jeziska, a on ze buldozer s dvomi lyzicami, ktory bude za neho upratovat 😀 ... alebo auto na dialkove ovladanie ... takze som sa s tou stavebnicou asi sekla ☹

951753
4. aug 2014

Suprové stavebnice ale sice pre trochu väčšie detúrence sú napr Zometool. Máme v aute Creator 3 a stále sa s tým hrajú keď cestujeme na dlhšie cesty. Zohnali sme tu:
http://kreativnehracky.eu

kevinko
11. sep 2014

U nas vyhrava jednoznacne lego.Synovi sme kupili na narodeniny lego domceky .Cele dni si stavia rozne domceky ,auta atd.Sestra mu zase kupila na stranke www.funlega.sk lego tusim sa vola lovci duchov
( Ghostbusters 21108) .Super hracka aj pre dospelych.Odporucam

ocko78
11. sep 2014

walachia

ana_aja
7. okt 2014

@janinah Guľôčkovú dráhu. Aj sa pritom naskladá aj sa zabaví aj musí trocha porozmýšľať aby to fungovalo. Z vlasnej skúsenosti www.drefkohracky.sk (napríklad🙂

janinah
autor
7. okt 2014

@ana_aja ďakujem,len ten 3r. chlapček z úvodu už bude mať 9 😉 ....ale stavebnicou ranného detstva bola predsa len klasika- lego