Strider bike

lusika22
17. jún 2012

Ahojte mamičky máte niekto skúsenosti zo Strider Bike. Chcela by som vedieť či je Strider Bike ozaj vhodný pre deti od 18mesiacov a či dieťa s výškou 80cm dočiahne na zem? Ďakujem.

kaja73
17. jún 2012

@lusika22 moj na nom jazdi od cca 17m a od 20m uz aj behal ako blazonko na nom,spustat z kopcov sa zacal v cca 22m. 🙂
Je to urcite najnizsie nastavitelne odrazadlo na trhu,takze nizsie aj tak nezozenies-je vysoke asi ako stredne velke plastove enduro klasik.
Moj mal 85 cm v 15m a aj vtedy dociahol v pohode na zem-ani to nemal na najnizsej poziciii-len vtedy este nevedel na nom ist.
Ja som to riesila tak, ze som mu na odrazdlo najskor nedala sedanku a on s nim chodil po byte od tych 15m,naucil sa ho ovladat po stojacky a az potom po sedacky-v tych 17m.

lusika22
autor
18. jún 2012

@kaja73 Na nete som už toľko odrážadiel pozerala, že až. A iba toto jediné pripadá u nás do úvahy, kedže je najlahšie a najmenšie čo sa týka nastaviteľnosti sedanky. Len váham či kúpiť teraz alebo ešte počkám, lebo do trenčína máme ďaleko aby sme sa len tak išli na neho kuk do predajne.Ďakujem Vám za odpoveď

kaja73
18. jún 2012

@lusika22 ja som ho objednala cez net,do 3 dni bolo doma.teda vytelefonovala som to s dakym myslim martinom,z tych stranok o strideri.

lusika22
autor
18. jún 2012

@kaja73 jej tak to je super. Ja chcem objednať z toho Active One tam majú teraz ten strider st2 za 79e majú aj ten najnovší strider, ale ten stojí 99e a to sa mi už zdá byť moc aj tých 79 je dosť. Kvalita niečo stojí, a myslím si, že každá matka chce pre svoje dieťa len to najlepšie 🙂

akdarka
18. jún 2012

@lusika22 tiez odporúčam, syn jazdi ako maly šialenec od 18mes...kúp hned aj prilbu a chranice - spojí si od začiatku, že na bicykel treba prilbu a nebudeš mat neskôr boje 🙂!

lusika22
autor
19. jún 2012

@akdarka ďakujem do konca týždňa určite objednám, hneď ako spracujem manžela bo môj nápad sa mu vôbec nepáči, bo si myslí že na tom nebude vedieť jazdiť, ale tak niekde začať musí 🙂 a prilbu už máme, lebo sa chodievame bicyklovať takže len chrániče musím kúpiť 🙂