Tipy na darčeky do adventných balíčkov pre deti

ema13
4. nov 2016

Ahojte baby, chcem vas poprosit o nejake tipy na malicke darceky, skor nejake drobnosticky, pre moje dcerky do adventneho kalendara, ci skor do adventnych balickov. Mala by to byt jedna drobnost, ktora potesi a nestoji vela peniazkov - cukrik, oriesok, lizatko, omalovanka, nalepka, ovocie, hracka.... Prosim, dajte nejake tipy. Dakujem.

sunny8
4. nov 2016

Kinderka tictac zuvacky tote gulickove cukriky nejakee uplne tie malinke cokoladky z lidlu napr karamelove orieskove kokosove lizatko nejake mentosky alebo tie eura cokoladove a vselijak to pokombinovat hromada drobnosti je v obchodoch 🙂

ema13
autor
4. nov 2016

@sunny8 Ahoj, vdaka za tipy. Mozno zajdem aj do papiernictva, tam niekedy maju drobnosti za par centov. Nechcela by som len sladkosti - potom sa nedoplatim u zubarky 🙂

jasminet
4. nov 2016

gumicka do vlasov, sponka, prstienok, maly lak na nechty - to som davala dcerke ja volakedy...maly balicek pez cukrikov

sunny8
4. nov 2016

@ema13 tak mne mamka davala take drobnosti ked som bola mala 🙂 ale ci aj take veci nwm nepamatam presne 🙂 este ma napadla ta kapslicka mala do kupela rozne tvary toho maju :D alebo stipceky gumicky sponky ked je to dievcatko :D

sunny8
4. nov 2016

@ema13 teraz som precitala az ze dcerka🙂)

sendy1977
4. nov 2016

@ema13 nejaké zaujímavé gumičky a sponky do vlasov, by ich nepotešili 😉

ema13
autor
4. nov 2016

@jasminet Ano, drobnostky na skraslenie vzdy potesia. Dakujem. 🙂

ema13
autor
4. nov 2016

@sunny8 Keby len jedna, ale DVE! 😀

ema13
autor
4. nov 2016

@sendy1977 Urcite ano, lebo v skolke je cierna diera na gumicky, kde sa nenavratne stracaju 🙂

sunny8
4. nov 2016

@ema13 nausnicky este ma napadli take drobne bizu ked nosia 🙂

ema13
autor
4. nov 2016

@sunny8 Nie, nausnicky nemenime, lebo maju este len 5 a 3 roky.

ema13
autor
4. nov 2016

Napadol mi este bublifuk, pexeso... No vymysliet tych 24 balickov bude fuska 🙂

gombocka
4. nov 2016

@sunny8 ja budem kúsok za blbú, no môžem sa opýtať na tie kapsličky do vody? Čo to, kde to? 🙂

@ema13 ja plánujem tiež pre dievčatá kalendárik malý a budú tam mini sladkosti, slanosti obľúbené, sponky, bublifuk, nejaký náramok (to moje baby rady), nálepky pre mladšiu a pod.

mariesell
4. nov 2016

nám mama dávala do balíčkov pár lentiliek, čočiek, ked bol mikuláš alebo vianoce dokonca čokoládu. mala na to vyrobené také látkové vrecúška, ale dalo by sa napr aj do potravinovej fólie zabaliť 🙂 potom u netere som videla že má niečo ako kinder, neviem kde t okupuje, také zvieratká vo vajíčku zo zvláštneho materiálu, ke´d ich namočia do vody tak narastú z 2 cm aj na 15 🙂 ale urcite by som skusila to papiernictvo ak rada tvori 🙂

bamina
4. nov 2016

Niečo na kreatívne tvorenie, fixky,farebné pásky,korálky.

ema13
autor
4. nov 2016

@gombocka Ja chapem tie kaplicky do kupela ze je to pena do kupela v nejakej zabavnej forme/tvare a rozpusti sa vo vode. V drogeriach to maju.

Ano, podobne veci, ako pises, ale do 24 este daleko ☹

ema13
autor
4. nov 2016

@bamina Ano, aj z kreativnej oblasti chcem nieco. Preto to papiernictvo, prip. aj nejaku galanterku.

katriona1
4. nov 2016

můžeš koupit to velké balení gumových medvídků, které jsou zabalené zvlášt do malých sáčků, v papírnictví jsem koupila pár tiskátek se zvířátky, pro děvče může být nějaká malá sponka nebo gumička do vlasů, taky jsem pekla perníčky a sem tam nějaký dala, letos budu dávat ještě Duplo zvířátka ( sbíráme je tak už mám nějaké menší odložené ) nějaké nálepky nebo jiné drobnosti z papírnictví co mají děti rádi, vloni jsem jí tam ještě dávala takové malé zvířátka vystřihané a zalaminované, je toho hodně 🙂 já mám spíš problém kde sehnat malé sáčky nebo nejlépe šitý kalendář s kapsičkami 🙂 vloni jsem měla takové papírové velké, sháněla jsem to na poslední chvíli a letos bych chtěla něco hezčího 🙂

ema13
autor
4. nov 2016

@katriona1 Ahoj, vdaka za tipy. Ano, presne take drobnosti, ktore si dcerky budu moct najst kazde rano pred odchodom do skolky, budu mat urcite svoje caro. Ja mam taky dlhokansky latkovy adventny kalendar, ktore tvoria zosite hviezdicky. Tie su zaroven aj vrecuska, kam mozes davat prekvapenia. Chcem to tento rok skusit, aby mali baby spomienky na carovny advent s prekvapeniami, nie na cokoladovy kalendar, ktory v sebe nema nic osobne.

angie1987
4. nov 2016

@gombocka myslím že tie klasický suu tie čo myslím aj ja.je to taká fazulka ktorá sa hodí do kúpeľa a pomaly sa rozvinie a sú v tomto také malé cca.10cm 4ks a dajú sa potom priliepat na vaňu.maju ich v panta rhei.skus pozrieť fazuľky do vody.cca.3,50€

quaxi
4. nov 2016

@ema13 ja davam na kazdy den papierik na ktorom je napisana nejaka uloha na ten den. Ulohy davam uplne rozne, od domacich prac az po omalovanky. Ked ulohu splnia, tak pristipcuju papierik so zadanim zvonka na vrecusko s tym datumom.

kvojtanikova
4. nov 2016

V pepcu maju take drobnosti aj hry (napr. Cierny peter za 0.89€), minipuzzle, malicke gelove pera, fixky, koralky na navliekanie. Mne este napadlo origami- poskladat im napr kvietok, srdiecko a potom sa to mozu aj sami naucit...

marlenka222
4. nov 2016

minimydielka na každý deň 🙂 iné

marusik
4. nov 2016

úlohu s dobrým skutkom+hrozienka, sušené ovocie, žuvačku, prstienok/prívesok vyrobený z drôtiku, fotku z detstva, záložka do knihy, farbička v vyrezaným prianím, roľnička na háčik na bundu/zips na čižme, arašid, pistácia, lieskovec, mandľa, vrecúško čaju, indícia na jogurt/dezert v chladničke...

ema13
autor
5. nov 2016

@quaxi To je skvely napad s tymi ulohami. To sa mi velmi paci. Dakujem 🙂

rajcan555
5. nov 2016

Ja mam v plane pre 5 rocneho syna tiez rozne aktivity ....vyroba guliciek so semienkami pre vtaciky, vyroba krmitka, vyroba adventneho venca, ikebany, zdobenie a pecenie medovnickov, vyroba ozdob na stromcek ( zo sisiek, z orieskov, papiera, zo slaneho cesta, z modelovacej hmoty) pisanie listu Jeziskovy, navsteva vianocnych trhov, citanie vianocnych pribehov, zdobenie stromceka, ...kazdy den bude mat nieco z toho v balicku

zuzka38
5. nov 2016

Ja dávam väčšinou aktivity ako dnes pojdeme do zoo, dnes budeme maľovať prstovymi farbami, zahrame si spolocnesku hru, pojdeme s kamosmi do detského kutika a pod. A potom nejaké drobnosti autíčka napr., bublifuk..sladkosti nedavam vobec

sunny8
5. nov 2016

@gombocka to maju v drogerii pri pokladni vacsinou a to je asi pena do kupela 🙂 este som to nekupovala ale ma to rozne tvary ako kacicka stromcek bublinka🙂

ema13
autor
5. nov 2016

@kvojtanikova Dakujem, to s tym Ciernym Petrom je dobry napad. Aj to origami sa mi paci. 🙂

ema13
autor
5. nov 2016

@marusik Dakujem, tieto aktivitky su tiez dobry napad. Dat im nejaku indiciu, aby si v byte nasli prekvapenie. Super. 🙂