Tipy na hračky, hračičky pre bábo

patusik
2. feb 2008

Ake hracky,okrem plysovych, vase babatka zaujimaju? Hodte nejaky dobry typ, nieco, co babatko zaujme, zaroven aj vnima nove veci, uci sa.....

petraluk
3. feb 2008

Ahojky, u nás tedy vede PET láhev a taky malej rád pucuje noviny. Dobrá hračka je taky vlastní nožička, s tou si vydrží hrát velice dlouho. 😀
Jinak co se týče opravdových hraček, tak malýho hodně baví šustící hračky, má takovou tu soft knížku a s tou šustí celý dny. Teď je ve věku, kdy si vybírá hračky, které vydávají nějaký zvuky. Máme takový jakoby přesýpací hodiny, kde jsou místo písku korálky a to se malýmu taky hodně líbí. 🙂

dominica
3. feb 2008

tiež malého zaujímajú plastové fľaše, zrovna sa s jednou hrá, totálne šalie keď z nej pijem/nechce sa mi používať pohár/, ale ináč nevydrží zo žiadnou hračkou nejak extra dlho. Ešte sa celkom pekne vyhrá s knižkou, má takú nádherne farebnú so zvieratkami a ja mu hovorím, čo ktoré robí a tie zvuky sa mu páčia, ale to je tak všetko. Či šuští, alebo nie, nezájem. A vlastne zahral by sa možno aj celé hodiny, ale to by musel mať v ruke mobil alebo ovládač 😀 , ale takéto hračky nie sú podľa mňa pre deti 😉 . Sem. tam sa zavaví s fľaškou od Aventu, alebo od Sinupretu/kvapky na kašeľ/, alevo s indulonou, krémom proti chladu...
No, ale to už nie je o hračkách, že?

kili
3. feb 2008

tak u nás tiež výťazí šušťavá knižka, keď sa zatvorí, je to žirafa a hlava hrkálkuje. Malý sa s ňou dokáže hrať aj hodinu v kuse. Predávajú ju len v Tescu, lebo výrobca je tesco.

ena
3. feb 2008

vsetko co nepredavaju v hrackarstve🙂 varesky, naberacky, sitka, metlicky od mixera, pokrievky..

dadulka19
3. feb 2008

patúšik,u nás sú obľúbené také farebné kolieska,sú aj na kúsanie aj na zavesenie hračiek,dá sa z nich robiť reťaz a sú také zvieratkové(ryba,drak,myš,mačka apod),...kupované v Dráčiku 😉 .Dalej sú to kvapky do nosa,potom diaľkový ovládač,mobil,mastička na riťku.No a najobľúbenejšie sú papierové kapesníky alebo časopis.Dokáže ich potrhať na milion kúskov a dlllho sa s tým zabaví.... 🙂 ...

lusil2005
3. feb 2008

dominica my mame tusim spolocne dieta 😀 😀 😀
jak keby si kazde jedno slovo o mojej krpatej pisala 😀 haha presne. mobil, ovladac, indulona, kvapky...

no a este - servitky... potom kamkolvek prideme, vyzleciem malu a vsade z nej len kusocky servitkov vypadavaju 😀

inac jak tak sledujem, tusim su tie deti fakt v urcitych veciach vsetky rovnake 😅

berynka
3. feb 2008

Kolem půl roku byly nejlepší hračky, které šustily nebo chrastily. Teď dost vedou ty, se kterýma se dá pořádně praštit a vydá to ránu 🙂 , už ji baví i kostky a miluje hrací knížku.
Ale ze všeho nejlepší jsou věci, které na hraní vůbec nejsou (mobil, ovladače, papírové kapesníky, celofán, klíče). Prostě klasika 😀 .

dlinduska
3. feb 2008

ahojky tak my si hrajeme s cimkoli 🙂 ale nejradsi chnapame po tom zakazanym - igelitkam 🙂 , jakymukoli papiru (ten uz jsme na posledni chvilu kousek vytahovaly i z pusinky) no a pet lahve, ty se jeste daji 🙂 jo a nesmim zapomenout na mobil ovladac digitalni fotoaparat apod. vecicky 🙂 marne je rikat to neni na hrani 😉

mersedesa
3. feb 2008

u nas tiež vítazi mobil,ovladač,kvapky,kremy,noviny a umelohmotne flaše 😀 a čo je velmi zvlaštne nechce ovladače ktore nefunguju,mame aj 5 pokazenych a ked ich vyložim na stolik zobrrie si len ten novy a trieska s nim,mobil takisto nechce vypnuty alebo hračkarsky alebo moj len otcov(najnovši). 😎 na hračky veškerych druhov kašle,obzrie,zahodí a ide dalej. 😎
a ked ju potrebujem surne zabavit dam jej servitku alebo noviny (samozrejme pod dozorom) a kym to nenafranforcuje tak čuší 😉

mirka
3. feb 2008

naša z nehračiek (tiež len funkčné mobily, ovládače), krémy, telové mlieko, najlepšie s obsahom 🙄 to je mňami 😖 , krabičky od liekov,vitamínov, tuba od pasty a prázdny balzam na pery, na tom frčí teraz najviac

a z hračiek leporelá, to by čítala aj pol dňa 🙂 a potom sa pohrá s kockami, aelbo nejakou skladačkou 🙂

trixi
3. feb 2008

u nasho Matka je na prvom mieste velka plastova flasa, a ako pise dominica, aj ja som leniva pouzivat pohar (pri mojej spotrebe vody sa mi nechce tak casto nalievat), dalej ho zaujimaju mobily, uz ich pozna, ked su na stole, lakaju ho ovladace, okuliare s radostou strhava navstevam, zaclony, a z hraciek od asi mesiaca miluje knizky, ked si citame, pozera na obrazky, a vsetko co susti a vydava zvuky.

marsi06
3. feb 2008

s tymi flasami je to fakt dobre.skuste tie flase niecim vylepsit.napriklad nasypat do nej sosovicu,hrach,fazulu a nieco take podobne.ja som pouzila trojdecovu flasku od Rajeckej vody.flasu staci naplnit tak asi do jednej tretiny.prajem vela zabavy.

rebeca10
3. feb 2008

marsi,to je dobry napad stym naplnenim flias 😀 ,u nas teraz ficia misky,hrnce a vsetko s cim sa da robit randal.......... 😀 😀 😀

chella
4. feb 2008

ako je mozne, ze kaslu na hracky z obchodu ale mobil ich dokaze zaujat na dlhu chvilu? ovladac by moj syn najradsej prehltol. a okuliare tak ako trixi...

martinka17
11. jan 2010

ahojte, chcem obnoviť tému. Malý sa strááášne rád hrá so štipcami,. Vyberá ich s košíka a hádže ich buď do misky alebo len tak na zem. vie sa s tým zahrať aj pol hodiny, niekedy dlhšie. Len sa bojím, aby ich nerozobral a neublížil si. Nemáte nápad, čo sa na kolíčky podobá, je toho veľa, je to lacné a bude to mať podobný efekt?