Trojkolka

barborkakr
27. apr 2021

Baby mate niektora jednu z tychto trojkoliek? pre ktoru sa mam rozhodnut? DOONA TROJKOLKA LIKI 5V1 alebo ZOPA TROJKOLKA PRIME??? dakujem 🙂

maximilie
27. apr 2021

@barborkakr ahoj. My mame Zopa a mala ju zboznuje. Trochu som si musela zvyknúť na riadenie, nie je to kocik 😄, ešte keď sa ona zaprie tak mam co robiť... inak je super. Ten košík som vybrala, lebo nám zavadzia. Odporúčam, no porovnat neviem

maximilie
27. apr 2021

@barborkakr pozerám aj tu doona, škoda ze som na nu nenatrafila skor. Urcite by som kúpila skor ju kvoli skladnosti. Toto je obrovská výhoda, ze raz dva ju poskladas do auta.
Vyzerá byt šikovnejšia, a pise ze zaručuje tichu jazdu, tak.mozno ma aj kvalitnejšie kolieska

danka808
27. apr 2021

Sestra kupovala zopa a je spokojna, maly je tiez spokojny

barborkakr
autor
27. apr 2021

@maximilie myslis? Ja ju nepotrebujem velmi skladovat inak, ani autom brat inak by som bola rozhodnuta hned🙏🏻

maximilie
27. apr 2021

@barborkakr tak potom zopa, je krajšia podla mna

barborkakr
autor
27. apr 2021

@maximilie aj mne sa viac paci...len ten ruksak na nakup😂ma top doona aj muz ze dona☺️

mareri
6. máj 2021

pre male deti je dobra, ale pre vačšie deti velmi nie. Moje deti to nemali, mali iba plastovu motorku a neskor bicyklikove odražadlo

barborkakr
autor
6. máj 2021

@mareri a ktoru myslite, ze nie je dobra?

barborkakr
autor
7. máj 2021

@mareri ake su male a velke deti, prosim?

mareri
7. máj 2021

@barborkakr trojkolka je vhodna skor pre menšie deti, vačšim by som dala odražadlo, alebo bicykel.

barborkakr
autor
7. máj 2021

@mareri ake su mensie deti stare, podla Vas? Nie vsetky deticky bavi odrazadlo, trojkolka je do 3rokov a 25 kil☺️😊

janulik2008
7. máj 2021

Tie trojkolky sú podľa mňa blbosť hlavne tie s pedálikmi vpredu. Dieťa sa na tom pedálovať nenaučí hoc pamätám si že aj my sme ako deti takú malú len teda sa nedala tlačiť :D už keď trojkolku tak kt. má pedále v strede ako sme mávali my :D

barborkakr
autor
7. máj 2021

@janulik2008 su aj pre vacsie deti, mne to pride prakticke aj v tom ked potrebujem nieco rychlo vybavit, je to lepsie ako kocik v lete posadim tam dieta ideme...

janulik2008
8. máj 2021

@barborkakr veď jasné ale pedálovať sa nedá

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barborkakr
autor
1. jún 2021

@magda15 a tie su aj na dlhe vzdialenosti? Aj ked dieta odrazadlo nebavi? A ked dieta beha skace sa nehybe?

barborkakr
autor
1. jún 2021

@magda15 ale je super, ze sa pytam na nieco a odpovedate ale na nieco uplne ine😂