Trojkolka Smart Trike alebo Arti

lucialucas
14. apr 2015

Ahojte,prosim poradte aku trojkolku kupit dcerke 15mes.Smart trike alebo tu plastovu ARTI?Viem,ze smart trike je povazovana za TOP,ale neni som si ista.ta druha sa mi zda priestrannejsia a paci sa mi ta tacka na nozicky-aspon z nej dietatku nepadaju nozky ako pri Smart Trike z tych pedalikov.dakujem moc za rady a skusenosti

lalaboo
15. apr 2015

ahoj, my mame smart trike a nie som si nou ista... dcerka ma dva roky a uz by aj zvladla sama pedalovat, no tie pedaliky su strasne vpredu a nedosiahne na ne. a to s tym mala aj nasa trojrocna kamaratka problem. ale pokial bola este mensia, tak to bolo super vozitko, nechcela byt v kociari, tak aspon na trojkolke sa vozila, ta bezpecnostna ohradka na sedadle bola vyborna. takze pokial len na vozenie dietatka, tak je to fajn, ale ja osobne necakam, ze to niekedy bude pedalovat, a radsej jej kupime bicykel :D jaaaj a este, tie plastove kolieska robia neskutocny hluk na chodniku a "riadenie" sa nam rychlo pokazilo.

aniko85
15. apr 2015

Ahoj, my mame doma ARTI a vozoli sme sa v tom uz od 8meho mesiaca a vttedy to bolo super...Teraz uz ma maly 2Omesiacov a 15 kg a musime sa vozit bez ohradky pretoze tam nema dost miesta, ale pre mensie deti je ta ohradka super. Aj ta tacka na spodku je dobra ale my sme ju uz museli odmontovat a teraz si chuda moje nevie kam polozit nozicky. Na tom to modeli sa neda vypnut otacanie pedalov pocas jazdy a ak mu polozim nozicky na pedale tak sa mu v kuse zosmykuju...Tak asi pri Smart sa da aspon to otacanie vypnut. Odla mna ani pri jednom modeli nebudu vediet deti pedalovat tieto trojkolky je to fakt len o tom ze v tom rodit tlaci to dieta Ja som kupovala Arti aj kvoli tomu ze je lacnejsia. kolieska su umele potiahnute pasikom peny.
My sme ju maximalne vyuzili a preto teraz je aj trocha rozhegana a vrzga pocas jazdy. Vybrala som model kde je palubovka so zvukom to sa malemu veeelmi pacilo..

lucialucas
autor
15. apr 2015

@aniko85 dakujem krasne za radu.ale Ako vam je artist mala,tak smart trike by bol urcite ties,ved je uzsia ovela..prave to ma odradza..nam to vychadza do jesene do presne 20mesiacov.

aniko85
15. apr 2015

Kamoska ma 2 rocnu dceru a vozi sa na tom este vzdy s ohradkou...takze ja som len napisala svoje postrehy ale volba je uz len na Vas...My sme mali to stastie ze pred kupou sme trojkolku mali pozicanu na skusku od tejto kamosky a bolo super ze sme si ju mohli odskusat. Pretoze mam druhu kamosku ktorej dcera v trojkolke neposesela ani minutu...

lucialucas
autor
15. apr 2015

@aniko85 takze vo vseobecnosti s ARTI trojkolkou spokojnost?

aniko85
15. apr 2015

Jasnéééé vobec sme kupu neolutovali....