Trojkolky pre deti

rony7
20. apr 2021

Ahojte mamičky, prosím Vás nemá niektorá z Vás skúsenost s touto trojkolkou pre dieťa? Zvažujem kúpu a neviem sa rozhodnúť ktorú... tá prvá je značka Little Tikes

dada153
20. apr 2021

Ahoj. Tu druhu kde je ta panda mame aj my. Dostali sme ju na 1rocik. Ja som s nou velmi spokojna stala 40e a nema chybu 🙂

rony7
autor
20. apr 2021

@dada153 s je kvalitná? Lebo práve tým že stojí tak menej v porovnaní s ostatnými tak si vravím či to nebude len nejaká "hrkalka"...

dada153
21. apr 2021

Vobec nehrka mne pride kvalitna ..som spokojna len ono to prislo rozobratne na jednu srubku, manzel to skladal asi 2hod a este aj chybali 3 srubky ale len tie detailne ktore sme na druhy den kupili a pouziveme s radostou. Odporucila by som. Kolieska su gumene alebo penove skor a ani to nepocut barz. Na to kolko to stoji je to velmi dobre 🙂

dada153
21. apr 2021

Je to ta ista ako na tom obrazku 🙂

rony7
autor
22. apr 2021

@dada153 jaj lebo jedna mamička písala že je to taká hrkalka, kolieska že nie sú gumenne a preto že to tak hrka, no tak teraz som na pochybách 😄🙆

hennyinnsbruck
22. apr 2021

Kebyže viem vratit čas kúpim s gumenymi kolesami 😂 mali sme s umelými veeeeľmi veľa sme to využili.. Jasne ze na štrku a Kamienkoch to trochu hrkalo ale na čistom chodníku pohoda.

dada153
22. apr 2021

Nie su to umele kolieska naša nehrka 🙂

mareri
6. máj 2021

my sme mali podobnu kolobežku. Mala sklapaci emadlo na sedenie, takže služila ako odražadlo a tiež malo i vodiacu tyč

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz