V akom obchode kúpim hojdačku

anavila
23. sep 2008

prosi m poradte. obycajnu hojdacku pre rocne dietatko kde ju zozeniem?dakujem

kukona1
23. sep 2008

v dráčiku som videla aj umelé aj drevenné...my sma kúpili tú drevennú-do 300 sk stojí

maruschka
23. sep 2008

Dráčik- určite,majú tam asi 3 druhy-aj pre väčšie.Alebo v každom inom hračkárstve..Alebo na internete 😉

anavila
autor
23. sep 2008

dakujem

titkovamiriam
23. sep 2008

ja mam z dracika plastovu-aby mohla byt stale vonku 😀

lekno
23. sep 2008

Ja som malej kúpila drevennú v Carrefoure. Stála niečo vyše 2OO korún. Bolo to asi 3 mes. dozadu.

duskaf
23. sep 2008

My sme kúpili v Tescu, takú na viac etáp použitie, najprv pre maličké detičky aj so zapínaním , potom sa môže vybrať jedna časť- predná a je len operadlo a to upínanie a potom sa môže vybrať aj operadlo pre veľké deťúrence - my ju využívame celé leto, chlapci chcú bez operadla, malá ma ešte všetky súčasti.Je to super pevná hojdačka- z umelej hmoty.

vachovka
23. sep 2008

My mame umelu z Globusu.

martina.d.
23. sep 2008

Anavila, my máme z dráčika. Ale sú aj Tescu, v každom dobrom hračkárstve a aj v Baumaxe. Určite je aj IKEA-i.

danuska24
23. sep 2008

ten konik je krasny 😉 ale drahy 😒

anavila
autor
24. sep 2008

uz sme kupili plastovu z dracika, 350 sk, celkom pekna, este sme ju nezavesili, ale uz sa chystame, tesim sa na to viac ako laurika. 😀
ma aj take tlacitko, ktore ked stlacis, tak "zaspieva"

maxi08
24. sep 2008

Ahoj,
my sme kúpili túto
http://detskahracka.sk/index.php?main_page=prod...

a sme maximálne spokojní, malý ju zbožňuje.

martina.d.
24. sep 2008

maxi, pekná, ale podľa mňa dosť drahá. 😒 😉

danu
31. jan 2010

ilonecka • 1d • Dnes o 21:29
Nevíte někdo kde se dá koupit přes net taková ta plastová houpačka pro batolata, nechci být ...trapná, ale jestli jste ted někdo viděl ten dokument o Gottovi na Primě, tak tam byla vidět, měl jí přidělanou doba na futrech a tu bych právě potřebovala. Napište někdo. Díky!