Odrážadlo pre 2,5 ročného syna

ankare
28. okt 2017

Chceme kúpiť pre syna nové odrazadlo. V júli mal 2 roky.
Dlho si nevedel zvyknúť na žiadne, až vyskúšal obyčajnu plastovú motorku z dracika, prikladám fotku.
Motorka je už vyhegana a pod stromček by sme mu radi darovali nové.
Prosim, poradte niečo podobné, stabilné, no pre väčšie deticky.

nelinka2009
28. okt 2017

Uz by som sla do kovoveho cyklo odrazadla

novana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lavieenrose
29. okt 2017

aj za mna bicyklove odrazadlo..teraz dostane pod stromcek a ked uz nebude snech moze frcat

nelinka2009
29. okt 2017

@novana zbytocne to nieje bude mat istototu, zvykne na vahu bicykla a nauci sa drzat rovnovahu. Mne sa mala po kovovom odrazadle naucila ako 4,5 rocna bicyklovat za 10 minut

novana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelinka2009
29. okt 2017

@novana no napr moja mala mala z biku strach a s pomocnymi kolieckami jej isli pedale strasne tazko, nevedela to ako trojrocna... Tak sme kupili odrazadlo s kolesami 12 a bicyklovat sa uz bez pomocnych na ucila za 10 min na biku s kolesami 16 ako 4,5 rocna... To odrazadlo milovala, este aj do skolky pre nu som s nim musela prist😁😂 kdekolvek sme sli s odrazadlom sme tam boli ovela rychlejsie... 😁😂

nelinka2009
29. okt 2017

@novana teraz ma 8 bike s kokesami 20 a miluje bicyklovanie... Na biku aj na koniec sveta v poho da 15-20 km len ju a,aj mna rita boli 😁😂

nelinka2009
29. okt 2017

@novana aj mna tak otec ucil a trvalo to niekolko dni. Dokonca si na moj bike privaril drzadlo, aby sa ku mne nemusel tolko zohybat 😁😂