Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vhodný darček pre trojročného chlapca

evita155
21. aug 2013

Ahojte chcela by som sa poradiť.. môj synovec bude mať tri roky...jeho rodičia mu neustále kupujú len samé auta a tým pádom ho nič iné ani nezaujíma len autá, kľúče od auta atď. ja ak mu niečo kúpim je to, buď oblečenie, alebo knižky a rada by som mu niečo kúpila na rozvíjanie, lebo mám pocit, akoby nič iné nepozná len samé autá, ani samotný rodičia neviem nechcú to pochopiť a stále mu kupujú autá namiesto niečoho na rozvoj.... a neviem oni si ho v tom tak naučili že ak dostane niečo iné ako auta zahodí to a nehrá sa s tým...neviem prosím Vás poradte mi, čo by sa hodilo už ma aj cd s pesničkami ani to sa mu nechce opakovať a iba sa mazne pri tom...a hneď ide zase k autám...

katkas1
21. aug 2013

u nas zaujimaju kocky take ako lego alebo puzzle to maju najradsej aj im to ide 🙂

skvele
21. aug 2013

Neviem ci by to uz zvladol,alebo ci by to s nim robili rodicia. Predplatne casopisu, uplne najjednoduchsia je vcielka.Aj to lego nie je zle, ale mojho to nebavi, skor domino.

babulina
21. aug 2013

Co tak puzzle s motivom auta? Pre nasich dokonala zabava 😉

emkab
21. aug 2013

Urcite by som volila nieco, co s autami "akoze" suvisi a aj by som to tak okomentovala- napr. stavebnicu, z kt. moze stavat autickam garaze a podobne...ak je tak namotany na auta, ako pises, tak nieco uplne mimo by asi zostalo bez odozvy :-/
Alebo nejaku knizku o autickach, su rozne encyklopedie pre deti, urcite aj nejaka o autach sa najde...

ariella1
22. aug 2013

kup mu nieco prakticke a mile, na hranie aj pre jeho bezpecnost

danielatn
30. aug 2013

@evita155 skus kolobezku 🙂 nas maly mal najskor taku vzadu s dvoma koleckami kvoli stabilite. Aspon synovca mozno odputas od aut a vyzenies trochu na vzduch 🙂 Popripade skus vlaciky 🙂

saraviki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca_p
18. sep 2013

@evita155 farby prstikove, nech dobre vsetko zapatle a knihu o podmorskom svete. nebude ani dychat... len pri oboch treba asistenciu dospeleho.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli