Vianočný darček - detské vozítko

julia07
10. dec 2014

Dobry den milè mamičky.Na Vianoce chcem krsniatku kupit detske auticko( mensie napodobeniny audi,bmw atd..)Auticko sa da ovladacom ovladat alebo ked je dietatko starsie si ho ovlada samo ma brdu a plyn.Chcem sa spytat ci je to dobry darcek, ci sa vyuzije a hlavne som dost pocula ze auticka sa kazia.Nemate s tym skusenosti?dakujem

drahusa2
10. dec 2014
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

Moja neterka má motorku jej sa to páči ale ked som s nou bola vonku a musela som tu motorku preniest cez prechod nebolo to velmi lahké a mne sa to zdá zbytočná moj nazor je ze deti sa maju hýbať a nie si vyvážat ritku 🙂 Ja by som to môjmu synovi nekupila

brumka
10. dec 2014

Ak myslys take kde sedi a vozi sa,tak ja take neuznavam,radcej odrazadlo ci bicykel,nech sa uci pohybu nie pohodlnemu sedeniu.aka stara je neter.

belllinka
10. dec 2014

@julia07 Radsej sa spytaj jej rodicov, ci to povazuju za vhodny darcek. Ale moja skuenost je taka, ze syn mal motorku aj auto, kde sa mohol vyvazat, ale vobec ho to nebavilo, iba tam tak sediet. Radsej jazdil na odrazadle, bicykli, kolobezke...

julia07
autor
10. dec 2014

Malinka ma 18mesiacov a vzdy ked ideme do nakupneho centra alebo do detskeho obchodu, velmi sa tomu tesi a hned za tym uteka. Rodicia sa tomu tesia ale predsa len som si neista. Odrazadlo uz doma mame,detky kocik a podobne..ano je to tale auticko v ktorom dietatko sedi.;)

brumka
10. dec 2014

@julia07 to je na tebe a rodicoch ale ja by som nekupila.moja mala od 2r slapala na bicykli s pomocnymi dovtedy mala trojkolku

lucy125
10. dec 2014

@julia07 ahoj moj maly dostane motorku na Vianoce od švagriny,tak je do 7r snad využijeme.Ma doma tri odražadle,klasicke aj bicyklove,od našich dostane kolobežku,k 3.narodeninam bicykel,tak si može vybrta kedy chce na čom jazdit.

marcelatje
10. dec 2014

@julia07 Moja mama sa zastrájala také kúpiť na Vianoce no urobila som krátky proces - jednoducho to doma nechcem. Podľa mňa je to harabudra čo sa ani poriadne nevyužijete. U nás to majú 2 deti a videla som ich na tom za celé leto asi 3x. A čo sa pohybu týka určite je lepšie odrážadlo ako takéto auto 😕

didi51100
10. dec 2014

@julia07 ahoj, tiez sa priklanam k nazoru, ze je pre dieta lepsie odrazadlo ako auto, kde len sedi. teraz sa daju zohnat aj take odrazadla, co s dietatom rastu. napr. totok: http://www.chillafish.com/wp-content/uploads/bu...

nenabaja
10. dec 2014

Tak pokial je dieta vyslovene soferovaci fanatik, tak preco nie, ako vysnivany darcek od super teticky. Ja by som ale nekupila uz len preto, ze sa treba spoliehat na zdroj energie a neustale ho doplnat. Tieto auticka su velki zruti 🙂 Tiez by som zvolila skor aktivnejsi pohyb na bicykli alebo odrazadle. Tento Bunzi co sa spomina vyssie je pre mensie deticky do 3 rokov, ak ma viac, tak skor by som vybrala BMXie alebo taketo cosi http://www.predeti.sk/produkt/odrazadlo-chicco-..., no a ak je este starsi, tak bicyk.

sisulqa
10. dec 2014

@julia07 dcera ma a hra sa s nim kazdy den. Ked sa nevozi dava si do neho hracky, pusta si melodie.