Vibračné kresielko

romyalex
20. júl 2018

Ahojte chcem sa opýtať na vibracne polohovateľné kresielko kto a aké máte s ním skúsenosti??

janulka2811
20. júl 2018

To by zaujímalo aj mňa,či treba bude dobré a využije sa 😊👍
Dobrý podnet.

mikaelita
20. júl 2018

@romyalex ahoj, my sme mali požičane čisto len vibračné, vôbec nás to neoslovilo, zbytočnosť. Kúpila som potom hojdacie a hralo pesničky, tu na MK za 30 eur a veľká spokojnosť ( za nás hojdacie kreslo malo väčší význam). 😉

mischelin89
20. júl 2018

Moj tie vibracie neznasal, plakal okamzite. V kresielku vydrzal asi 20 minut, myslim celkovo za svoj zivot, nie naraz :D

matinka
20. júl 2018

Syn ho mal velmi rad, dcerka vobec... treba ist do predajne, vyskusat reakciu dietata a potom uvidite

vandica
20. júl 2018

My sme mali hojdacie, vraj to vibracne nie je az tak dobre pre deti. Vyuzili sme ho dosť, bola to jedna z veci, ktorej kúpa nebola zbytočna a pomohla nam.

bimbambim
20. júl 2018

Pri synovi som to nemali k dcere sme to dostali a spokojnost.Vyuzivali sme to hlavne ked nevedela este sediet a zaxali sme s prikrmamibu nasich ked sme sedeli v altanku tak si tam aj zdriemla 😉 potom sme to posunuli dalej a potom oni dalej 😃

maca2014
20. júl 2018

ja som si priala ako darček hojdacie ale dostala som vibračné, využili sme ho dosť pri prikrmoch aj ked som sa sprchovala tak mi vyhovovalo že som ju tam pripútala a videla na mna,vedela tam sedieť, ale vibrovanie som nezapinala :D

bmiroslava
20. júl 2018

my máme akurát požičané a je to super, malý posedí, keďže už mu je dlho iba ležať a ja ho nevládzem toľko nosiť (6kg)... je vibračné i hojdacie, melódie, svetielko a hrazda so zvieratkami, malému sa páči a doma sa smejeme, že to vibrovanie mu pomáha pri trávení, keďže odkedy ho máme prestali nám bolesti bruška a začali sme pravidelne kakať, samozrejme vibrácie minimálne hodinu/dve po papaní, aby sme negrckali 😁

29simona29
20. júl 2018

@romyalex my ho mame doma,veľmi som ho chcela ale prax je taká,že je nevyužité a len sa mi na neho práši,lebo môj 3mesacny syncek v ňom nechce byt ani za svet,len ho tam položím a začne sa jedovat. Našťastie som ho nekupovala ja ale dostala ako darček od kolegýň. Podľa mna to nie je zlá vec ale to,či v ňom bude chciet byt tvoje dieta je vo hviezdach. Čo som ale počula od kamarátiek, dosť si to pochvaľujú.

kikina84
20. júl 2018

@romyalex mne teda veľmi uľahčilo všetko..mne mala inak nezaspala ako na rukách od malinká,veľmi bola naviazaná..skúšali sme všetko..a keď mala 3 mesiace a priniesol mi manžel toto kresielko tak som ho skoro zozrala od radosti..mala mi tam zaspávala ,a keď som aj varila alebo bola v inej izbe som si ju preniesla so sebou..ja som mala ruky ako opica už..nám veľmi pomohlo..my sme mali fisher price zoo..hojdala sa aj vibrovala,mala kolotoč a niekoľko melódií..premna úžasná vec

romyalex
autor
20. júl 2018

@bmiroslava presne to že ho nevládzem už nosiť cca 7 kg. A ležať sa mu tiež už nechce

bmiroslava
21. júl 2018

@romyalex tak potom je to fajn riešenie ale na druhej strane ako píšu maminy, či bude chcieť vôbec sedieť v kresielku, musíš vyskúšať.... pre mňa je to naozaj pomoc, keď som v kuchyni, tak si ho tam prenesiem aby som nemusela stále behať hore dole

angie_l
21. júl 2018

@romyalex mame vibracne ktoré sa aj hojdá za nás super vec keď mala mala koliky chcela byt len tam koľkokrát mi tam aj spala pre nás veľká záchrana neviem čo by sme než toho robili a púšťali jej ak vibrácie, má to doteraz a dávam jej tam prikrmy keďže ešte nesedí je to super vec mi sme to dostali fotku dávam ešte keď bola malinká mesiac mala