Vláčik Geo Trax. Máte s ním skúsenosti?

adulka691
12. okt 2010

Ahojte mamicky, rozmyslam co kupit malemu k narodeninkam, alebo na Vianoce.. Rozmyslame nad kupou GeoTrax od Fisher price.. Mate niektora skusenost? Ake to je, zaujal u vas vlacik alebo nie?Dakujem za kazdy nazor 🙂

veqa
12. okt 2010

🙂 my sme ho kúpili pre malého keď mal tri roky, teraz má 6 a ešte sa s ním hráva, je super 🙂 určite kúpte, len škoda, že u nás na sr sa ťažko zháňa, majú tuším len veľkú stanicu v dráčiku a to je všetko....

zuzul1310
8. nov 2010

@adulka691 my ho máme, malý má dva roky a zatiaľ ho to nebaví, verím že keď bude väčší tak ho to zaujme, inak je to krásne, DVD čo bolo pribalené malý zbožňuje, nevadí mu ani že je po anglicky 🙂 Kamoška to teraz ide kupovať svojmu tiež dvojročnému synovi, tak uvidíme aký úspech to bude mať u nich.

adulka691
autor
9. nov 2010

@zuzul1310 Hmm aj ja som zacala uvazovat nad tym,ze si asi este rok pockame na vlacik🙂 Takze uz asi viem co dostane na 3narodeninky: 😀 a na dvd je rozpravka? a mozem sa opytat aj kde ste to kupili? Ja som videla len jeden druh v draciku? Aj vy tento mate? ale sa da zohnat aj nejaky iny? Dakujem
Pekny dnik prajem A&D

zuzul1310
9. nov 2010

@adulka691 teraz to majú v dráčiku za 19,99 na DVD sú dve rozprávky, malý ich má strašne rád. Pre menšie dieťa odporúčam vláčika tomáša Take Along, malé kovové vláčiky sa spájajú magnetkami, je to perfektné a malý sa s tým zbožňuje hrať a neomrzí ho lebo stále sa dajú dokupovať nové vláčiky...takže geotrax pre trošku väčšie dieťa a pre menšie Thomas Take Along.

majka858
2. okt 2011

Ja som kupil vlacik geo trax pre syna a ma ho uz pol roka ,stale sa snim hraje .uvazujem dokupit vlaciky aj kolajnice