Výmena vrecúškových aktivít

angika
autor
19. jún 2012

Baby dakujem este raz za zapojenie sa, super aktivitky, prosim poslite mi este tie fotky, zatail mam asi len od dvoch, do mailu, spravila by som ten album... Ja som teraz tiez velmi zaneprazdena ale nasla by som si uz trosku casu na to 🙂

janea
19. jún 2012

................aaaa !!! ja som si to uuuplne zabudla pofotit v "procese" vyroby :( ...

teuska
23. júl 2012

jeeeeeee caute baby, super napad, len skoda, ze som na to prisla az teraz, ak sa este da zapojit, alebo budete robit druhe kolo rada sa pridam

mima1311
24. júl 2012

@teuska zapojit uz nie 😀 od maja uz mame aktivitky poposielane , ale do druheho kola urcite 😉

noname26
24. júl 2012

no ja babo zatial nemam, len 3rocne krstniatko, ale rada tvorím, tak sa rada zapojím. Ked budete vyhlasovat dalsie kolo, dajte mi avizo🙂

mima1311
24. júl 2012

@noname26 super 🙂

teuska
25. júl 2012

tak teda, nedame druhe kolo?

blumka
26. júl 2012

@teuska ja som za :D ale navrhujem o prazdninach, teraz sme kade tade po dovolenkach.

teuska
31. júl 2012

@blumka myslela si po prazdninach? Ja som za. Kto sa este prida?

blumka
10. aug 2012

@teuska ano po prazdninach :D

zuzzka1
10. aug 2012

aj my sa radi znova pridáme 🙂

teuska
6. sep 2012

caute baby, ako to teda vyzera. Dame sa do toho?

pusinqa
6. sep 2012

@teuska navrhujem tak október lebo aj u nás je ešte po lete dosť chaos, teraz v septembri potrebujem dobehnúť resty v domácnosti z leta, nastaviť si nový režim, aby sme si všetci zvykli, a aj si vydýchnuť trošku, a myslím že nás tu takých bude viac 😅

nikam
7. sep 2012

Dievcata, ktore ste sa uz zapojili, ma to zmysel pre 1,5 rocneho chlapceka? Ci este pockame na dalsie kolo?

biankacertik
10. sep 2012

Ahojte kocky mozeme sa aj my pridat?

pusinqa
11. sep 2012

@nikam záleží od povahy dieťatka si myslím, ako sa s čím prehrá, ako ničí či neničí hračky a inak mnohé si myslím že mu len v pohode odložíš na neskôr alebo niektoré sa dajú urobiť varianty použitia pre menšie deti a postupne "zťažovať", ja si myslím že sa dá, malá tiež mala cca 1,5 roka a dosť sa s tým prehráme keď je čas

nikam
11. sep 2012

@pusinqa Jej dakujem Ti za odpoved. Zial maly nici hracky dost, knizky mame potrhane ☹ Ale tak mozno sa pridame, uvidime.

pusinqa
12. sep 2012

@nikam tak porozmýšľaj lebo mne zas malá neničila hračky len keď sa jej náhodou čosi stane, aj tieto som kartičky všetky zalaminovala že nemá tomu ako náhodne ublížiť a fakt sa pekne vyhrá s aktivitami

pusinqa
12. sep 2012

u nás inak stále absolútna topka filcová bábika, na tú sa obe ako na prvú vrhnú a skladajú, Tinka potom hľadá hrkaciu kocku v tých kockách a začína ju veľmi aj navliekací had zaujímať len jej to ešte nejde samej musí mama asistovať a macko na tom paličkovom puzzle sa jej náramne páči

gabika783
1. nov 2012

ahojte baby posielam link na lacný- príp. lacnejší filc ako v galantérkach. Úžasná téma... strašne plodná. Ďakujem všetkým za nápady.
http://eshop.tovarna-plsti.cz/zbozi/dekoracni-p...

ajkaslniecko
8. nov 2012

Tak baby keď bude ďalšie kolo, čo myslím, že bude zrejme až po vianociach, tak by som sa rada k vám pridala. Už sa teším...

mima1311
18. nov 2012

@ajkaslniecko ahoj , druhe kolo uz bolo ....joooj prepac teraz citam az ze dalsie , 🙂 tak super ze sa pripojis , len to asi napis do druhej temy do dvojky 🙂

ajkaslniecko
18. nov 2012

Dík za upozornenie ...

mima1311
18. nov 2012

@ajkaslniecko tu si pozri , je tam aj co sme robili a isto tam bude potom odkaz na treie pokracovanie https://www.modrykonik.sk/forum/hry-a-sportove-potreby-pre-najmensich/vymena-vrecuskovych-aktivit-ii-2/

mimka888
19. jan 2023

@mima1311 Dobrý deň, mala by som vážny záujem o tieňové obrázky. Je to ešte aktuálne? Ďakujem

mima1311
19. jan 2023

@mimka888 Dobry den , urcite nie , reagujete na 11 rokov stary prispevok , ja uz mam doma pubertaka .... 🙂