Využili ste detskú pohovku?

dada7701
11. máj 2015

Zariadujeme pre dcérku izbičku, rozmýšľala som,že by sme jej kúpili takúto pohovku. Malá má dva roky, je vysoká 90 cm a šírka pohovky je 100 cm. Využili by sme ju vôbec ? Má niekto skúsenosť s touto pohovkou ? Dakujem

sardinka32
11. máj 2015

Som zvedava na odpovede, lebo tiez som ju obzerala na nete, akurat s potahom sovičky.

eeffka
11. máj 2015

@dada7701 mam nieco obdobne ale plastove , dnu su hracky a pouzivame to v chodbe , mala mi na tom sedi pri obuvani
Ak mas peniaze nazvys a dost priestoru, preco nie, mila sedacka, dieta na nu aj sadne ale ak bojujes s cm, tak je to zbytocne.

marcelatje
11. máj 2015

My ju síce nemáme, ale v detskom centre ju majú. Nikdy tam žiadne dieťa nesedelo, všetky sa skôr povaľovali voľne pohodené po koberci 😅 😅 😅 poprípade ju použili na to aby mohli vyliezť vyššie na police s knihami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 podľa mňa zbytočnosť ....

lubina
11. máj 2015

MY sme sice nemali sedacku, ale kresielko, takto podobne, calunene, krasnucke oranzove a obe dcerky v nom sedavali casto a velmi rady.Aj starsia ked jej uz bolo male a to mala 6 rokov a sedavala tam uz mladsia, tak si tam obcas sadla a hovorila, ze to bolo povodne jej kresielko. Ak by som mala znovu vyberat, tak by som brala kresielko. Neviem kolko stoji tato sedacka, ale kresielko nebolo cenovo az tak narocne, prenasali sme ho po dome hore-dolu, ako sa detom pacilo. Bolo aj v obyvacke, aj v detskej izbe, podla toho kde sme sa zdrziavali ako rodicia, tak islo aj kresielko....u nas sme ho ozaj vyuzili az kym deti nevyrastli (obe tam sedavali tak do 6 rokov 😉 )

obchoduzuzky
2. jún 2015

moje deti kresielka využívajú denne a sú spokojné,že majú svoje miestečko, ktoré im isto neobsadíme 🙂 kreslá nájdete aj v našom shope 🙂 vieme zohnat aj tuto pohovku v roznych vzoroch za dobru cenu.info potom v IP