• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Z akého darčeka mali vaše deti najväčšiu radosť?

8. januára 2010 
no moje baby boli najvytešenejšie zo škrečka :grinning: (chúďa malé,stále by ho magosili).....a ja som vytešená z knižky Moonwalk MJ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. dec 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trixi - my ficime uz druhy den na duplo zakladnej stanici :grinning: skvela vec - hlavne zvuky pri tankovani :grinning: :grinning: :grinning: , to je uuuplny vitaz, ale nastastie sa pacila aj knizka so zvieratkami na farme, kufrik s naradim a velka hrkotava tatrovka (poznate oranzovo-cierne verzie z naseho detstva :wink: ). Keby mal 6 ruk, tak sa hra so vsetkym naraz :grinning: :grinning: :grinning:
25. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mala sa najviac vytesovala zo chou chou kociarika,ale aj s karaoke mikrofonu a kamery..aj s kabelky a zupana..vlastne jeeeeeeeeeeejkala na vsetko..som moooc stastna aj za nu.. :grinning: :grinning: :grinning:
25. dec 2009 o 23:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Úplne najviac z obrovského záhradného traktora, ostatné darčeky začal vnímať až včera :sweat_smile:
26. dec 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas mamičkin darček od ocka potešil celú rodinku DVD míša Kulička :grinning: :sweat_smile: pozerame každy deň a program v TV ide bokom
26. dec 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z bicykla :wink:
26. dec 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarko z rockovej gitary a Chiara z malovátiek :grinning: a nohavičiek :grinning:
26. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daduulka19 tu dostali aj moje baby a bol išťastím, celé bez seba :slight_smile:
Ešte som zabudla, že Gabika bol šťastná aj z Petshopu.
26. dec 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas bracekove auticka.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je top asi kocik - buginka, ako sme aj cakali, ale musim povedat ze sa hra na striedacku so vsetkym, tak som rada :wink:
26. dec 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrahy, prosim ta ten MISA GULICKA kto to je a co to je ? kde sa da zohnat DVD, moja mala totiz dostala od babicky a deduska zo Slovenska plysacika, ma na krku podbradnicek ze MISA a spieva daku pesnicku (nerozumiem vsetko)
ze ja som misa gulicka a mala je z neho celkom bez seba, vraj najkrajsi darcek aky kedy dostala a aby som nezabudla este sklenna gula s anjelikom a umelym snehom. (to som tusim uz vyssie citala, ze sa tomu dakto tesil,no vidite ako malo staci k detskej radosti :slight_smile: )
26. dec 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u Adamka najviac zabodoval hovoriaci psik od FP :slight_smile:
26. dec 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
syn sa potešil všetkému ale zvítazil album na zakladanie pokemon kariet no a načo tie drahé hračky som kupovala :confounded: ked mám nenáročného syna
26. dec 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz to bol štekací havko pre najmenšiu a pre dvojčatá sada Hanna Montana vecí, kabeliek, oblčeka, diárov....
27. dec 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj moj synátor ked vidí hannah montanu všade tak len prevracá oči :confused: že"bože všade je tá hannah montana" :grinning:
27. dec 2009 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj malý sa najviac potešil videokamere, dostal takú malinkú :sweat_smile: a modelu rušňa. Je vynavačom vlakov, má to dedičné po tatinovi :slight_smile:
27. dec 2009 o 05:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas bola najvacsia radost z pokemonovych kariet s albumom. od septembra po nich tuzil. mne sa to nepaci, ale jezisko priniesol. :wink:
27. dec 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marek z hotwhels drahy,kuchynskych riadov a tricka pat a mat.starsi z oblecenia a kozmetiky a priatel z pc hry :grinning: :grinning:
27. dec 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môj 7 r. syn sa veľmi tešil šachu, hrá ho aj teraz s manželom, mladší sa potešil puzzlu.
27. dec 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u Vilka zvíťazilo požiarnicke auto, ktoré bliká a má sirénu....
27. dec 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominik dostal crossový bike honda, z neho bol hotový, už ho bol skúšať na poli... ostatné darčeky ho moc nezaujali, ani nemuseli byť... a na budúci rok to tak aj urobíme, zložíme sa všetci na jeden hodnotný darček a nič viac... tie naše decká sú moc z tých darčekov rozmaznané... v telke bola reportáž o deťoch, čo boli šťastné za jeden traktor a horalku... ten môj harant dostal darčeky za ťažké prachy a nič to s ním neurobilo, bral to ako samozrejmosť, že niečo dostal :angry:

inak dostal väčšinou športové náčinie, lebo hračky u nás nemajú moc veľké využitie... takže také veci ako tenisová raketa, odrážadlo, golfová sada a pod. ešte mu teraz vo výpredajoch chcem kúpiť korčule, nech vie aj korčulovať
27. dec 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak môjho syna najviac potešila dráha Hotweels.No aj hrad.Ale ked videl hodweels začal trhať papier ako besný.A na moje prekvapenie ho potešila kniha na pol slovenská a pol anglická. :grinning: :grinning: Ale my sme tento rok vystihly darčeky.Tešil sa všetkému.Aj čiapke zo šálom lebo to bol spiderman. :grinning: :grinning: No a Vivien tak tá všetko obkukala si a nehraje sa zo svojími hračkami ale s hradom alebo s dráhou. :grinning: :grinning:
27. dec 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ináč Mirka tá vaša nová babyborn sa volá ako moja dcéra. :grinning: :grinning:
27. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam 8 rocneho syna a este veri na jeziska, aspon sa tak tvari, a dostal stolny fotbal. Je to darcek pre celu rodinu, mame telocvik, zabavu. Nevieme sa ho nabazit. :grinning:
27. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas vedie floorbalova hokejka, s ktorou Petik aj spava a rano sa nastahuje spolu s nou a dvoma loptickami k nam do postele a nedajboze, ze by se mu ju dali z postele prec :sweat_smile:
a este sa velmi tesi vlackodrahe Thomas :slight_smile:
mladsi mal najvacsiu radost z baliaceho papiera a z toho, ze ho mohol nerusene pozuvat, kym my sme mali robotu s dalsimi darcekmi :grinning:
27. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beaska aj môj syn veril do týchto vianoc a tiež má 8 rokov.Si myslím,že v škole sa dozvedel,že darčeky dávajú rodičia.Lebo ešte mesiac pred vianocami mi povedal.Pýtala som sa,že či už písal ježiškovi a on,že nie,že načo.Minulý rok som si želal auta hotweels a čo mi doniesol H..o tak načo mu mám písať.Aj tak si prinesie čo chce. :grinning: :grinning: No a asi tri dni pred vianocami mi povedal,že to ježiško darčeky nenosí ale kupujú rodičia.Tak som bola z toho trošku smutná lebo ked verí je to krásne ale ved raz to muselo prísť. :wink:
27. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
staršia sa potešila bionickému oku-ostatné darčeky ju potešili, ale tento ju naozaj zaujal a stále s ním skúma rôzne predmety..

mladšia sa potešila littlest pet shop-nemocnica+balenie zvieratiek..to je hračka podľa jej predstáv..

tilly máš pravdu s tými darčekami..aj my sme našim babám pokúpili kopec hračiek, podľa ich zoznamu pre Ježiška a naozaj ich zaujalo iba pár. Ešte sa s nimi nestačili bližšie zoznámiť a pohrať sa.. :wink: :wink: :wink: :wink:
27. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beaska moj bude mat v marci 10 rokov a tiež ešte verí na ježiška :wink:
27. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry ale zaujima ma bionicke oko, co to ?
27. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna to zaujalo maruschka vysvetli
27. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok