Z akého darčeka mali vaše deti najväčšiu radosť?

mirka414
24. dec 2008

u nas jednoznacne smyklavka,momentalne ju mame v obyvacke a vsetko ostatne muselo ist bokom 😵 na druhom mieste pokladna s marketu,euromince a ako robi tiiiip ked tam vsuva kreditku...smyklavka je v albume.

denisocka
24. dec 2008

z vianočných bombúúúľ 😠 musela som za nitky vyťahovaž z usz tie dzindziky čo držia bambulu na šnurke 😝

ale zatial vedie NOEMOVA ARCHA (už mesiac pred vianocami ) 😀

bzuco
24. dec 2008

mirka...presne túto tému som chcela založiť 😉

malá sa najviac potešila rybičke v akváriu 😀 ...len mňa chytajú mdloby, čo to zasa krstný vymyslel 😝 😀 ...a potom mikroskop, kolobežka, ....vlastne všetko sa jej páčilo...zahlásila, že ježiško jej doniesol krajšie darčeky ako si pôvodne písala 😅 😅 😀 😀

a malý bude mať americké vianoce...darčeky až ráno...totiž už bol taký ospalý, že nevydržal ani do konca štedrej večere a zaspal 😅 😅 😅 ...takže na neho čaká pod stromčekom koooopec darčekov....autá, roody, xylofón, ....zajtra napíšem, čo ho najviac chytilo 😉

maca793
24. dec 2008

pokladničku dostali minulý rok ale najviac sa tešili s poníkov a hlavne s hojdacieho ručne robeného hojdacieho koníka pre Karolínku. Kajka sa tešila aj s knižiek s puzlami, veľkým poníkom, čo pije mliečko a vydáva zvuky a vlastne zo všetkých hračiek. a aj dvojičky sa tešili zo všetkého, čo dostali.

maca793
24. dec 2008

a ešte som zabudla, dostali aj klavír, detský notbooka od toho sa nevedeli odtrhnúť normálne sa bili o neho 😵

denisocka
24. dec 2008

maca-ježiško má čo robiť u vás 😀 ale klobuk dole,ja mám jedno a nezvádam 😀

mirka414
autor
24. dec 2008

moja praveze nemohla zaspat a smyklavka poputovala do izbicky a aj teraz som ju pocula este vraviet zo sna 😀 taka bola rozrusena.este pribudne aj domcek do zahradky,ale uz bol vypredany a ostatne darceky dorazia zo slovenska 26.12,takze vianoce budeme mat tiez 2x...

bibinka
24. dec 2008

jednoznačne 5metrový oranžový kábel a koncovka na zapojenie 😀 , náš malý elektrikár sa s tým hral 3 hodiny a napokon s ním aj zaspal 😅 . ostatné darčeky ho chytili tiež, ale kábel vedie 😀 😀 😀 😀

maca793
24. dec 2008

bibinka
😀 😀 😀
to je dobré 😝

bambusko
24. dec 2008

nas najmladsi 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

najstarsia 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

mladsia dcera - predskolacka - sa neodfotitelne vytesovala z peracnika, atramentoveho pera, bombiciek a zmizika a vykrikovala: "ja som uz asi naozaj skolacka!" 😅

a este trosku podrypnem, aj ked su vianoce - Z akeho darceka...

mirka414
autor
24. dec 2008

juj bambusko,prepac,ale ja zijem vo svajciarsku,a ked pises a pocuvas cely den nemecky,tak si rada,ze sa vies podpisat.dakujem za opravu.

bambusko
24. dec 2008

mirka, pohoda 🙂 🙂 🙂 vooobec sa neospravdlnuj. len mi to tak buchlo do oci. vsak adminky su tu naco??? 😀 nech opravia 😉

kili
24. dec 2008

bibinka 😀
naši sa hrali zo všetkým, najviac asi také malé policajné autíčko, ktoré pípa, bliká, húka. Ale tiež krabice a návody a sáčky, tiež taký nenáročný 😀
a potom ešte aj toto ich chytilo http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
ešte to nevedia otvárať, ale radi ich zaklapujú 🙂

maca793
24. dec 2008

kili
to je pekné. ja som to ešte nevidela v obchodoch alebo som slepá? 😵

elise
24. dec 2008

náš lukasko sa potešil s kosačky - hovoriacej a vrtačky zmenšenine bosch kosačka aj kufrík s vrtačkou spia sním v posteli 😀 😀 😀 kuk album 😉

kili
24. dec 2008

maca, majú to rôzny výrobcovia v rôznych prevedeniach. takéto podobné len zo 4rmi má pedagopsychologička, tak nech u nej nie sú tak tupí, a môžu si to doma nacvičiť 😀

maca793
24. dec 2008

prečo tupí? ☹ to nie 😉
teraz ma láka aj do kauflandu, síce len v sobotu, išla by som sa pozrieť na hračky. či majú nejaké zlacneé, kúpila by som už teraz na budúce vianoce. 😉
ved neviem, ako bude nabudúce 😀

kili
24. dec 2008

maca, to ja len tak 😀 , ona im to vždy ukazuje a oni nevedia čo s tým, za takú chvíľku ako si to tam môžu vyskúšať nemajú šancu na to doisť a ešte nevedia tak rýchlo, že len raz sa ukáže a hneď napodobnia 🙂

nadhera
24. dec 2008

boli sme u svokrovcov na veceru,zobrali darceky pre malych a oni nemali stromcek,nemali sme to kde dat 😀 tak si ich najdu rano doma . ale svietiaci stromcek sa im ratal,dnes rano o 2ej som ho dokoncila.

maca793
24. dec 2008

ja som to tak nemyslela, aj mne deti nevedeli, na čo sa to používa, keď sme to doma nemali. ale časom na to prišli.
naučia sa, chce to čas. nemôžu vedieť všetko hneď a zaraz, ako povie psychologička.

kili
24. dec 2008

maca, ona je v pohode, nič od nich svetoborné nečaká a je vždy milá a vždy povzbudí, že sú úžasní 😵 . Len teraz od nás dostali tri hračky, čo má ona, tak nech sa niečo naučia a potom môžu blisnúť 😀

maca793
24. dec 2008

kili, idem spať, ahoj a dobrú noc 😵

janetka
24. dec 2008

caute, nasho maleho strasne potesila policajna stanica LEGO, uplne zopol ruky, pozrel hore na nebo a ze dakujem jezisko... najvacsi zazitok pre mna z vianoc

bambusko
24. dec 2008

janetka 😀 😅

didusa.risulo
24. dec 2008

ahojte tak moj syn sa najviac potesil policajnek motorke na baterku a potom urcite detskemu naradiu ako napr.srobovaky, pilka tam bola, a pod.no a viem ze zajtra dostane este zbijacku a helmu a take vascie naradie, tak to bude total happy, ved je chlapec takze dostal hracky primerane k jeho postave a veku, lebo momentalne len opravuje vsetko

stastne a veseleee 🙂

alika54
24. dec 2008

ahojte,,,u nas na prvom mieste bola snehulienka a trpaslici-teraz momentalne tym mala zije 🙂 a syn sa vytesuje z velkeho konika na ktorom moze sediet a lego-city,,,uz ma zapojil do skladania 😀 ,,,ale vraj to bol najkrajsi jezisko-mam pocit ze to tvrdili aj minuly rok 😀

etuska
25. dec 2008

nasej dcerke sa asi najviac pacila detska kuchynka 🙂 cely vecer sa s nou hrala. A potom este taka "kreativna sada"-trblietave lepidla,bambulky,farebne papiere...hned sa pustila do tvorivej cinnosti 😅

Tesili sme sa s nou(len tak v duchu mi prislo luto vsetkych deticiek na svete,ktore ziaden darcek nedostali a mozno aj niekde hladuju... 😔 /-sorry,nepatri to do tejto temy,ale napadlo ma to 😔

libka1
25. dec 2008

Pískacia knižka 😅

renca3
25. dec 2008

nase deti potesili vysielacky, aj s nimi spali. a potom plastove hokejky. od 7.30 uz hraju hokej.
nas maly mal tiez hlasky: "Dakujem ti Jezisko, ja by som ti kupil za to aj 2 soby".

dadulik
25. dec 2008

u nas mala uspech detska kuchynka, curacia babika a buginka pre nu 😉

avanka
25. dec 2008

U nas sa najviac pacili retaze na stromcek a svetielka... 😀 😀 😀 co tam po darcekoch

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...