Z akého darčeka mali vaše deti najväčšiu radosť?

mirka414
24. dec 2008

u nas jednoznacne smyklavka,momentalne ju mame v obyvacke a vsetko ostatne muselo ist bokom 😵 na druhom mieste pokladna s marketu,euromince a ako robi tiiiip ked tam vsuva kreditku...smyklavka je v albume.

bambusko
25. dec 2008

pigi, my sme kupovali dcere na prve narodky velke auto na vozenie. a pani v hrackarstve povedala - no, ty si musel byt dobry, ked ti kupuju take velke auto 😖 no jo, kratke vlasy, nausnice nikde, ani ruzove oblecenie a maslicky a auto ako darcek 😀
a teraz dostali dievcata volant s pedalmi k pc na autove hry. no maly ho obdivoval neskutocne. a s autom na dilakove ovladanie sme sa dnes vyblaznili cela siroka rodina 😝 odniesol si to spetak 😨 🤐

cukrikk
25. dec 2008

u nas sa maly potesil hokejke hned ako ju uvidel zobral si ju do ruky a hral hokej ostatne darceky cakali pod stromcekom nedotknute a ked si otvoril stiga hokej viac nepotreboval ale HOKEJKA to vyhrala🙂))
Lilly sa tesila ze sa ludia okolo nej tesia nas bolo pri stromceku 11nast 🙂)) tak chuda ani nevedela co sa deje 🙂 ale najviac sa potesila princeznickovych satam a svieticim princeznickovim topanockam z USA....

piginka
25. dec 2008

bambusko,naše deti by sa mali spolu zahrať 😀 ,ale nie aby to nevyzeralo,že je fakt nejaký dievčenský(síce s povahou by trochu mohol byť) 😀 lebo je to taká malá papula,čo sa ničoho nebojí a vie si vydobiť svoje(takže zvíťazil aj s tou kuchynkou) 😉 má plno áut,zahrá sa aj s tatrovkou,vojačikmi a hlavne keď máme na návšteve nejakých chlapcov,veľmi samu páčila od ježiška aj opička-bábätko,psík a knižky,ale aj tak zvíťazila kuchynka 😉

a najjulinka,tak už teraz môžeš porovnávať povahy svojich detičiek 🙂

najjulinka
25. dec 2008

hej piginka možem - sú úúúúúplne neporovantelní 😀 😀 😀

maca793
26. dec 2008

najjulinka
nevedela som prepáč

najjulinka
26. dec 2008

co prepáč??? v pohode 😉
Inak dnes deti dostali 4 rozne autá, takže som rada... už som sa bála, že som sa blbo spoliehala s autami na ostatných...

bzuco
25. dec 2009

tak po roku zasa otváram 😀 😀 tému
no u nás ....martinko - jednoznačne elektrická motorka a barborka - gitara 🙂

martina48
25. dec 2009

ahojte 🙂 ...u nás jednoznačne vláčik Tomáš...ani z ruky ho nepustí odkedy ho našiel pod stromčekom 😀 ..som zvedavá ako zareaguje u babky,tam ho čaká Tomášková dráha 😀 😀 😀

lindda
25. dec 2009

ahojte Hokejova vystroj u nas vyhrala na plnej ciare uz nech ide na lad 😀

murinka
25. dec 2009

dcera mala jednoznacne obrovsku radost z velikanskej hrby papierov a sackov z rozbalenych darcekov 😀 no nemam pocit,zeby ju nejaka hracka nejako zvlastne ocarila 😝 😅 😀

lussy23
25. dec 2009

baby mali najväčšiu radosť z knihy Monwalk.
A filipko z veľkého rozprávajúceho psíka. To je ten, čo učí časti tela a tak.

penny13
25. dec 2009

Prepáčte, že som písala zo sestrinho nicku, ale nemohla som si spomenúť na heslo 🙂
Lucka mala radosť zo čierneho klobúka, aký nosil aj Michael Jackson a zo cédečka Elvisa.
Gabika - z barbiny
Katka bola natešená zo všetkého.

babula90
25. dec 2009

u nás trampolína, tancujúci koberec pre 2 deti naraz a "vlasatá" bábika 😀

sakura77
25. dec 2009

tak u nas mal nas trojrocny kiko najvacsiu radost zo zehlicky 😀 😀

helenkasabinka
25. dec 2009

z lega duplo a s babiky s fenom 😉

helenkasabinka
25. dec 2009

a aby som nezabudla tak detska kuchynka 😵

monky1
25. dec 2009

no kedze sme uz asi mesiac vypisovali Jeziskovi, aby priniesol vysavac a pokladnu, tak z vysavaca...ale bola aj sklamana, ze nedostala pokladnu....tu dostane zajtra u krstneho, takze bude o to vycsia radost 😉

alica02
25. dec 2009

no stary dobry plysovy medvedik u rocnej dcerky, ktora si ho hned privinula, ale mozno uz bola unavena, a u 5 rocnej taka gula z trhov, dost gycova, ale co uz..., ked ju tak velmi chcela, dokonca sa kvoli nej vzdala na zozname pre Jeziska aj Petshopa a to je uz co povedat

wild.horses
25. dec 2009

hovoriaci hrniec od fp 😀

wild.horses
25. dec 2009

...a mamicka sa najviac potesila dvd madagaskar 2 😀

blovitc120
25. dec 2009

U nas bodoval baliaci papier a stuzky 🙂

babatko88
25. dec 2009

z množstva darčekov sa nášmu synčekovi zapáčilo DVD s rozprávkou Mušličky... pozerali sme to asi 5x dokola :(

sofik
25. dec 2009

u nás z lega, autosedačky Baby Born a samozrejme aj z plačúcej bábiky Baby Born, puzzle. 🙂

lucia375
25. dec 2009

Velky plysovy tiger, synov hrdina je Maugli z Knihy dzungli tak si velmi prial tigra Serchana. Dokonca si ho nastahoval aj do postialky, kde ten tiger zabral skoro vsetko miesto a Matko sa tam ledva mestil.

tatolu
25. dec 2009

u nás boduje jdnoznačne hrajúca a blikajúca gitara 😉, vysávač a to bez rozdielu pohlavia 😉
Ale nevynechajú ani náradia na baterky - vŕtačka, brúska 😵

murcos
25. dec 2009

moje deti boli tiez neopisatelne vytesene z darcekov, ja som vsak prezila velke sklamanie, ked som otvorila
hru "smolicek pacholicek" a miesto drevenych figurok som tam objavila len papierove zetony. 😒
des...bola som velmi sklamana (aj ked to bol darcek pre deti)

trixi
25. dec 2009

tak u nas frcia vlaciky, lego duplo De luxe vlacikova sada, sada vlackodrahy Tomas so 4 masinkami, ktore Matkovi chybali do zbierky, knihy a 3 DVD o masinke Tomasovi a este batoh s motivmi masinky Tomas. 😀

anarida
25. dec 2009

Ja som mala najväčšiu radosť zo šperku a z dovolenky na ktoru pôjdeme vo februári 🙂
Emke sa páčilo všetko úplne všetko len sa jej očenka ligotali tlieskala 😵
A mangela najviac potešila správička o bábätku 😵