Z akého darčeka mali vaše deti najväčšiu radosť?

mirka414
24. dec 2008

u nas jednoznacne smyklavka,momentalne ju mame v obyvacke a vsetko ostatne muselo ist bokom 😵 na druhom mieste pokladna s marketu,euromince a ako robi tiiiip ked tam vsuva kreditku...smyklavka je v albume.

lasenka
25. dec 2008

nas potesil chodiaci a doslova vrieskajuci robot, stavebnica Cheva, boby (skoda ze nie je sneh 😖 ) a knizka o dinosauroch 😉

bianca
25. dec 2008

u nas sa najviac pacili sviatocne saty.Sukna bola stale hore a samo ze v pusinke takze na kazdej fotke na nas spod krasnych saticiek kuka plienka 😀

trixi
25. dec 2008

ahojte, u nasho Mateja vedie Tatrovka, taka ta obrovska, plastova, ta klasicka (ziadna Cina, poctiva ceska 😉 ). Cely vecer sa na nej vozil, vlastne aj rano som ho musela na nej odviezt k babe. Nastastie je to len cez chodbu, kedze byvame v jednom dome 🙂 . A okrem Tatrovky dedov srobovak, ktorym sme niektore hracky museli otvorit a dat im baterky. Dnes sa skamaratil s Bedom nakladacom na dialkove ovladanie. Ovladac je panacik Bob a ma dva gombiky. Matko vylezie na postel a odtial riadi nakladac. Ale Tatra je c. 1.

susik77
25. dec 2008

mala z drevenej stavebnice a z plysoveho konika, chcela ho zobrat aj do vanicky okupat sa a aj s nim isla spat 😎

sassi
25. dec 2008

naš maly asi z autíčka, čo sme prikupili len-tak ... ako doplnok
a tiež z vysávača

a malá zo živej korytnačky a Barbiny (aj ked to nebola tá, čo si napísala Ježiškovi ... vobec jej to neva) 😉

lefika
25. dec 2008

tak my sme dali nasej 3rocnej slecne okrem ineho geomag a momentalne pre nu nic ine neexistuje, dokonca ani nechcela dorozbalovat ostatne darceky 😕

sirinka
25. dec 2008

plastova motorka odrazadlo...a cd gummimaci

briketa
25. dec 2008

No my sme sa vsetci najviac tesili dvom ciarkam, a tie sa ukazali presne po rozbaleni darcekov. 🙂 Raritkou je, ze termin vychadza na den presne! s prvym synom 😎

asitka
25. dec 2008

Emmka to ešte nevnímala....ale bábike už poriešila vlásky 😀 a syn sa najviac tešil zo sportacusovho kostýmu 😀 dobre, že v ňom aj nespal.... 😀

maruschka
25. dec 2008

naše baby sa potešili kostýmom Popolušky-baletky, teraz češú o stošesť česaciu hlavu a veľkého koníka, čo má Barbie v záprahu pred vozom...Knižky,hry,čelenky,stavebnicu si pozreli zatiaľ len zbežne...jáj a ešte ich zaujal tvorivý strašidelný dom, lebo tam je tá trikolína-plastelína inteligentná, tak ju hádžu po celom byte o stenu 😀 😀 😀

angua27
25. dec 2008

malý sa potešil všetkému - dreveným kockám, stavebnicy na spôsob Lego Duplo, kozmetike, policajnému autu, ale najviac viedli hovoriaci psík a hojdačka kohútik. 😉

bibula
25. dec 2008

ondrik z autobusu s otvaracimi dverami a dcera z mobilu 🙂

zabka78
25. dec 2008

Plyšový tiger a svietiaci koč pre Popolušku 😀

ingra73
25. dec 2008

najstarsia taske s jej oblubenou skupinou, stredna botaskam na kolieskach a najmladsi poziarnickej suprave auticiek...akurat, ze tie male dieliky zo supravy budeme zbierat a vysavat asi do dalsich vianoc 😀

denisocka
25. dec 2008

tak dnes dorazili ostatne darčekymtakže jednoznačne tatrovka,a tiež ineraktívny stolík,aj hovoriaci telefon a riekanky

petka.m
25. dec 2008

jednoznačne motorka-odrážadlo a bábika chou chou 😉 🙂

maca793
25. dec 2008

dnes bodoval koník a hlavne knižka s puzzle, doteraz sa s ňou hrala, skladala si a čítala aj svoju obľúbenú knižku Môj macík nechala bokom a ešte hrala sa aj s poníkom,stále ho krmila no proste malá mama 😵

lencici
25. dec 2008

u nás jednoznačne hojdací plyšový koník a vianočný stromček...
🙂

langkofel
25. dec 2008

U nas sa mala najviac tesila so spolocenskej hry pre najmensie deti a tak som dnes s nou musela cely den vytahovat kacicky s rybnika 🙂 🙂 🙂 Ale aj s kniziek a puzzle.
A ja sa tesim na sobotu ked dorazia babicka a dedusko so slovenska aj s "jeziskom" , to este len bude radosti, dostane este kolobezku 😵

najjulinka
25. dec 2008

U nás Kiko mal najväčšiu radosť asi z "Halooo" (=telefonu), ale musel mať oba, inak to bol rev... Takže mal najväčšiu radosť nie len zo svojho "Halo" ale aj z Luckinho "halo"... A inak asi sa potešili tak rovnako zo všetkého... Len je sranda, že jedine tie telefony dostali dvojmo a z toho bol najväčší plač... A najväčšie nezhody...

dannynka
25. dec 2008

u Gabiky mal najvacsi uspech detsky laptop 😵 😵 😵

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

piginka
25. dec 2008

ahojte..ako to tu čítam,tak je to väššinou porozdelované klasika na dievčenské a chlapčenské hračky ☹ môj syn inak poriadne chlapčenské čertisko mal najväčšiu radosť z kuchynky on si prial takú "chlapčenskú kuchynku" 😀,najprv som ten jeho sen ignorovala,veď je chlapec,ale vždy keď som sa opýtala čo by si prial od ježiška,kuchynka v zozname nesmela chýbať(inak jeho otec je kuchár) 😉ale čítala som ,že to je v tomto veku normálne a vlastne to ludia majú vsugerované rozdelovanie na dievč.a chlapč.hračky ,podstatné je aby malo dieťa radosť z hry..čo sy o tom myslíte vy? 😅 (alebo to už patrí do inej témy)?

maca793
25. dec 2008

piginka
moja malá si pýta hneĎ ako prídeme do hračkárstva autíčko.
je to normálne, vidí sa v otcovi a to je krásne

najjulinka
25. dec 2008

piginka, tak my sme pre deti mali kočíky pod stromčekom, potom bábiky, knižky a tie spomínané telefony... Uvidíme čo dostaneme zajtra u svokry... Ale aj dúfam, že nejaké auto Kiko dostane, lebo je zaťažený na autá... A ja som si myslela, že všetci mu dajú autá, tak som ja nekupovala 😀 😀 😀

maca793
25. dec 2008

najjulinka
máš dvojičky? nerozumiem rozdielu 1 mesiaca 😕

martina46
25. dec 2008

u nas asi hojdacka. a este xylofon 😉

najjulinka
25. dec 2008

maca nie su to dvojicky, je medzi nimi rozdiel 26 dni a mame obe deti z domova...

a inak v pase to aj tak smiešne počíta, lebo aj keby to boli dvojcata narodené cez polnoc a narodili by sa 25. a 26.12., tak by mi to dnes ukazalo rozdiel 1 mesiac 😀 😀 😀 😀 😀

piginka
25. dec 2008

ďakujem macka aj najjulinka 🙂 lebo u nás to bola odmalička tiež klasika ja bábiky a brat motorový,ocino mu dokonca v troch rokoch vyrobil aj vlastnú malú motorku,takže tiež som bola vlastne tak trochu toho názoru,že to tak má byť 😒 ,ale ako sa vraví,že život človeka učí a každe dieťa je jedinečné.. a macka pekne si napísala,že je to normálne -vidí sa v otcovi.. 🙂

najjulinka
25. dec 2008

Moje prvé slovo bolo AUTO... a Kiko hned po "ham, mnam, papa" (- 3 vyrazy pre to iste 😀 😵 ) povedal "auto" 😀 takže je trošku autový po mne 😀
Ja mam doma vzorku z oboch "druhov" a musím povedať, že síce Kiko je autový, ale je aj jemnejší a taký súcitný... Ked počuje niekoho plakať, tak aj on má na mále... A ked dnes na návšteve spadol dedo, tak sám dedo sa smial, ale Kikovi trvalo kým sa spamätal... Proste chudák čumel zdesene pár minút a potom sa zmohol len na smutné okomentovanie "bam"... Chudáčik vyzeral tak nešťastne...
Lucinka ešte nemá nič také vyhranené, čo by velmi preferovala. Možno tak akurát lúbi, ked ja havkam 🤐 😅 (občas čistý trapas ako tlačím kočiar a havkam, ale čo človek pre dieťa nespraví 😅 🤐 ). A je velmi zákerná... Od jemnej dámy má daleko... Ludí už chytá s tým, že kričí "au" - lebo to im ide spraviť... Manžel spal a ona išla popri posteli a videla jeho nohu, tak hned k nej a robila mu "au" 😨 😠 Ale za to v čom je ženská (a to netuším po kom, lebo ja som tak nikdy nebola), tak už dnes rozoznáva pekné šatičky od obyčajných, domácich... 😒 🤐 Čo je síce milé teraz, ale ked podrastie a nastupi do školky a bude sa chcieť fintiť a bude to pre nu doležité, tak to už milé prestane byť... 😔

ena
25. dec 2008

u nas jednoznacne zeriav https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
ale uspech mali aj kamion z CARS s mcquinnom, fisher price psik a traktor so zvieratkami.
A knizky budeme citat, ked opadne sialenstvo okolo zeriavu 🙂