Z akého darčeka mali vaše deti najväčšiu radosť?

mirka414
24. dec 2008

u nas jednoznacne smyklavka,momentalne ju mame v obyvacke a vsetko ostatne muselo ist bokom 😵 na druhom mieste pokladna s marketu,euromince a ako robi tiiiip ked tam vsuva kreditku...smyklavka je v albume.

dadulka19
25. dec 2009

no moje baby boli najvytešenejšie zo škrečka 😀 (chúďa malé,stále by ho magosili).....a ja som vytešená z knižky Moonwalk MJ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kisska
25. dec 2009

trixi - my ficime uz druhy den na duplo zakladnej stanici 😀 skvela vec - hlavne zvuky pri tankovani 😀 😀 😀 , to je uuuplny vitaz, ale nastastie sa pacila aj knizka so zvieratkami na farme, kufrik s naradim a velka hrkotava tatrovka (poznate oranzovo-cierne verzie z naseho detstva 😉 ). Keby mal 6 ruk, tak sa hra so vsetkym naraz 😀 😀 😀

sasulec
25. dec 2009

moja mala sa najviac vytesovala zo chou chou kociarika,ale aj s karaoke mikrofonu a kamery..aj s kabelky a zupana..vlastne jeeeeeeeeeeejkala na vsetko..som moooc stastna aj za nu.. 😀 😀 😀

sue
26. dec 2009

Úplne najviac z obrovského záhradného traktora, ostatné darčeky začal vnímať až včera 😅

petrahy
26. dec 2009

u nas mamičkin darček od ocka potešil celú rodinku DVD míša Kulička 😀 😅 pozerame každy deň a program v TV ide bokom

lyongirl
26. dec 2009

z bicykla 😉

monkula
26. dec 2009

Jarko z rockovej gitary a Chiara z malovátiek 😀 a nohavičiek 😀

penny13
26. dec 2009

Daduulka19 tu dostali aj moje baby a bol išťastím, celé bez seba 🙂
Ešte som zabudla, že Gabika bol šťastná aj z Petshopu.

daskak
26. dec 2009

u nas bracekove auticka.... 😀 😀 😀

anamor
26. dec 2009

u nas je top asi kocik - buginka, ako sme aj cakali, ale musim povedat ze sa hra na striedacku so vsetkym, tak som rada 😉

langkofel
26. dec 2009

petrahy, prosim ta ten MISA GULICKA kto to je a co to je ? kde sa da zohnat DVD, moja mala totiz dostala od babicky a deduska zo Slovenska plysacika, ma na krku podbradnicek ze MISA a spieva daku pesnicku (nerozumiem vsetko)
ze ja som misa gulicka a mala je z neho celkom bez seba, vraj najkrajsi darcek aky kedy dostala a aby som nezabudla este sklenna gula s anjelikom a umelym snehom. (to som tusim uz vyssie citala, ze sa tomu dakto tesil,no vidite ako malo staci k detskej radosti 🙂 )

iinuska
26. dec 2009

u Adamka najviac zabodoval hovoriaci psik od FP 🙂

marianka79
26. dec 2009

syn sa potešil všetkému ale zvítazil album na zakladanie pokemon kariet no a načo tie drahé hračky som kupovala 😖 ked mám nenáročného syna

maca793
26. dec 2009

teraz to bol štekací havko pre najmenšiu a pre dvojčatá sada Hanna Montana vecí, kabeliek, oblčeka, diárov....

marianka79
26. dec 2009

jééj moj synátor ked vidí hannah montanu všade tak len prevracá oči 😕 že"bože všade je tá hannah montana" 😀

dali4
27. dec 2009

moj malý sa najviac potešil videokamere, dostal takú malinkú 😅 a modelu rušňa. Je vynavačom vlakov, má to dedičné po tatinovi 🙂

renca3
27. dec 2009

aj u nas bola najvacsia radost z pokemonovych kariet s albumom. od septembra po nich tuzil. mne sa to nepaci, ale jezisko priniesol. 😉

titkovamiriam
27. dec 2009

Marek z hotwhels drahy,kuchynskych riadov a tricka pat a mat.starsi z oblecenia a kozmetiky a priatel z pc hry 😀 😀

leka323
27. dec 2009

Môj 7 r. syn sa veľmi tešil šachu, hrá ho aj teraz s manželom, mladší sa potešil puzzlu.

lante
27. dec 2009

u Vilka zvíťazilo požiarnicke auto, ktoré bliká a má sirénu....

tilly
27. dec 2009

dominik dostal crossový bike honda, z neho bol hotový, už ho bol skúšať na poli... ostatné darčeky ho moc nezaujali, ani nemuseli byť... a na budúci rok to tak aj urobíme, zložíme sa všetci na jeden hodnotný darček a nič viac... tie naše decká sú moc z tých darčekov rozmaznané... v telke bola reportáž o deťoch, čo boli šťastné za jeden traktor a horalku... ten môj harant dostal darčeky za ťažké prachy a nič to s ním neurobilo, bral to ako samozrejmosť, že niečo dostal 😠

inak dostal väčšinou športové náčinie, lebo hračky u nás nemajú moc veľké využitie... takže také veci ako tenisová raketa, odrážadlo, golfová sada a pod. ešte mu teraz vo výpredajoch chcem kúpiť korčule, nech vie aj korčulovať

vinka
27. dec 2009

Tak môjho syna najviac potešila dráha Hotweels.No aj hrad.Ale ked videl hodweels začal trhať papier ako besný.A na moje prekvapenie ho potešila kniha na pol slovenská a pol anglická. 😀 😀 Ale my sme tento rok vystihly darčeky.Tešil sa všetkému.Aj čiapke zo šálom lebo to bol spiderman. 😀 😀 No a Vivien tak tá všetko obkukala si a nehraje sa zo svojími hračkami ale s hradom alebo s dráhou. 😀 😀

vinka
27. dec 2009

Ináč Mirka tá vaša nová babyborn sa volá ako moja dcéra. 😀 😀

beaska
27. dec 2009

Mam 8 rocneho syna a este veri na jeziska, aspon sa tak tvari, a dostal stolny fotbal. Je to darcek pre celu rodinu, mame telocvik, zabavu. Nevieme sa ho nabazit. 😀

petusko
27. dec 2009

tak u nas vedie floorbalova hokejka, s ktorou Petik aj spava a rano sa nastahuje spolu s nou a dvoma loptickami k nam do postele a nedajboze, ze by se mu ju dali z postele prec 😅
a este sa velmi tesi vlackodrahe Thomas 🙂
mladsi mal najvacsiu radost z baliaceho papiera a z toho, ze ho mohol nerusene pozuvat, kym my sme mali robotu s dalsimi darcekmi 😀

vinka
27. dec 2009

Beaska aj môj syn veril do týchto vianoc a tiež má 8 rokov.Si myslím,že v škole sa dozvedel,že darčeky dávajú rodičia.Lebo ešte mesiac pred vianocami mi povedal.Pýtala som sa,že či už písal ježiškovi a on,že nie,že načo.Minulý rok som si želal auta hotweels a čo mi doniesol H..o tak načo mu mám písať.Aj tak si prinesie čo chce. 😀 😀 No a asi tri dni pred vianocami mi povedal,že to ježiško darčeky nenosí ale kupujú rodičia.Tak som bola z toho trošku smutná lebo ked verí je to krásne ale ved raz to muselo prísť. 😉

maruschka
27. dec 2009

staršia sa potešila bionickému oku-ostatné darčeky ju potešili, ale tento ju naozaj zaujal a stále s ním skúma rôzne predmety..

mladšia sa potešila littlest pet shop-nemocnica+balenie zvieratiek..to je hračka podľa jej predstáv..

tilly máš pravdu s tými darčekami..aj my sme našim babám pokúpili kopec hračiek, podľa ich zoznamu pre Ježiška a naozaj ich zaujalo iba pár. Ešte sa s nimi nestačili bližšie zoznámiť a pohrať sa.. 😉 😉 😉 😉

marianka79
27. dec 2009

beaska moj bude mat v marci 10 rokov a tiež ešte verí na ježiška 😉

langkofel
27. dec 2009

sorry ale zaujima ma bionicke oko, co to ?

marianka79
27. dec 2009

aj mna to zaujalo maruschka vysvetli