Z akého darčeka mali vaše deti najväčšiu radosť?

mirka414
24. dec 2008

u nas jednoznacne smyklavka,momentalne ju mame v obyvacke a vsetko ostatne muselo ist bokom 😵 na druhom mieste pokladna s marketu,euromince a ako robi tiiiip ked tam vsuva kreditku...smyklavka je v albume.

dadulaa
27. dec 2009

beaska, aj náš malý dostal stolný futbal a hráme turnaje celá rodina 😀 ostatné hračky ho tak nezaujali, toto bola jeho vysnívaná vec.. 😉

Maruschka, aj mňa zaujíma, čo je to bionické oko?

hasleerka
27. dec 2009

u nás bola asi najväčšia radosť z trhania balíkov inak ani neviem povedať čomu sa tešili najviac, lebo všetko bolo podla ich predstáv ...

sillas
28. dec 2009

U nas smetierske auto male autícka s kobercom..riadny hit u nas cele 4 dni...a Lucka spoločenske hry Labyrint a Twister....už sme rozťahaní riadne... 😀 😀 😀
už len ked to počujem ma všetko bolí...hehe...ale aspon sme si cez sviatky udržali formu.. 😀

danciacik
28. dec 2009

u nás malo veľký úspech Aqua draw a vysávač 😀

langkofel
28. dec 2009

expertka dakujeme, vyzera to zaujimavo, mozno buduci rok 😉

vesi
28. dec 2009

staršiu dcéru Twister a mladšiu dcéru auto na diaľkové ovládanie a kufrík s náradím 😀 😀

maruschka
28. dec 2009

jáááj, takže neskoro, ale vysvetlím, čo je bionické oko 😉 😉 Je to vlastne taký prenosný mikroskop, ktorý zobrazí snímanú vec so zväčšením 200x a obraz prenesie do TV-takže je to obrovské/obraz predmetu-detaily vlasov, kože, vlákna v látke, rastliny, to všetko je krásne vidieť/..má to asi 3m kábel, takže je to taká mobilná vecička a vyzerá to ako velikánske oko osadené do takého držiaka..Vyzerá to detsky, ale v skutočnosti je to vymakaná vecička. Ako príslušenstvo sú k tomu misky, do ktorých sa uzarvoria chrobáky, rastliny, soľ, cukor, piesok, čokoľvek, osadí sa to na oko a skúma sa to...Je to taká náučná hračka.. 🙂 🙂 🙂 🙂 A hneď to bolo vypredané, tak to manžel zháňal kde-kade, aby sme sa k tomu vôbec dostali.. 😕

marianka79
28. dec 2009

marus tak ako mikroskop?take nieco? Musi to byt supris ja budem sporit euraky na Wii to by som chcela ale dalsi jezisko je o rok tak si ho spravime na narodky so synom

maruschka
28. dec 2009

marianka, je to ako mikroskop, len je to také mobilné a jednoduché...wii chcela aj dcéra, ale to by nedopadlo dobre, lebo už teraz sedí stále pri hrách, tak to by sme ju neodtrhli od toho 😉

dzio2
28. dec 2009

moja 12r dcera z mobilu

marianka79
29. dec 2009

ale pri wii sa aspon hybe 😉

silvia123
29. dec 2009

Náš malý nevedel z čoho sa tešiť skôr, bolo to fakt super... dostal veľký traktor s vlečkou na záhradu, bicykel, veľký drevený rebrinák(vozík) -sa v ňom vyvážal, chodiaceho a štekacieho psa a iné drobné hračky, nikto z rodiny na neho nezabudol a z darčekov mal obrovskú radosť. My sme mali ešte väčšiu, pretože minulé vianoce tomu ešte nerozumel, teraz to bol zážitok 😀

maja22
8. jan 2010

Pod stromčekom zvíťazila jednoznačne vŕtačka a dielenský pultík so všetkými tými kladivkami, skrutkami a maticami, ale s odstupom času vidím, že veľmi dobrá vec a pritom nie drahá je hríbiková mozaika. Presedí pri nej celé hodiny, vkladá a vyberá, teší sa z toho. Obrázky skladať cielene ešte nevie, najčastejšie to orámuje dookola, ale už sa snaží aj niečo akože poskladať, ale nám musí vysvetliť, o čo ide 🙂 Mozaika, je veľmi pekná, tie hríbiky vyzerajú ako malé farebné sklíška, skoro ako krištáľ, láme sa v nich svetlo, možno aj preto ho to tak baví 🙂 Inak, všetko, čo dostal, ho zaujalo, so všetkým sa zahrá, ale toto je asi naj, min do dĺžky času, čo pri hre strávi... Takto podobne to vyzerá:

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

maja22
8. jan 2010
lussy23
8. jan 2010

Ja som mala veľkú radosť z knihy Moonwalk, ktoré bola ale spoločná pre mňa aj sestričky. A potom máme aj hru Twister. No my sme asi veľmi poslúchali, lebo sme dostali kopec darčekov 🙂

ivec79
8. jan 2010

ooo, ta mozaika je fakt super vec, vdaka za dobry tip na darcek k narodeninam ci inym sviatkom.
Nas Kubko dostal perfektnu vec: plastelinu, kt. po case na vzduchu stvrdne a ostane nam to co sme si vymodelovali, nelepi sa, nerobi mastne flaky, modelovanim si precvicuje tie male prsteky a u nas ma uspech! A popritom, nechcem robit reklamu, ale pesnickove DVD Podhradskej a Canakyho je zne najväcsie uspechy!

geegee
8. jan 2010

nas Matusko mal najvacsiu radost, ked sme mu, sice uz po sviatkoch, ale predsa, doniesli naozajstne lyze z pozicovne 😵 😵 😵