Zopa trojkolka

nikola12345678
18. máj 2022

Ahojte mamicky,
Vie mi niekto vysvetlit rozdiel medzi trojkolkami Zopa Citigo a Zopa Citi Trike?
Nikde sa k tomu neviem dopatrat 🤷‍♀️

zazrak1991
26. máj 2022

Neviem ti povedať síce rozdiel ,iba taký postreh . Mali sme Zopa citigo a dali sme ju preč ,nebola som s ňou vôbec spokojná . Sedátko ide smerom dolu ,čo na fotkách nevidieť ,ale maly sa stále zosuval dopredu a nepacilo sa nám to . Určite budem kupovať inú pri druhom babatku. Keď sme kupovali tak všade len aká je to úžasná trojkolka ,a keď už bola doma som našla aj tie zle recenzie a bola to veru pravda 🤷 neviem ak je ten druhý typ tej zopy lepší tak dúfam sem niekto dá skúsenosť ,možno budem rozmýšľať nad ňou ,ale citigo neodporucam

nikola12345678
autor
26. máj 2022

@zazrak1991 zistila som, ze jediny rozdiel je ze Citi trike je novsi model a je uplne rovnaky ako citigo iba ma nove farebne prevedenie
Ano mala si skusala tu trojkolku, bola na nej dokopy 5 minut a hned ma to rozculovalo, ze sedanka je nahnuta a smyka sa dopredu, urcite by som na to nemala nervy ju stale napravat
Ale na druhej strane si myslim, ze aj ked tato trojkolka nie je extra kvalitna, je asi najkvalitnejsia z dostupnych na trhu 🤷‍♀️ Teda aspon z mojho pohladu co sme teraz poskusali trojkolky, vsetky su take hrkalky 🤷‍♀️

zazrak1991
26. máj 2022

@nikola12345678 no to že hrka ma rozculovalo,ale menej ako to sedatko 😁 čítala som že ešte kindercraft je dobrá ,ja mám ale ešte rok a pol čas ,druhé je estelen na ceste 😁

nikola12345678
autor
26. máj 2022

@zazrak1991 neviem teda
Kinderkraft maju kociky labilne hrkalky, tak moc tomu neverim, ze trojkolka by na tom bola lepsie 😅🤷‍♀️
Ale teda rok a pol casu, dovtedy mozno pride na trh nejaka kvalitna 😁
Este som pozerala Zopa Prime to vyzera celkom stabilne 👍