Aké máš skúsenosti s kočíkom Atlantic Espiro?

sofia1
13. jún 2008

KOČKY MÁTE S NÍM SKUSENOSTI? 🙂

mima22
15. dec 2008

matilko,to mi uz aj tak nepomoze ked ich zmeriam teraz lebo ten kocik uz mame kupeny.alekamaratka mi pisala co chodi tymi autobusmi co su tu u nas a ze ona sa stym kocikom zmesti.

mima22
15. dec 2008

matilko,vsak aj ti mas ten kocik,vsak?
myslis ze budeme s nim spokojne?jadufamze ano

matilko
17. dec 2008

mima, určite budeme, ja som z neho proste nadšená 😀 a dnes v ordinácii na gynde ho zrovna mala pani už v športovom presne v našej farbe, mala tam aj ten nánožník, vypadalo to pekne 🙂 škoda, že ten nánožník nie je širší a hrubší ☹ ale neva, budem mať fusak.

axi81
18. dec 2008

Ahoj holky, chci se zeptat - včera jsem si Atlantic Espiro koupila a pokusila se ho i složit. Narazila jsem ale na jeden problém - korbička mi na těch dvou tyčkách jezdí z leva do prava. Nevím, jestli jsem nezapomněla něco utáhnout - moc konstrukci nerozumím... 😖 Přitom jsem to v zadní části pěkně zacvakla do toho zámečku. Máte s tím některá zkušenost, popř. návrh řešení. Kupovala jsem ho v Polsku a záruka je tam jen 6 měsíců. Ráda bych tento problém ale vyřešila bez reklamace...(ani nevím, jestli to na reklamaci je, možná jsem jen nemehlo 😉 ). Kočárek se mi moc líbí a jinak jsem s ním spokojená. Jen tato jedna věc mě trošku znejisťuje. Moc děkuji za případné rady.

matilko
18. dec 2008

Ahoj Axi!
Tak som na to kukla, je pravda, že som si toho vôbec nevšimla, tiež sa mi posúva, ale hodne veľkým mojim tlakom, inak v pohode drží. Ja v tom nevidím ale žiaden problém 🙂

mima22
18. dec 2008

matilko ahoj.aky problem je na tom kociku?

mimisk
18. dec 2008

ak sa pohybuje upevnenie zo spodu vaničky ,ktoré sa pripevný na konštrukciu je to špatne zanitované a veľmi sa veľmi sa vanička kýva zo strana na stranu je to na reklamáciu, inak to troška so pohybuje zo strany na stranu,
už som riešila takú reklamáciu tak viem poradiť

mima22
18. dec 2008

mimisk a to je na kazdom kociku take?cosi mam na nom skontrolovat ked ho budeme brat z obchodu?co na nom este nie je dobre

matilko
18. dec 2008

ja teda fakt neviem, mne sa samovoľne tá vanička nekýve, musím hodne tlačiť do strany, aby sa pohla...
mima, ja problém nemám žiaden 😀

axi81
19. dec 2008

Matilko, moc děkuji. Mimisk, vypadá to, že všechny šroubky atd drží, jak mají. Jen ta korbička pojíždí po těch lyžinách zleva do prava. Je fakt, že to dělá jen když jsem s kočárkem zatřásla, jako bych chtěla ukonejšit mimi. 😅

mima22
9. jan 2009

nikomu sa nepaci kocik atlantic ked tu nikto nic nepridavate.
mi ho uz mame doma asi tyzden aleeste nemame odskusany.
ste s nim spokojne ktore ho mate?

lotty
9. jan 2009

Ahoj mima22, ja ho mám už asi 6 mesiacov - a som s ním spokojná. Je pravda, že na cestovanie je trošku veľký, ale do kufra auta sa vmestí v pohode. Teraz už používam športovú verziu a tam mi zase trošku v adí, že sa nedá otočiť bábo tvárou ku mne ☹ Ale ináč je super - bola som aj včera ne prechádzke a ani sneh nám nerobil žiaden problém. Malý sedel a pozeral, ako je vonku krásne 🙂 Ja som sa do toho kočíka zamilovala na 1. pohľad a táto "láska" trvá stále 😀

mima22
9. jan 2009

ahoj lotty,mi budememalokedy chodit autom ale viem ze sa zmesti do kufra.isla si snim uz aj autobusom ja sa obavam toho ze sa s nim do autobusu nezmestim ?napis mi prosim ta

lotty
9. jan 2009

Mima, ja som s ním v aute nešla, ale myslím, že sa s ním do autobusu v pohode zmestíš... ja som ho dokonca natlačila aj do výťahu - bola som u sesternice na návšteve a tam majú iba úzky výťah - toľko som sa s tým kočíkom trápila, že som ho tam natlačila - finta bola iba v tom, že sme dvere od výťahu museli otvoriť úplne na doraz, tak sa tam uvoľnilo pár milimetrov a kočík som tak do výťahu dostala. Ale autobus určite - nie prednými dverami, ale tými zadnými hej

mima22
9. jan 2009

lotty akej mas farby mi mamesedocerveny.si s nim teda spokojna napis mi este niecoo nom.nam sa strasne pacil

lotty
9. jan 2009

Mima, sorry, ja som sa pomýlila - v autobuse som s ním nešla 😝 dúfam, že si pochopila 😎
Čo ti o ňom ešte napíšem - zo začiatku trošku ťažšie péroval, ale to časom povolilo a teraz péruje perfektne. Tá pumpička mi bola na figu - nevedela som ňou nafúkať kolesá - a to som sa dušovala, že to zvládneme aj bez ocina, ale nakoniec to fúkal aj tak on 😀 Na cestovanie som si teraz kúpila golfáče, pretože keď som chcela ísť s malým do mesta, športová verzia sa trošku horšie skladá - musíš to celé odopnúť, a potom zase montovať a na krátke výlety na nákupy mi nebol až tak praktický. Kým sme mali vaničku, tak to bolo ok, lebo tá sa dá jednoducho nakliknúť a hotovo 🙂 Ale to sú problémy skôr spojené s cestovaním v aute. Keď budeš viac používať autobus, tak kočík nemusíš skladať - dolu do nosiča sa ti zmestí aj taký menší nákup. A ešte jednu prednosť má tento kočík, nemá ho tak veľa mamičiek. A myslím, že vyzerá veľmi štýlovo, že? 🙂 Ja ho mám bledomodro - šedo - béžový a stále sa mi páči

mima22
9. jan 2009

ale myslis aj takze sa snim zmestim?ci vobec nevies?

mima22
9. jan 2009

u nas zas tito kociky kazdu chvilu stretavam tu ich ma dost ludi.ja nechcem potom kupovat druhy sportovy mi chceme mat s tohoto ked sme zan dali 10tisic tak urcite nebudeme kupovat druhy

lotty
9. jan 2009

To s druhym kocikom som tiez tak planovala, ale situacia sa vyvinula inac. Ja tym, ze vela cestujem auatom, musim kocik stale skladat, rozkladat...

matilko
11. jan 2009

Nikto nepíše, ja si myslím, že sú hollky asi spokojné, ked nepíšu 😀 a je fakt, že ho nemám moc mamičiek. My máme každú chvíľku rodiť, už sa na kočík hrozne teším!!!!

beata.n
11. jan 2009

Ahojky!!tak já se přidávám do klubu Atlaticů 😵 máme ho už skoro půl roku a sem s ním spokojená!!!sice mi dávalo zabrat,jak nešel dávat do výtahu-furt sem musela sundavat jedno kolečko,ale přišla sem na ten fígl,víc vyklopit dveře od výtahu!!!takže už spokojenost!!! 😵 jinak my máme auto Ford Fiesta a konstrukce nám zabere náš celý maličký kufr,ale zatím nám to nijak neva,už sem s ním jela i na Slovensko za babičkou a vešli sme se tam i s bagáží 😵 jinak furt vozíme v hluboké korbě,páč je hrozná zima a mě by ho bylo líto vyhnat do víc odkrytého sportáku,ale krásně se to ní vejdeme i s fusakem a dvouma dekama!!a to že nemáme žádneho drobečka!!!!máme už devět kilo!!!i na délku tam má ještě nějaký ty cm navíc!!! 😵 Jinak u nás v ČB se tento kočárek začíná rozmáhat 🙄

matilko
11. jan 2009

betka,to je super, že si spokojná, dúfam, že také ohlasy budú stále častejšie 🙂

beata.n
11. jan 2009

Mati no to taky doufám,ale nikdy se asi nikdo nezavděčí všem 😵 mě šlo o to nejít ze svých požadavků,ale z jednoho sem ustoupila a to,že nemám dítě u sportovní verze čelem k sobě 😔 sice mě to trošku vadí,ale málo kočárků kombi to má a ti to co to mají se mi bud nelíbí,nebo mají jiné mouchy 😀 stejně bych pak ráda koupila golfky,tak to nějak neřeším

mima22
12. jan 2009

no co nikto tu nic nepridava

matilko
13. jan 2009

mima, veru nikto ☹

janajanajana
13. jan 2009

Ahoj, mna by zaujimalo, ako funguje to nasadzovanie vanicky na tu konstrukciu? Je to narocne, ratam totiz s tym, ze budem musiet asi vanicku casto vyberat a opat nasadzovat, tak poradte. Vdaka

beata.n
13. jan 2009

Ahojky Jani,to nasazování korbičky je velice snadné,jenom to suneš po té konstrukci,až se ti pak jedna tyčka zacvakne do takového zámečku,nevím jak ti ho popsat 😀 má to vlastně dvojí jištění té korbičky.na jedné straně je ten zámeček a na druhé je takové ohnutá tyč do oblouku,která je v protisměru tyče na konstrukci,takže nehrozí,že by ti korbička mohla spadnout 😉

janajanajana
13. jan 2009

dik beatka, to som rada, ze to nie je problem, ja to totiz kvoli schodom v panelaku budem musiet riesit tak, ze po kazdej vychadzke odopnem vanicku a konstrukciu necham v kocikarni a vanicku si vynesiem hore domov. Takze nasadzovat to budem musiet denne, dufam, ze to nebude makacka. 😝

fia
13. jan 2009

Maminky, dá sa tento kočíky aj hojdať? A ešte by ma zaujímalo, či sa dá polohovať aj dno hlbokej vaničky.

matilko
13. jan 2009

Ahojik fia!
Polohovať dno sa nedá, kočík má také silné pružiny, ja ho mám nový a zatiaľ moc nepruží, no vraj sa rozhúpe, ale nakoľko, to neviem... Pre mňa toto nehralo rolu.