Aké máš skúsenosti s kočíkom Atlantic Espiro?

sofia1
13. jún 2008

KOČKY MÁTE S NÍM SKUSENOSTI? 🙂

matilko
15. apr 2009

viki, ja som kúpila deku tu http://www.babydream.cz/detail.php?zbozi=167828 konkrétne farbu lila/bílá a pasuje to tam pekne 🙂 kľudne by som vzala aj tú červenú

evelyn432
18. apr 2009

Ahojte, chcela by som vedieť, kto máte s ním skúsenosti, či sa tento kočík dá otočiť v sportovej úprave v smere aj proti smeru jazdy.

evelyn432
18. apr 2009

No jo, už som si prečítala celú diskusiu, a zisťujem, že sa to dá až na novej verzii, ak budete vedieť cenu novej verzie, dajte vedieť.

viki.k
19. apr 2009

cena novej verzie sa bude pohybovat cca o 2000SK viac ako je tato posledna verzia

dara2583
25. apr 2009

Ahojte, aj mne sa velmi paci tento kocik, konecne som ho videla aj nazivo a bola som milo prekvapena.
Co sme si vsak vsimli na tomto kociku je dost velka vola rucky, tym myslim, ze ked si nastavim vysku rucky
tak zostava v urcitej vole, cize sa myka. Mate s tym nejake skusenosti, alebo je to vada? Poradte prosim.

matilko
25. apr 2009

dara, mne sa tá rúčka malinko kýve, ale že by mi to vadilo? 😅 podľa mňa je to detajl...
máte tu niekto typ na slnečník, ktorý sa dá na kočík pekne pripevniť?

beruska113
25. apr 2009

BAby, ja by som si pockala na ten novy model. Videla som zeleno zlty Atlantic Espiro Vector Air 2009 a je fakt pekny, uplne jednoducha montaz, sportovy ide v smere aj v protismere jazdy, je lahucky, ale predsa som ho nekupila. Sportovy sa mi zdal neskutocne maly. A to si neviem predstavit dat do sportoveho este fusak na zimu. Myslim, ze nehrozi. Starsi model bol zase az moc velky- myslim sportovu verziu. Na internete vyzeral super, ale radsej si ho pozrite niekde osobne a az potom kupte. Cena nove verzie bola 310 E s taskou a nanoznikom.

dara2583
25. apr 2009

matilko, ja som si to ani nevsimla, len moj manzel to hned zbadal a porovnaval aj ostatne kociky a prave na tomto sa to mykalo dost. Na ostatnych to bolo trosku alebo vobec. Tak dozvie. 😉 Ale dakujem za infosku.

beata.n
25. apr 2009

matilko slunečník tam jde universální 😉 dají se sehnat za 300kč,taky se na něj chystám!!!

vůli v ručce nemáme 😕 nebo sem si toho nevšimla teda.je možné,že to měli nějak špatně smontované.jinak bych moc ráda viděla novou verzi 😵

matilko
25. apr 2009

beata, je to možné, nám sa to malinko vyklá len v tej nižšej polohe (tej, čo využívam ja), vo vyššej (manželovej) nie 😕 ale ja to ako problém zásadne nevidím 😅
a pasuje na kočík aj univerzálna pláštenka a sieťka proti hmyzu? pláštenku máme, ale ešte sme ju nevyužili... a sieťku už potrebujem čo chvíľka kúpiť...

stresmenka
26. apr 2009

matilko ano pasuje na to aj uni sieťka aj slnečník ale pláštenka sa na športový nedá poriadne dať tam asi treba kúpiť inú na hlboký je super.

Mne sa ručka tiež trošku kýve, ale len v nízkej polohe ako píšeš 😉

mima22
27. apr 2009

ahojte.pouziva sa vam dobre kocik atlantic sportovy?
mne sa tiez dobre pouziva iba jedna vec mi vadi tazko sa s nim dostanem do autobusu cez dvere kvoli tym sirokym kolesam,tak rozmyslam ze ci si na leto nekupim novy sportovy nejaky mensi.muz mi hovori ze nech nevymyslam ze bude z tohto dobry sportak.

kacka.l
27. apr 2009

Já jsem viděla ten červeno-oranžovo černý. Vypadá super, jen se mi nelíbil ten malý košík, ale opěrka u sportovní verze byla hodně vysoká.

viviktorka
4. máj 2009

ahojte. Viem, ze ide leto, ale aj tak by ma zaujimalo, ako ste mali dieta v zime v sportovej verzii. Len v tom fusaku? Mne sa zda na zimu trocha tenky a uzky. 😒 Alebo ste tam mali iny fusak? Vdaka. Inak som s kocikom velmi spokojna, super sa s nim zataca 🙂

sima.p
6. máj 2009

Ja som malú vozila len v tom fusaku, ale kúpili sme kočík až koncom januára a nebola až taká zima, a ked sa mi náhodou zdalo zimšie, dala som jej tam do toho fusaka ešte deku, ale malá už mala takmer 2 roky. Druhé bábo bude mať v zime pol roka, tak ešte uvidím, či ho tám do toho fusaku alebo do iného, ale ked mu dám kombinézku a deku, myslím, že bude stačiť aj ten fusak, čo je ku kočíku.

viviktorka
7. máj 2009

simi vdaka 🙂

sulky
27. máj 2009

Ahojte babeny, chcela by som predat kocik Atlantic, velmi peknej elegantnej farby - bledomodro sedo bezovy. Pouzivany velmi malo, pretoze mi synacik v nom nechce byvat. Hrozne place, takze ho nosime vo vaku 🙂Vanicka pouzivana cca 4 mesiace, sportova cast par dni ;) Ak ma niekto zaujem, poslem aj fotos. Dakovala

gubka1
10. jún 2009

ahoj ja sa chcem spýtať kde by som zohnala náhradne zadné kolieska na atlantic , alebo stači len duše do tych starých?
😅

matilko
19. júl 2009

čaute! tak už máme od včera športák, musím pochváliť, že je ľahučký 🙂 a fakt super, tie okienka sú perfektné, na malú krásne vidím 🙂 trochu som mala ale s poskladaním problémy, mám to na ležato a mám pocit, akoby to nebolo úplne pevné, stabilné ☹ máte podobnú skúsenosť? už aby malá sedela, to bude zase trošku o inom...

pasuje na športák uni pláštenka? ja mám tú uni na hlboký a tá pasovala v pohode.

mima22
19. júl 2009

ahojte,
ja som neni moc spokojna s tymto kocikom atlantic,keby si mam ist teraz kupovat kocik tak houz isto nekupim.
ak by mal niekto zaujem o tento kocik a chcel by ho kupit a nevadilo by mu ze uz je pouzivany,ale je pouzity velmi malo iba 5mesiacov a je v cervenosedej farby.
ak by mal niekto zaujem tak mi napiste IP.
na cene by sme sa potom dohodli

mima22
19. júl 2009

matilko,
ta plastenka co pasuje na hlboky tak nepasuje na sportovy.
musis si kupit druhu plastenku

matilko
20. júl 2009

mima, čo ti na ňom konkrétne vadí?

libela
7. aug 2009

Ahoj. Espiro mám už 9 mesiacov a som s ním nad mieru spokojná. 🙂
Má jednu malu chybičku a to, že zadné kolésá majú trochu ďaleko od seba a nedá sa s nimi prejsť cez všetky dvere, ale ináč 1 s hviezdičkou. Máme zelený. Taký som šte nevidela. Švagriná má červený.

mima22
8. aug 2009

mne vadi na r´tom atlanticu ze je dost tazky a siroky keby ma to napadlo hned vtedy tak ho isto nekupujem,idem si kupit novy sportovy hlavne nech je lahky.ja chodimdost autobusom a ked sa s nim mam stale natahóvat tak mam dost.
a este mi strasne predne kolesa trepe,neda sa s nim ani poriadne ist.jednu copoznam tak to tiez reklamovala ze to boli odidene loziska

catherine4
22. aug 2009

ahojte, vyberam kocik pre nasho drobca a zaujal ma aj atlantic. Len by ma zaujimala jedna vec, na jednej stranke som nasla vahu kocika 14,5 kg, vanicka 4,5 kg a neviem ako to mam chapat. Ci tych 14,5 je uz vratane vanicky alebo vahu vanicky mam priratat k tym 14,5 kilam. Potrebujem to vediet lebo prvy kocik som predala hlavne kvoli tomu, ze bol velmi tazky a nerada by som spravila znova tu istu chybu. Dakujem

smejko98
25. aug 2009

ahojte chcela by som sa spytat ci sa da nklikavat na tento kocik autosedacka?dakujem

matilko
25. aug 2009

cat, je to samostaná váha (podľa mňa), takže s vaničkou má asi 18kg? to je blbosť ale! 😀 no tak neviem... ale teraz som kukla na jednu stránku a tam to tak je, no teda, mne ani neprišlo, že je taký tažký...

smejko, naklikávať sa dá autosedačka od toho výrobcu, ale len na modely z roku 2009

catherine4
27. aug 2009

Dakujem velmi pekne za odpoved, ale myslim, ze je to dost vela. Asi vyhra moj druhy favorit coletto austin. Zatial som na nom nasla menej zaporov. Ved este uvidim, do decembra mam co robit.

jarmila25
25. nov 2009

baby práve som sa dozvedela ze nová verzia atlaticu športová časť nejde otočiť do protismeru jazdy len v smere jazdy .... 😠 akurát tam ide nasadiť autosedačku ...

ywonnee
2. dec 2009

ahojte kocky ako Vas tu od zaciatku citam tak mam zmiesane pocity lebo mam v plane kupit tento kocik ale neviem neviem teda.... auto sa nam podarilo rozbit takze velkost kufra neriesim skor ten vytah a tak ale to by problem nebol, vaha tiez nie som dost velka zena ale zaujimalo by ma ci sa na to da pripevnit skejtik aby aj moja 3 rocna sa na nom mohla vozit.... ak ano tak myslim ze v tomto by mi aj jeho vaha vyhovovala... aj ten rozostup kolies... viete mi s tymto niektora poradit???