Aké máš skúsenosti s kočíkom Atlantic Espiro?

sofia1
13. jún 2008

KOČKY MÁTE S NÍM SKUSENOSTI? 🙂

lucika09
1. jún 2010

rainee, veľmi skladný do malého auta nie je. Má cca 45 cm po zložený. Ináč ja na neho nedám dopustiť, pevný, aj do menej zjazdného terénu (chodíme s ním aj do lesa). Čo sa týka šírky a dĺžky ležacieho priestoru má cca 35x50 cm. A športová časť sa nedá otáčať do protismeru, malá daň za pevnosť.

evca35
1. jún 2010

@miciatko - neviem či sa dá vanička nosiť aj na boku, ja som vaničku nedávala nikdy dolu z konštrukcie.

@reinee - my máme Fabiu a nevojde tam. Matrac vo vaničke má rozmer 75x35 cm. Môj malý má už 70 cm a už dva týždne sme v športovej časti ...

@jasmia - tak sme nevydržali do pol roka 😝

yvetta_13
28. jún 2010

Dobrý deň dámy, aj ja sa chcem pochváliť kúpou Espira... Skutočne môžem povedať že sa mi páči na prvý pohľad. Osobne som vyskúšal dvihnúť espiro a asi freelander a skoro ma zlomilo. Espiro je suprový kočiarik na manipuláciu a inštaláciu komponentov. Ale predsa má pár podľa mňa závažných chýb. Pri nasadení športovej časti ma hneď sklamali upínacie remienky pod sediskom. Potom tyčky do ktorých sa upína vanička alebo vajíčko... Jedna tyčka by mala vlastne držať zo spodu sedisko aby nevyselo na remienku. A čo dosť ma prekvapilo, pri skladaní treba odlepiť boky kde sa kočiarik láme.(klb). Pravdu povediac som sa bál ho zložiť aj so strieškou. Ináč som v celku spokojný a na malé vlastné úpravy ho odporúčam všetkým mamičkám.
ps: priložím aj foto.
s pozdravom Ivkin manžel 🙂

evca35
28. jún 2010

@yvetta_13 tak to sa budeme stretávať? Už som jeden Atlantic na sídlisku stretla a presne taký istý ako máme my 🙂

yvetta_13
28. jún 2010

@evca35 ahoj pravda,že sa môžme stretávať ja bývam na Bukureštskej od januára 🙂 Ešte v uliciach nie som zbehlá,ale všetko chce čas 😉 Termín pôrodu mám na 18 august,potom budem brázdiť po sídlisku s detmi a spoznávať ho 🙂

evca35
9. júl 2010

@yvetta_13 tu obehneš sídlisko za pol hodinu 🙂 ja som sa rada prechádzala po "novej" časti - cez cestu za rusínskym kostolom - tie farebné bloky: Helsinská, Aténska, Viedenská. Vkuse jeden chodník, netreba prechádzať cez cesty a žiadne vysoké obrubníky. Lemovala som ich z každej strany a potom som prešla do starej časti. Ja bývam na Havanskej, myslím že to je ulica nad vašou 🙂

yvetta_13
9. júl 2010

Ahojky,tak ano už zbežne viem kde a čo...ano bývaš nad naším blokom,to poznám aj kamoška mi tam býva🙂Tak o dva mesiace aj ja budem brázdiť tieto ulice🙂

zfidorka
19. júl 2010

@yvetta_13 ahoj, ako ste spokojni s kocikom a ake vlastne upravy ste na nom robili? uvazujeme nad jeho kupou...

yvetta_13
5. aug 2010

Ahoj, s kociarom sme velmi spokojny. Nerobili sme ziadne velke upravy, len som nasiel drobne(zanedbatelne)nedostatky. Dam aj foto. Vrelo odporucam kociarik. Je velmi lahko ovladatelny, je s alu...tak ze je aj lahucky oproti ostatnym. Boli sme v Pl a poradil som aj jednemu pariku. Filipko ma skoro 16kg a ani som nevedel ze nieco tlacim. Aj tehotna manzelocka to testovala s uspechom. Podla mna je to vec vkusu a penazi. My mame vsetko, id kocika az po dazdnik.... Som velmi spokojny. 🙂

yvetta_13
5. aug 2010

Ivkin manzel Miro

salvinka
12. aug 2010

tak my uz tiez kocikujeme "na ostro" a nemozem zatial nic zle povedat na tento kociarik.. mozno mi vadi len to ze ich je v nasom meste viacej 😀 ale to bude tym ze je tak kvalitny 😀 😝
zacali sme prave pouzivat sportovu cast (nie ze by nam vanicka bola mala, ale maminka sa nevedela dockat 😀 ) trosku mi vadi to ze sa neda otocit proti smeru jazdy.. neviete nahodou ci na novej verzii 2010 tento jediny nedostatok odstranili??

evca35
3. sep 2010

@yvetta_13 ako Ivka, už máte doma balíček do Atlantica?

yvetta_13
10. sep 2010

Ahojky Evča,ano už sme doma s pôrodnice,v utorok nas pustili večer🙂Rodila som 30.8 na obed ,bolo to raz dva🙂Timejka mala 3470/50cm sme zdravé doma a hlavne že sme konečne doma,ten týždeň už bolo aj dosť:(

evca35
11. sep 2010

@yvetta_13 jéj, tak gratulujem a prajem všetko dobré, zdravíčko a mliečko 🙂 možno sa niekedy stretneme na prechádzkach ... akej farby máte kočiarik?

linde
11. sep 2010

ahoj espiro atlantik je super kocik a este lepsia karicka boli sme s nim aj v Tatrach a nemali sme ziadny problem prejst aj horsku trasu takze vrelo odporucam a vobec nieje labilny a stal iba 330e

yvetta_13
12. sep 2010

@evca35 ahojky,čo by sme sa nestretli,Ťahanovce nie sú až také veľké🙂)Kočiar máme červenočierny.Chceli sme červenosivý ale bol rozdiel v cene,ale aj tento je pekný🙂Len to počasie by sa mohlo umúdriť,tak som sa tešila,že ešte september bude teplučký no nie je:(Iva

zfidorka
12. sep 2010

ahojte, aky prsiplast mate na atlantic? kde ste ho kupovali?

evca35
12. sep 2010

@zfidorka ja som kupovala spolu s kočiarom cez www.e-kociky.sk, poslali mi pršiplášť aj moskytieru. Pršiplášť je univerzálny, krásne sadne na kočiar.

@yvetta_13 keď ťa uvidím, drgnem do teba 😒 ja som teraz u mamy na furči druhý týžddeň, nám prerábajú jadro a kuchyňu, ale dúfam že už len týždeň a potom začnem opäť brázdiť ťahaky.

yvetta_13
13. sep 2010

ahojky ja som tiež bola s furče 28r.som tam bývala🙂Poviem ti pravdu ja som ťa raz stretla,išli sme tesne pri sebe,bola si s oboma detmi ale pokiaľ som ťa zaregistrovala už si bola ďaleko.Všimla som si kočiar🙂))dobre moja kľudne drgaj aj krič ak by som ťa nevidela 🙂pa

evca35
14. sep 2010

@yvetta_13 no pekne, pekne .... a ja som ťa stále vyzerala na vašej ulici, ale nikdy som tehulku nezaregistrovala ....

tak už ma poznáš, tak drgaj aj ty 😀

yvetta_13
15. sep 2010

...no preto si si ma nevšimla,lebo málo čo som bola na našej ulici,prevažne som chodila na ihriská ako Juhoslovanska a Havanska🙂Ale teraz sa už isto iste stretneme🙂))pa

ludka140281
15. sep 2010

ahojky,nam do kufra vojde,mame oktaviu aj kolesa aj vanicka 🙂 ma len jednu nevyhodu a to ze sa neda otacat v protismere jazdy.inak je suuuuuper

jeinabe
19. sep 2010

Ahojte...tak aj ja sa pridavam.....v sobotu sme kupili tento kociarik v Polsku, ten zelenkavy...je nadherny, len si musime este pockat na prvu jazdu..... 😉 ...............ta rucka je fakt trosku labilnejsia ako ste tu uz spominali, ale inac sa nam veeelmi paci....dufam, ze bude dlho sluzit...... 🙂

denne73
19. sep 2010

@jeinabe ahojček kolko vás vyšiel v Polsku?

chichaa
19. sep 2010

Ahojte dievčatá!!
Chcela som len ponúknuť na predaj autosedačku - vajíčko - espiro multi zelenkavej farby, kúpenú takto pred rokom v detskom obchode, používanú, ale v 100% stave aj s nánožníkom a novorodeneckou vložkou za dobrú cenu!!! Pasuje na kočík Atlantic, GT, GTX. V prípade záujmu IP. Majte sa...

jeinabe
20. sep 2010

@denne73 no vysiel nas 270,- bez autosedacky........s autosedackou stal 330,- myslim.....ale vobec nechcel ist s cenou dole, ale nakoniec nam 10,- spustil.......tieto kociky mal iba jeden poliak, ostatní mali len verso,warior, enzo a len tie nukali, dokonca mi verso nukal za 220,- bez autosedacky.........a inac tí druhí poliaci oblbovali, ze atlantic uz nemaju, lebo je to cinska vyroba...a ten jeden mi ukazal normalne na zarucnom liste, ze je to polska vyroba....... 😉

kingstonka
20. sep 2010

ahojte....pozeram,ze za taku cenu ako v PL sa da zohnat uz aj u nas http://www.babybabo.sk/babybabo/eshop/10-1-Koci...

claire146
20. sep 2010

Ahoj holky,

chtěla jsem se zeptat zda některá nevlastníte tento kočárek z letošní kolekce v barvě ocean ( podle obrázku taková zelená či co) a nebo ten modrý, každý prodejce uvádí jiný název barvy. Tady na brněnsku ho nemají nikde naživo jen na objednání, ale fota na netu hodně klamou. Tak Vás prosím o radu, jestli nevíte kde ho vidět v Brně naživo nebo zda ho nemáte někdo doma. Děkuji.

yvetta_13
21. sep 2010

Ahojte mi sme kočiar kupovali s obchodu a vyšiel nas 280€+vajíčko,dáždnik,topanočky pre syna ,deku pre dcerku aj čiapočku,takže obchod je lacnejší než trh🙂))A platili sme €.Na trhu ho síce tiež mali ale cena bola 300€,preto aj naše ďalšie nákupi istí Nový targ a obchod babyboo papa dievčence. 🙂

sima.p
21. sep 2010

330? To sa mi zdá veľa, neni u nás lacnejší? Inak ja mám verziu 2008 a je vyrobený v Číne, takže si myslím, že aj nové verzie sú vyrábané v Číne, je to priamo na kočíku že je Made in China.... a ked som bola pred dvomi rokmi v Poľsku, ale to som už mala kúpený u nás, tak v Poľsku bol drahší ako u nás a tiež mi hovorili (ale Tí čo ho nepredávali), že je čínsky...