Aké máš skúsenosti s kočíkom Atlantic Espiro?

sofia1
13. jún 2008

KOČKY MÁTE S NÍM SKUSENOSTI? 🙂

salvinka
2. dec 2009

neviem ci ste to uz spominali kocky, ale viete mi niektora napisat ten rozostup kolies?? ci prejdeme cez nase dvierka :D

stresmenka
2. dec 2009

salvinka rozmer kolies zadných je 66cm mne prejde v pohode a aj do výťahu vojdem v pohode ja ho mám a nemenila by som za nič 🙂

salvinka
2. dec 2009

stresmenka, diiky idem hned merat 🙂
paraaada prejde ako nic.. nevies ci aj do auta vojde v pohode??

stresmenka
2. dec 2009

salvinka podľa toho aké máte auto nám vo felde zapratalo celý kufor len kostra a vanička na zadné sedadlo ale teraz máme megana kombi a je to v pohodeeeeeeeeeee aj dva vlezú 😀

salvinka
3. dec 2009

no tak my mame volkswagen polo, a kufor neviem ci dost velky.. tiez pocitam s tym ze vanicka pojde na zadne sedadlo len aby sa aspon ta kostra vopchala do kufra 😀 toho sa bojim najviac, ze si ho objednam a potom budem musiet chodit 5km peso ked budem chciet ist do mesta kocikovat 😝
najradsej by som aj ja combicko ale keby mi ho niekto zadarmo dal 😀
a inac nic ti na tom kociku nevadi???

stresmenka
3. dec 2009

salvinka nie nevadí je fakt suprový ja som s ním max. spokojná je veľký priestranný veď vaničku sme využili skoro do 8 mesiaca a športiak široký ako postel kôš na nákupy veľký ja na neho nedám dopustiť fakt 🙂
na leto som mala športový chicco, ale to len preto, lebo mi veľmi veľa v lete chodíme preč tak sa mi ho nechcelo skladať rozkladať tak som to takto poriešila 🙂 do pola ti v poho vojde neboj veď to je ako felda veľké auto 😉

salvinka
3. dec 2009

stresmenka, diky za infosky 😉 mne sa atlantic v sportovej verzii strasne lubi.. a aj ako hlboky je pekny.. uz by som ho mala najradsej doma 😀

meruska
3. dec 2009

ahojte, vela sa tu toho o nom popisalo, ale stale mi nie je jasne ci sa sportova verzia da otocit do oboch stran.... ☹ nikde v netovych predajniach nepisu ze by sa dala, tak asi nie... ci ano? 🙂

jijitka
3. dec 2009

Meruska - pokud vím, tak nedá. Taky jsem o něm uvažovala, ale to mě odradilo

stresmenka
3. dec 2009

nie meruska nedá sa dieťatko je chrbtom ku mamine ručka nie je preklápacia 🙂

matulkatinka
4. dec 2009

Ahojte! Aj ja mam tento kocik a je fakt super, vanicku som pouzivala 9 mesiacov a sportak je priestranny, mala mi v nom vonku spavala do 14 mes. To, ze nema preklapaciu rucku mi najprv vadilo, ale na strieske je okienko a cez to som malu stale spehovala. Ale vraj sa maju deticky uz po roku pozerat aj po okoli, nielen po mamine... 😕

evca35
4. dec 2009

ahojte,
Atlantic bol prvý kočiarik ktorý ma zaujal, ale na obrázku sa mi vidí nánožník na športovú časť úzky, keď si predstavím že ešte by tam mal vojsť fusak a nohy skoro ročného dieťaťa ....
aké máte vy s tým skúsenosti, ktoré teraz používate športovú časť s nánožníkom? vojde tam aj fusak? nie je to stiesnené?

mami.sk
4. dec 2009

evca - my mame skoro rocnu dcerku a s Atlanticom sme nadmieru spokojni, nemaj strach zeby pre babo bolo malo miesta 😉
aj s fusakom sa tam dcerka pohodlne zmesti 😉

sportovu cast pouzivame od 5. mesiacov dcerky a je super v kazdom rocnom obdobi 😉
zo zaciatku som mala tiez problem s tym ze rucka nie je preklapacia ale v konecnom dosledku to bola vyhoda, dcerka ma dobry vyhlad na to co sa deje naokolo 😉
my sme tento kocik kupili hlavne kvoli tomu ze ma velke kolesa a ze predne su otacacie 😉

evca35
5. dec 2009

tie kolesá sa mi zapáčili, ale taký podvozok už má veľa kočiarov, to obrátenie šporťáku mi tiež nevadí, ani pri prvej dcére som ju nemala obrátenú tvárou k sebe a nebol problém, aj tak väčšinou spala kým bola menšia a potom sa dívala vonku pred seba.

len ten nánožník sa mi zdal úzky oproti iným nánožníkom ...

dík za odpoveď 🙂

sima.p
16. dec 2009

My máme na tomto kočíku skejtík Litaf (odkaz pre Ywonnee). Ked malá na nom nestojí, tak sa da veľmi ľahko odpojiť, ja si ho však väčšinou len vyviažem hore, lebo trošinku tam zaviadzia, ale malá sa tam v pohode vojde stát, to skôr mne trošinku zavadzia ale dá sa na to zvyknúť. Inak ja so s kočíkom veľmi spokojná a aj s tým skejtom. A nánožník? On to vlastne nie je nánožník ale fusak - z vnútra flís a z vonku materiál ako kočík. A že sa dieťa v športiaku nemôže pozerať na mna, to je tiež len o zvyku...

evca35
17. dec 2009

takže do toho už nedávate svoj fusak? Neprepúšťa to zimu? Stačí keď je tam naobliekané dieťa?

mami.sk
18. dec 2009

ja uz nic ine nedavam 😉 ten fusak co je ku kociku celkom staci 😉
akurat teraz ked zacalo mrznut obcas malej dam do fusaku este deku na nozicky ale len ked ideme na dlhu prechadzku 😉

salvinka
22. dec 2009

ja uz mam atlantic doma!! 🙂 prechadzame sa casto po obyvacke, uz len drobceka treba odrodit 😀 😀

stefi79
2. jan 2010

ahojte, vie mi prosím vás niekto zmerať celkovú dĺžku lôžka športovej časti ? Ďakujem

stresmenka
2. jan 2010

stefi ja ti zmerám, len sa manžel s vonku vráti, ale je dosť dlhá .-) ja mám syna jeden a pol ročného a z ´daleka nemá nôžky na konci kočiara 🙂

lumixii
2. jan 2010

Ahojte maminky... chci se zeptat, nechá se sportovní korbička posadit jak ve směru jízdy, i opačně? Že by mimko vidělo i na mě? A ještě, kolika měsíční miminko se vejde do hluboké korbičky, nebo spíše jaký je rozměr hluboké korbičky uvnitř... děkuji za odpovědi. 🙂

stefi79
3. jan 2010

stresmenka ok, budem čakať na rozmery. 🙂

stresmenka
3. jan 2010

cmStefi prepáč ja som včera zabudla takj celková dlžka v ľahu od hlavičky po nôžky je 88cm

lumixi nie tento kočiar nemá prehadzovaciu rúčku a ja som malého nosila vo vaničke do 8ho mesiaca v pohode 🙂

stefi79
3. jan 2010

stresmenka ďakujem ti pekne 🙂

stresmenka
3. jan 2010

stefi niet začo 🙂

lumixii
4. jan 2010

Tak jsem si tedy včera koupila, doufám, že budu spokojená... a když né, tak ho zase prodám, nic horšího se stát nemůže že ano 😀

lumixii
4. jan 2010

A ještě bych se zeptala... jestli to dobře chápu... takový ten fusak co je u kočárku.. to je myšleno jako nánožník? Pokud ano, nechá se ten flees nějak odepnout? protože si nedokážu představit, že na jaře, nebo v létě když dám na sportovní část nánožník, že bude malej ležet v tom fleezu... nebo to asi jen špatně chápu

stresmenka
4. jan 2010

lumix nie nedá sa odopnúť ja ho používam, len v zime nedávala som nikdy ani fusak a to bývam v Tatrách prečo chceš v lete použiť nánožník???

gulocka
5. jan 2010

ahojte dievcata. Ja som si kupila kocik ESPIRO ATLANTIC a som s nim velmi spokojna. Momentalne ho chcem predat pretoze mame male auto,i kupili sme si psika a potrebujem uz malinky golfacik. Mimochodom ak by niekto mal zaujem prosim sukromnou postou.

lumixii
5. jan 2010

Stresmenka: například proti větru, nebo když mrholí... nebudu přeci kvůli tomu dávat hned pláštěnku..
ale koukala jsem, že některé maminky si ho nechali ušit... tak udělám asi totéž 😅