Aké máš skúsenosti s kočíkom Atlantic Espiro?

sofia1
13. jún 2008

KOČKY MÁTE S NÍM SKUSENOSTI? 🙂

beata.n
13. jan 2009

ahojky.no ony ty pružiny malinko povolí,mě už se s tím dá trošku líp houpat,ale úplně hojdací kočík to není,ale můžu říct,že nám to ani neva,malej to nevyžaduje 😉

mima22
13. jan 2009

zmestite sa s nim do autobusu cez dvere cez tie mensie?ked su tie zadne kolesa sirsie

beata.n
13. jan 2009

mima to netuším opravdu,já tímto autobusem nejezdím.ale jela sem jednou tím starým a vešla sem se i když byla uprostřed ta tyč 😕

mima22
13. jan 2009

a ked si isla do autobusu po tej jednej strane tak si tam mala dost placu na prejdutie alebo akurat?ako tobolo?myslis ze s tym nebudem mat problem do autobusu vchadzat?

beata.n
13. jan 2009

ty u těch starších autobudů je tam málo místa na kočár,takže sem se tam nemohla otočit.já nevím jaký ty autobusy myslíš,jestli ty starší dálkové tak to nevím jak to je u nich,ale co u nás jezdí po městě ty starý vykopávky,tak tam fakt nemám problém.místa tam moc není,ale dá se projít,dá se ohnout ručka dolů,tak moc,že ani tolik nepřekáží a vznikne trošku víc místa na průchod.ale já bych fatk musela vidět ten bus co ty myslíš,abych ti neřekla,že to jde a ono ti to pak nešlo,to bych nerada!!ale taky sem viděla,že řidič autobusu,dal konstrukci do kufru,ale to asi u toho co ty myslíš nejde vid?? 😕

mima22
18. jan 2009

Halooooo,nikto neviete podat nejake informacie ohladom tohto kocika.piste.

beata.n
19. jan 2009

a co by jsi potřebovala vědět???

kaciak
26. jan 2009

ahoj, nepočuli ste náhodou o tom, že tento kočík bude mať nový model, kde sa bude dať nasadiť aj autosedačka na konštukciu?

emita
26. jan 2009

nepočula som ale je to dosť možné lebo som sa stretla s tým že ho majú v akcii

janajanajana
26. jan 2009

Tento vikend sme tento kocik kupili, a co ma teda prekvapilo v porovnani s fotografiami na nete, je to, ze je riadne velky, vacsi nez sa zda na fotkach, vanicka je ozaj priestranna, manipuluje sa s nim dobre, ale ma velmi siroke rozpatie zadnych kolies, takze nie je az tak jednoduche s nim vchadzat cez uzsie vchody a uz vobec si neviem predstavit ho znasat hore dole po schodoch, takze co sa tyka odporucani, pokial chcete ozaj priestranny pohodlny kocik, tak je super, ale treba ratat s jeho narocnejsou prepravou kvoli velkosti ci uz v aute, vo vytahu a pod. Vanicka ako som spominala je priestranna, velka, takze nie je najlahsia. Snad som pomohla.

zuuzuu
26. jan 2009

holky predavam tento kocik- pouzivala som len hlboku cast, sportova este zabalena... je v super stave, len cakame druhe mimco tak musim kupit dvojkocik. je sivozeleny- mrknite na inzeraty v koniku- ponukam ho za 2OOeur ale viem cenu v pripade rychleho jednania upravit.

lulam
4. feb 2009

Ahoj, chcela by som vedieť ako je to s tým fusakom.Všade je písané že kočík je dodávaný aj s fusakom a nánožníkom. My čakáme bábo začiatkom apríla a bude mi stačiť ten fusak alebo si mám kupovať nový /hrubší/.Ešte nie sme celkom rozhodnutý či atlantic alebo iný.Ale tento sa mi zapáčil hned na prvý krát.díky

alcapalca
4. feb 2009

Lulam aj ja mam atlantic, a ten fusak je hruby teplucky.
Inak maly mal teraz 8 mesiacov a doteraz bol v hlbokej casti, az vcera som mu zlozila sportovu. Ten kociar si pochvalujem naozaj je super

lulam
4. feb 2009

Dík za rýchlu odpoved,no teraz sa len rozhodnúť pre farbu, kedže naše malé sa nechce ukázat.Mne sa páči šedo - modrý len či sa hodí aj pre chlapca aj pre dievča.Moj manžel to nechal na mna takže dúfam že sa čoskoro ukáže kym si atlantic kúpime.Už som sa rozhodla definitívne pre tento. 🙂

alcapalca
4. feb 2009

Ja som sa hned zalubila do sedo-tyrkysovej, a ten aj mam. Fakt ludia co nas stretavaju tak chvalia. Farba je ovela ziarivejsia, pekna taka vesela svetla by som povedala, viac ako na obrazku.

jalka11
5. feb 2009

Ahoj holky, chci se zeptat tak se s nim zatači a manipuluje..?

janajanajana
5. feb 2009

Manipuluje sa s nim velmi dobre, ide lahucko na to, aky je velky aj sposob naklikavania vanicky je jednoduchy.

jalka11
5. feb 2009

Janko, dekuji moc za radu.. 🙂

matilko
19. mar 2009

Ahojik, oživujem diskusiu. Konečne mám vlastnú skúsenosť z jazdenia s korbičkou. Ja si ten kočík neviem vynachváliť, je ľahučký, pripadá mi, že ide úplne sám!!! Akurát doporučujem dofúkať kolesá od kúpy, zrovna na Slovensku sa mi totálne vyfúklo jedno koleso a museli sme zháňať pumpu, pretože tá, ktorú pridávajú ma divný šlafík, vôbec na tie kolesá nesedel 😠 to ma teda hodne naštvalo!!! Takže radšej skontrolujte a dofúkajte ešte v kľude domova 🙂

beata.n
20. mar 2009

matilko to je ale divný,že tam máš jiný šlafík 😨 nám tam sedí,ale jde tam nandat hůř,ale jde.ono jde o to,že ten ventilek je ohnutý,tak proto se to tam dává blbě,ale sedí na to.já sem s kočíkem taky moc moc spokojená!!!malýmu je skoro 8.měsíců a pořád jezdíme v hluboké korbě 😵 a to fakt není žádný drobek!!!!máme 11kg a 71cm a je spokojený.já nemám to srdce ho vyhnat do tohohle počasí do sportáku 🤐 jinak se chci zeptat,koupili sme na sporták pláštěnku,ale je na něj malá,jakou ste pořídili a sedí vám dobře???kuju 😵

matilko
20. mar 2009

beata, ja to tiež nechápem, musím to ešte raz skúsiť, ale fakt to tam našroubovať nešlo 😠 to si ma potešila, že sa tam stále vleziete!!! pláštenku mám obyč univerzal, ale ešte som ju neskúšala...

abetka
21. mar 2009

ja som kupila plastenku na velky sportovy kocik. MAly ho uz roztrhol 😝

ipuska
21. mar 2009

Ahoj holky, tak dnes jsem byla v krámě. Měli jsme původně zamluvený právě atlantic v zeleno šedém provedení, ale pak jsme nakonec vybrali úplně něco jiného. No a dnes jdu do krámu zeptat se jaká byla výstava a paní prodavačka mi řekla, že dělají nové barvy, jsou super, ukazovala mi je na obr. a novinka je, že se na ten kočárek dá upevnit autosedačka. Takže měním objednávku a zůstanu u něho

matilko
21. mar 2009

ipuska tak to je super! našla si už na nete tie nové farbičky? ja mám červenošedý a je fakt hrozne moc pekný! a ani mi nepríde malý, jak každý tie nové kočíky pomlouvá... pre mňa je dôležité aj to, že je ľahučký na ovládanie, nechcela som žiaden tank. S tou autosedačkou to je fakt dobré! Zrovna včera sme boli v Tescu a docela by sa mi to hodilo, ale dá sa bez toho v pohode prežiť, do Tesca sa nechodí každý deň 😉

ipuska
21. mar 2009

Matilko, já tu autosedačku chci právě kvůli nakupovaní 🙂 . Na netu ta kolekce ještě není, ale jedna barva je černo-šedivo-červená a druhá myslím tmavě modrá s černou, ale hlavní je, že kočár je za 6880 ( teda cena u nás v obchodě), 1550 autosedačka a 180 adaptér. Ta korba je dost velká, my jsme chtěli Coneco Toledo a ta korba je jen do 4. měsíců 😒

matilko
21. mar 2009

Ipu, veď uvidíš, aká tá autosedačka bude. Pre mňa rozhodovalo bezpečie miminka a nie všetky autosedačky na kočíky spĺňajú to, čo by mali... Ideál by bol, keby sa dala nacvaknúť akákoľvek autosedačka, alebo aspoň Maxi Cosi, tá ide na väčšinu kočíkov. My sme totiž kúpili Romer a ten nejde asi nikam nacvaknúť.
Coneco som mala vybrané pôvodne, ale po prečítaní diskusie tu na koníkovi som od neho upustila a vzala Espiro. Myslím, že som sa rozhodla správne 🙂 Tá cena 6880Kč je super, za takú som vzala z obchodu Espiro aj ja 😉

mami.sk
21. mar 2009

my máme Atlantic espiro , červeno - šedý a ja som veľmi spokojná 😉 zatiaľ mám skúsenosti len s hlbokým kočíkom ale nemám žiadne výhrady 😀
vanička je priestranná a myslím, že aj jedna z tých väčších,mne ani nepríde ťažká a to ju nosím stále od bytu 😉 konštrukciu nechávam v pivnici. a aj tých cca 7 schodov do pivnice zídem ľahko takže bez problémov 😀
fusak nám stačil do tuhej zimy / Terezka sa narodila pred Vianocami/, ľahučko sa ovláda a dobre sa otáča, kolesá su super aj do snehu a hlavne, že je to štvorkolka. mne sa veľmi nepáčia trojkolky 😝
no jediný problém som mala s tým, že som dostala defekt ale našťastie som nebola ďaleko od domu a tak som nejako došla - to sa ale môže stať aj na iných kočíkoch 😉
ja by som už nemenila 😀

stresmenka
21. mar 2009

ja mám tiež tento kočiar z vaničky sme už vyrásti malý má 9 mesiacov pred mesiacom sme vymenili za šporťák, ale ani na minútu by som nemenila nedám naň dopustiť a tým, že sa teraz dá namontovať aj sedačka tak už vôbec by som neváhala aj cena prijateľná aj kočiar super 🙂, len odporúčam a mi sme spod tatier tu je zima dlhá a aj snehu kopa a perfektne sa jazdí aj v čľapavine

mami.sk
21. mar 2009

stresmenka 😉
keď si spomeniem na to, ako som sa brodila po neodhrnutých chodníkoch ešte nedávno a ako som ľutovala mamičky, čo sa trápili s kočíkmi s malými kolieskami 😝 😝 😝

ipuska
22. mar 2009

Malá kolečka se mi nelíbí a ani trojkolky. Zdají se mi vratký. Jo a ještě jedna novinka u Atlantiku je, že má takové madlo na uchycení korby