Aké máš skúsenosti s kočíkom Atlantic Espiro?

sofia1
13. jún 2008

KOČKY MÁTE S NÍM SKUSENOSTI? 🙂

tanusa888
21. apr 2012

neviete mi niekto povedat kolko vyjde atlantic espiro kupovany v Polsku?Dakujem 🙂

anickaaa6aaa
27. apr 2012

@tanusa888 Dnes sme boli v Novom Targu a tam ho mali za 999 ZL to dnes bolo podla kurzu 243 eur

tanusa888
28. apr 2012

dakujem pekne,ze ste mi zistili.... 🙂

namarie
11. máj 2012

Ahojte,potrebujem pomoooc, neviete kde by som mohla zohnať náhradné zadné kolesá na Espiro Atlantic? ☹ ☹ ☹

katka_p
23. máj 2012

ja som mala atlantic espiro a bola som s ním maximálne spokojná. veľmi ľahko sa ovláda, aj jednou rukou, konštrukcia je pevná, v pohode zvláda aj terén, veľké kamene, dokonca prešiel aj hlbokým snehom len treba zaaretovať predné kolieska. športová časť je priestranná velká, škoda len že sa nedá otočiť aj do protismeru. ale technicky je kočík veľmi dobre urobený.

graziela
30. jún 2012

Ahojte maminky,
ja mozem vyjadrit urcite maximalnu spokojnost s kocikom Atlantic Espiro, nam vyhovoval po kazdej stranke 🙂Vanicka je priestranna, synatora som v nom mala do 8mes., a to bolo dokonca v zime, spolu s fusacikom, ktr. je sucastou vybavenia a taktiez kolieska super aj do terenu, a do snehu taktiez..Ja osobne som vyberala kocik aj podla velkosti nakupneho kosika, kedze v tom case sme nemali auto, takze nakupy som vozila vylucne v kociku ;)

AK BY NIEKTO MAL ZAUJEM, KOCIARIK PONUKAM NA PREDAJ, foto najdete v mojom albume 🙂

bambulka111
7. aug 2012

ahojte, aj ja mam espiro 2011. S hlbokou castou som bola spokojna, aj s konstrukciou. So sportovou castou som vsak NESPOKOJNA, pretoze do auta sa rozobera resp. sklada dost dlho pretoze su to 4 casti!!!! (strieska, sedacia cast, madlo, konstrukcia)..... sedacia cast sa musi pripevnovat o spodok konstrukcie popruhmi, co trva dlhsie... kamosky maju kociky, kde sa aj sportova cast naklikava,t.j. za 2 sekundy je sportova cast rozobrata...a tento kocik to fakt nesplna...takze ak chcete jazdit CASTO autom s kocikom, urcite NEODPORUCAM atlantic...

bambulka111
7. aug 2012

a este som zabudla napisat, ze momentalne ideme sportovu cast reklamovat, pretoze sa nam para sedacia cast po obidvoch bokoch, pritom sportiak pouzivame len 2 mesiace a mala ma momentalne 8,5 kg a kocik ma nosnost 15 kg..

hamimami
14. dec 2012

ahojte, ja sa tiez chystam na tento kociarik a tak sa chcem opytat ako je to s tym odpruzenim......niekto sa stazuje ze vobec nepruzi ze tie pruziny napriek tomu ze su velke su totalne k nicomu.....ja nepotrebujem aby mi kocik hojdal ale aby aspon ako tak tlmil narazy kedze budem jazdit nerovnym terenom....pri prvej dcerke som mala kocik uplne bez pruzenia a to vam teda poviem ze nic moc....mala citila hadam kazdy kamienok to bolo tak vyslovene na zamkovu dlazbu...neviem ci sa to tu uz spominalo, nestiham citat celu diskusiu......za nazory dakujem

maminka3x
19. dec 2012

@hamimami My máme tiež tento kočík, verziu z roku 2010 a som s ním veľmi spokojná. Myslím, že je dostatočne odpružený. Známa má starší, dlhšie používaný - verziu z 2008 a ten nie je tak dobre odpružený. Ak si budeš kupovať úplne nový, najnovšiu verziu, určite bude dobrý, keďže sa výrobca neustále zdokonaľuje. Všetky mamičky, ktoré poznám s týmto kočíkom sú spokojné. Menšia nevýhoda je v skladaní športovej časti, napr. pri cestovaní autom. Veľkou výhodou je, že dostatočne veľká športová časť a dieťatko sa tam pohodlne vyspí. Vojde tam aj väčšie dieťatko. Menšia nevýhoda je len v tom, že sa nedá otočiť tak, aby dieťatko bolo smerom k vám. A čo je dosť podstatné, verzie od roku 2010 majú šírku kolies 60 cm, takže sa dá v pohode prejsť cez dvere a do výťahu. Staršie verzie mali šírku 67 cm a to spôsobovalo niektorým mamičkám problémy. Tento kočík sa dá kúpiť v e- shopoch za super cenu, treba si nájsť len osvedčený obchod. Jednoznačne odporúčam 🙂

gimmy
11. feb 2013

Otrasny kocik . Neodporucam!!!! Lamu sa rucky lebo su vyrobene s plastovych klbov, ma prilisny razvor zadnych kolies neprejdete nim do vecsinou vytahov jedine ze ho tam silou narvete, v zime je katastrofa s nim ist pretoze nema odpruzene predne kolieska takze dieta v nom podskakuje ako handra... Pred nim sme mali kocik od Dema Cross !!!! Nebol atraktivny zato vynikajuci odporucam.

gimmy
11. feb 2013

Katastrofalny kocik!!! Neodporucam. Casto sa lame rucka kociara . Nahradne diely nie su tym padom je kocik nepouzitelny!!!! Podotykam ze ma velky razvor kolies a neprejde do vytahov.... NEKUPUJTE.

gimmy
8. máj 2013

NIKDY NIKDY VIACEJ TAKY KOCIAR. TOTALNY PREPADAK V CI UZ V OVLADANI ALEBO KOMFORTE !!!! PO ROKU POUZIVANIA SA ZLOMILA PLASTOVA RUKOVAT NA KLBE. PO POL ROKU SA ROZTRHOL SEDAK KEDZE NEMA SPRAVNU OPORU POD ZADKOM DIETATA. KOCIAR JE KATASTROFA AK SVIETI SLNKO PRETOZE HO NEMOZETE PREVRATIT PROTI SMERU JAZDY A TAHAT HO NAZAD NEMOZETE LEBO JE TAKTO TAZKO OVLADATELNY. ESTE RAZ ODPORUCAM NEKUPOVAT ATLANTIC!!!!!!!!!!! ☹

gimmy
8. máj 2013

NIKDY NIKDY VIACEJ TAKY KOCIAR. TOTALNY PREPADAK V CI UZ V OVLADANI ALEBO KOMFORTE !!!! PO ROKU POUZIVANIA SA ZLOMILA PLASTOVA RUKOVAT NA KLBE. PO POL ROKU SA ROZTRHOL SEDAK KEDZE NEMA SPRAVNU OPORU POD ZADKOM DIETATA. KOCIAR JE KATASTROFA AK SVIETI SLNKO PRETOZE HO NEMOZETE PREVRATIT PROTI SMERU JAZDY A TAHAT HO NAZAD NEMOZETE LEBO JE TAKTO TAZKO OVLADATELNY. PROBLEM V ZADNYCH KOLIESKACH NEVOJDETE DO VYTAHU. ESTE RAZ ODPORUCAM NEKUPOVAT ATLANTIC!!!!!!!!!!! ☹

libela
16. máj 2013

@gimmy Ja som v ňom vyvozila 2 deti a akurát sme opravovali koleso. Nevymenila by som ho.... Ak sa podarí, povozím aj tretie.. 🙂

e_z
26. jún 2013

Vo Wiki Modrý koník je aj článok o kočíku Espiro Atlantic: https://www.modrykonik.sk/kocik-espiro-atlantic/
Kočky, pridajte svoju skúsenosť aj tam, dole pod článkom. Snažíme sa, aby to bolo pekne na jednom mieste. Ď.
@katka_p
@maminka3x
@gimmy
@libela

graziela
2. nov 2013

Babenky, ak by ste mali niektora zaujem, tak ponukam na predaj kocik Atlantic Espiro, po 1 dietatku, je vo vybornom stave, akurat na taske su nefunckne cvoky, inac perfektny stav. My sme s nim boli veli spokojni, pisala som svoje skusenosti s nim uz v predoslych komentaroch. Viac foto mam aj v mojom bazariku. Cena dohodou.Odber najlepsie osobne v NO.

iveta2010
23. nov 2013

mám náhradní díly na kočárek atlantic espiro pište sz pokud cokoliv scháníte

chikitka
1. mar 2014

ahojte, prosim vas, neviete niektora kde sa daju kupit kolesa na espiro atlantik? najlepsie vsetky aj s oskami? my ho mame z druhej ruky, pouzival ho nas starsi syn a okrem problemu s kolesom, kde uz odisla aj oska, nam vyhovoval a radi by sme ho vyuzivali aj u druheho syna... len tie kolesaaaaa nevieme zohnat. pripadne tam nepasuju nejake ine? nemate niekto skusenost?

zuzka1008
4. máj 2014

@graziela ahoj, mas trojkombinaciu? zaujima ma ci sa da sportova cast, dat uplne do polohy lezmo? dakujem

zuzka1008
4. máj 2014

@bambulka111 citala som ze sa ti parala sedacia cast, ako si dopadla pri reklamacii? uznali ti ju?

hostacka
4. máj 2014

ahojte, ja som pouzivala tento kocik pri dvoch detoch a bola som s nim max. spokojna, v porovnani so sucasnym kocikom mal ovela viac vyhod, ako napr. lahke ovladanie, velke kolieska a tym padom lahky pohyb aj v narocnych terenoch, velka vanicka a hlavne sportova cast (co mi vyhovovalo, nakolko synovia boli velki a radi spavali v kociku), bocne vrecka na strieske som tiez vyborne vyuzila, velky nakupny kosik pod kocikom...asi tolko k vyhodam. ja ho predavam (pozri moj bazar), lebo dcere sme kupili novy...

graziela
4. máj 2014

@zuzka1008 - zuzka, nas kocik pozostava z hlbokej vanicky a sportovej sedacej casti. O rok neskor sa uz zacala vyrabat verzia aj s vajickom. A sportova cast sa da polohovat uplne nalezmo, s tym sme nemali problem.

fejuluma
24. sep 2014

@iveta2010 Dobrý deň, Zháňam predné koleso na Espiro Atlantic,Ďakujem

lubjeta
15. feb 2015

Predam Espiro Modena Silver v tmavomodrej farbe. Úplne zachovaly. Používaný necelé dva roky a vôbec nevidieť známky opotrebenia.

gimmy
24. mar 2015

česť výnimkám. Ale tento kociar bol omyl.

advanc
3. júl 2015

Ja som ho mala a bol super.Vanička veľká aj športovo je super priestranné. Na to čo môj drobec vňom dokazoval sa neprevrátil.Bývam v roháčoch a prechádzka po lese aj po kamienkoch super.V zime sa nezabáral.

advanc
3. júl 2015

Mám ho aj na predaj .Dávam k nemu novú tašku nakoľko som ju nepouživala mala som k nemu vak.Ešte daždnik zelenej farby,sieťku ,foliu na hlbokú vaničku,na zákazku ušité posedenie do športáka.Mám aj fusak z ovčej vlny v zelenej farbe tenpredávam zvlášť.Má len jednu vadu prelepená pena na rúčke.

petkabessy
12. sep 2015

Tak moje postrehy. Kočík sme kupovali z druhej ruky ako náhradný a na cesty. Musím povedať, že ma neohúril. Konštrukcia je veľká, robustná ťažká a nespratná do menšieho auta. Má plastové časti ktoré sú dosť labilné a príliš a pri každodennom používaní neviem čo vydržia. Vanička je síce z tých väčších ale dosť ju zmenšuje príliš hrubá spodná vložka. Keď som pod ňu nazrela naspodku bol laminát čo ma nepríjemne prekvapilo a kovové časti obalené penou. Na tom je už len tá látka na vaničku. Také "poľské riešenie". Strieška je labilná, bojím sa ňou pohnúť. Rúčka zatiaľ drzí ale ide veľmi ťažko ohýbať. Športová časť je len v smere jazdy - to je veľké mínus. a má také zvláštne pripínanie na cvočky, čo mi príde tiež dosť lacné a labilné. Takže celkovo je kočík veľmi, ťažký, až robustný, vanička nič moc. Musím povedať, že keď ho porovnám s Cam DInamico tak Cam jednoznačne vyhráva. Atlanticu nahráva akorít to odpruženie. Ale na také zničenie, na dedinu alebo do lesa dobrý . 🙂 a v tomto smere nám vyhovuje ako náhradný.

petkabessy
13. sep 2015

Ahojte, nemáte niekto na predaj vajíčko na Espiro Atlantic sa daptrérmi? Farba fialové ale nevadí aj iná. Súrne zháňam. Ďakujem