Aké máš skúsenosti s kočíkom Atlantic Espiro?

sofia1
13. jún 2008

KOČKY MÁTE S NÍM SKUSENOSTI? 🙂

tweetinkapp
6. sep 2008

a maminky myslite, ze je vhodny aj pre zimne babo? vojde sa tam aj s fusacikom?

stresmenka
6. sep 2008

Ja som spod Tatier a koli tomu som ho kupovala, ze je priestranny vojde tam aj v pohode fusak 🙂

tweetinkapp
6. sep 2008

Noo...ved aj ja mam ten problem, ze spod Tatier 😀 😀 😀 . Tak dakujeeem

momoyka
11. sep 2008

ahojte, ja uz tiez idem objednat tento, po zvazovani, ale obavam sa tiez toho co graziela, ze sa neda rucka preklopit na druhu stranu, co som chcela velmi, mat babatko aj tvarou k sebe v sportiaku... toto mi tam vadi

mima22
20. okt 2008

ahojte,baby poradte,aj ja chcem tento kocik atlantic nam sa narodi babo vo februari a chcem vediet ci sa mi tak do polroka mala zmesti do hlbokeho?este tie co mate tento kocik tak mi prosim podajte ohladom neho nejake informacie.

stresmenka
20. okt 2008

mima zmesti sa v pohode ma veľku vaničku a čo by si ešte chcela vedieť ja ho mám a nemenila by som za žiadny iný

mima22
21. okt 2008

napis mi este nieco viac ohladom tohto kociku.

stresmenka
21. okt 2008

no neviem čo by si chcela pýtaj sa mima v podstate keď si prečítaš príspevky od začiatku všetko sa dočítaš ale ak by ťa niečo extra napadlo napíš keď budem vedieť odpoviem ja ti môžem na neho pocedať len samé chvály 🙂

krista
5. nov 2008

mik22 • Dnes v 18:41
Ahojky, máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem? Hrozně se mi líbi.

stresmenka
5. nov 2008

Áno ja ho mám a je super.Nemenila by som 🙂

graziela
5. nov 2008

Ahojte,
tak ja sa po case ozyvam...len tak doplnam, ze vanicka je naozaj dostatocne velka, nas maly drobcek uz ma takmer 5 mesiacov a este stale sa vozime vo vanicke, je natolko priestranna, ze sa nam tam zmesti aj taky tensi prechodny fusacik..davam tomu este take 2 mesiace a prehodime sportovu cast, potom sa opät ozvem, ci je to ok...

carisma25
21. nov 2008

Ahoj maminy, tak musim sa opytat tych vas, co teraz pouzivate Atlantic a jeho sportovu verziu. Ja davam maleho do toho fusaka, co bol sucastou kocika a na to mu dam este deku ale pripada mi to hrozne malo teraz v takej zime, proste mi tam chyba nejaky ten nanoznik 😒
ako to riesite vy?

stresmenka
21. nov 2008

No ja ho mám ale nemám ešte športovú verziu, kamoška dáva malú do kombinézy prikrije dekou a tak dá ten fusak a jej sa zas zdá, že tam má malá až veľmi teplo. Nôžky akože kvázy balí do tej deky 🙂

matilko
1. dec 2008

Ahojte!
My sme si dnes domov doviezli červený Atlantic, je fakt nádherný! Len ma zaujíma jedna vec. Oni k nemu pridali taký fusak, či nánožník, či ako to vlastne nazvať. Myslím, že teraz do hlbokej korby to nepoužijem, príde mi tenký na malinké miminko. Aj vy ste do toho kupovali klasický zimný fusak? Mám pre malú aj zimnú kombinézu, tak aby toho zase chudinka nemala až moc 😒 Čakám prvé dieťa, tak fakt neviem 😖
A na ten športiak teda jak som čítala v poslednom príspevku, postačí aj ten origoš nánožník a keď tak dečka k tomu, že? To mi tiež príde ako fajn riešenie 🙂

mima22
10. dec 2008

baby poradte zmestim sa s atlanticom do autobusu?

matilko
11. dec 2008

mima ja myslím, že áno 🙂 do MHD určite, do klasického snáď, neviem.... ešte som to neskúšala 😒

mima22
11. dec 2008

mhd to je aky autobus taky co sa otvaraju take dvojkridelove dvere?alebo ake

petulka77
11. dec 2008

Ahojky! Do autobusu MHD se s Atlantikem vejdete v poho (má ho kamarádka a hodně je potkáváme, byl to náš favorit, ale na loňské modely nešla nasadit autosedačka, tak jsme to vzdali).

A já dávám malé teplou kombinézku s kapuckou a ještě i teplý zimní fusak. Fusak mám v kočárku už teď pořád, akorát sílu oblečení měním podle počasí (hlavně jak fučí ten studený vichr, tak to jedeme v plné polní).

mima22
11. dec 2008

a do takeho obycajneho autobusu tiez s nim vojdem taky normalny ako chodi na dediny?

matilko
11. dec 2008

Mima, to práve neviem, či tam vlezieš, zvlášť, ak má v strede dverí také to držadlo ☹
Petulka, díky za info, takže fusak určite 😉 inak, my máme nový model a vajíčko tam nacvaknúť tiež nejde 😒

martina78
14. dec 2008

my sme ho mali tiez. Maly je decembrovy, tak sme sa tam v poho zmestili aj s fusakom a dekou. Bol super, ovladanie, kolesa. Vsetko ok, az na maly detail, nezmestili sme sa do vytahu. Musela som stale davat jedno koliesko dole. Ked sme ho kupili bol novy na trhu, robili ho pod znackou Babydesign. Ani vo sne ma nenapadlo, ze bude taky siroky. Vydrzali sme s nim 5 mesuacov a nakoniec sme ho pre toto predali. Inak bol fakt super.

mima22
14. dec 2008

martina ahoj.zmestis sa s atlanticom do autobusu takeho co chodi nadediny?co je na nom dobre?

martina78
14. dec 2008

Autobusom sme bohuzial nejazdili, ale myslim, ze sa do tej vyhradenej casti zmesti.

mima22
14. dec 2008

ale ja myslim ze ci sa snim zmestim cez dvere autobusu?co sa ti nanom estelubilo?

mima22
14. dec 2008

na atlanticu ten fusak sapouziva aj na sportovej verzii?nevies?alebo na sportovy je nieco ine.

martina78
14. dec 2008

tak to asi nie 😢 . Nemam voci nemu ziadne vyhrady. Ak by sa mi zmestil do vytahu, tak by som ho nepredala.

mima22
14. dec 2008

ti si myslis ze s nim neprejdemcez dvere autobusu?myslis ze tento kocik maju len ludia co nechodia autobusom?nevies kolkosu siroke tie sirsiekolesa?

martina78
14. dec 2008

66cm, plus minus 1cm

martina78
14. dec 2008

s tymi dverami ti fakt neporadim, nikdy som to neskusala

matilko
15. dec 2008

mima, to bude asi najlepšie, ak si skúsiš zmeriať dvere klasických starších autobusov po dedinách, normálne popros šofera 🙂
inak to nie je fusak, ale akýsi nánožník, ktorý sa používa len na športovej verzii, do vaničky treba fusak 🙂