Aké máš skúsenosti s kočíkom Atlantic Espiro?

sofia1
13. jún 2008

KOČKY MÁTE S NÍM SKUSENOSTI? 🙂

sima.p
21. sep 2010

Práve pozerám, že napr. u Aladina stojí 265 bez autosedačky, autosedačka 74,90, takže je to o niečo viac ako v Poľsku, ale pamätám sa, ked sa dopredávali verzie 2009, tak cena kočíka bola cca tých 265 a autosedačka k nemu bola len za 30 EUR, boli sme vtedy osobne u Aladdina, ale niečo iné sme kupovali, ale toto mi vtedy "udrelo" do očí...

sima.p
21. sep 2010

za 323 som ho našla na nete aj s autosedačkou...

ilonka82
22. sep 2010

Ahojky 🙂 Holky, prosím nevíte, kde by se daly okouknout kočárky espiro enzo evo nejlépe poblíž Olomouce? Moc se nám líbí jen s nima zatím nemá nikdo moc zkušeností. Nebo nemáte ho už náhodou někdo doma? A mohl mi poslat reálnou fotečku? Moc děkuji 🙂

sima.p
22. sep 2010

S Enzom nepomôžem, bohužial, ale Atlantic som našla aj za 308 už s autosedačkou....

jeinabe
22. sep 2010

Aj v Polsku nukal atlantic za 310,- s autosedackou, len my sme vajicko nepotrebovali......

jeinabe
22. sep 2010

@yvetta_13 to vazne ste tak lacno kupili? No keby som to vedela skor....my sme povodne chceli ist do babyboo, ale nakoniec sme ho nasli na trhu, tak sme kupili tam......ten poliak vyzeral taky najsolidnejsi, aj mal tam priamo sklad.....a zatial si spokojna s kociarikom? My by sme najradsej uz isli aj kocikovat 😀 , a velmi sa mi paci aj ta sportova cast.....a ta rucka sa aj tebe tak trosku pohybuje?

sii
22. sep 2010

ahojte baby, viete mi povedat kde kupim ten kocik v Krosne? Do novego targu je to pre mna prilis daleko
Ten kocik sa mi velmi paci, mi mate seat toledo vojde mi tam?

sii
22. sep 2010

a este sa chcem spytat, neviete mi poradit kde je lepsie nakupovat vybavicku pre babo na trhu alebo v obchode. Ked v obchode tak ako sa volaju a kde su.
Dakujem babenky

sii
23. sep 2010

nikto nic 😢 ???

jeinabe
24. sep 2010

@sii Rada by som ti poradila, ale Krosno vobec nepoznam a auto este nemame odskusane, kedze ho este nevyuzivame..... 😉

kikass
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikass
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chichaa
27. sep 2010

@kikass poslala som ti mail 🙂 začalo som ti tykať, dúfam, že nie je problém 🙂

tintinka
27. sep 2010

ahojte...nema niektora zaujem kupit tento kociarik? kupeny v roku 2008..pouzivany cca 1 rok a 4 mesiace.
http://www.maderna.sk/katalog/product/5015/# farba velmi pekna..zeleno-siva kombinacia

deniskateniska
27. sep 2010

tak my mame tiez,sme maximalne spokojny,len vadi mi trosku velkost zadnych kolies,ale len koli tomu ze je horsie sa vsade dostat,v obchodoch,autobusoch,atd.
Inak je super.
Ale chcem sa spytat,plast na sportovu verziu sme kupili original a nema otvor na dychanie ako to bolo pri vanicke.je to normalne?stretli ste sa uz s tym?dakujem vopred

tintinka
27. sep 2010

@deniskateniska ja mam sice iny sportak, ale aj ten ma taky prsiplast, ze nema taku dieru na dychanie ako hlboky kociar...dokonca toto uz je treti taky kociar co ma taku plastenku...ved tam pojde zboku vzduch, nebude ta plastenka uplne na pevno pripevnena ku konstrukcii..neboj, neudusi sa ti tam :-P

denisaz
23. okt 2010

My máme tiež Atlantic a nevymenila by som za žiadny iný. Otočné veľké kolesá, nemala som problémy ani v snehu, ktorého u nás bolo minulú zimu požehnane. Vanička priestranná, športová časť priestranná, používali sme ho až do dvoch rokov a malý sa tam v pohode zmestil a vôbec nebol stiesnený. Konštrukcia je pevná a pritom ľahká. Keby mal niekto záujem kúpiť aj používaný po jednom dieťati, tak ten náš je už na predaj, keďže malý mi už v kočíku nechce byť, tak sa mi kľudne môže ozvať na email:
zatkovci1@gmail.com. Pošlem aj fotky, je krásnej neutrálnej oranžovo-šedej farby a dohodli by sme sa na cene. 😉

danielacho
25. okt 2010

@gabuliik prosimta a kde ho maju na predajni?

mija777
27. okt 2010

Ahojte. Aj my máme Espiro Atlantic a tiež by som nemenila.Kočiar je veľmi ľahko ovládateľný (celou cestou by som mohla aj telefonovať a tlačiť len jednou rukou 😀 ) je pevný,priestranný,má veľký košík na nákup...kvalita za rozumnú cenu 🙂 Niektoré sa sťažujú,že sa s ním nevmestia do autobusu,lebo má široko od seba zadné kolesá..To je pravda,ale nevmestí sa tam napríklad ani jedna moja kamoška,čo má užší kočiar ako ja...Takže to neriešim.Akurát jednu vec vytknem tak ako veľa z vás-že sa nedá meniť smer jazdy.Jednoducho ak moc svieti slniečko,musí sa otočiť celý kočiar,alebo jednoduchšie je kúpiť si slnečník 😉 My sme ho vo februári kúpili za cca 300eur aj s vajíčkom v Čechách.

adelaida821
2. nov 2010

prosím vás mohol by mi niekto poradit, mám kočík atlantic starší typ kupovala som ho v roku 2008, bez autosedačky, dá sa aj na tento kočík použit adaptér a vajíčko multi? diki

sima.p
5. nov 2010

@adelaida821 nie nedá, až od verzie 2009, tiež som si to zisťovala.

Inak k tomu otáčaniu v oboch smeroch šporťáka - je to daň za veľkosť, lebo ked si porovnáte podobné kočíky, napr. V-max, tam sa dá športák otáčať v oboch smeroch, ale je odosť menší ten športák.....

dress
7. nov 2010

ahoj holky, taky se mi atlantic moc líbí a uvažuji o něm.chtěla bych se vás zeptat, zda myslíte, že se vejde do krátké felicie a taky, zda je možné na něj koupit nástavec na autosedačku maxi cosi..díky moc

rebeka25
7. nov 2010

My mame tak isto Atlantik, a sme s nim nadmieru spokojny. Ked uz sme vonka... Ale nezmestime sa do vytahu, zakazdym musim zhadzovat jedno koliesko. Neviete ci by som si vedela kupit na tento kocik mensie kolieska? Alebo mate nejaku inu fintu ako sa do toho vytahu dostat??

marcelka28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivka1984
19. nov 2010

dress s tou autosedackou neviem ale do felicie sa 100% zmesti 🙂

rebeka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sima.p
3. dec 2010

@ivka1984 do krátkej felicie vojde, ale už je zaprataný kufor a nič iné tam už nedáš. Ivka Ty asi píšeš o vaničke a konštrukcii, tak to sme vlastne do kufra nedávali, ale ja mám skúsenosť so športovou časťou. Ako som už napísala, vojde, ale treba ho tam napratať a je plný kufor. S tými adaptérmi na tú autosedačku Maxi Cosi - to pochybujem, by som povedala, že som si istá, že nie.

ivka1984
7. dec 2010

jaj tak no ja hovorim o vanicke a konstrukcii sportovu cast ja este nepouzivam a co sa tyka autosedacky tak ja mam vajicko original espiro a teraz som objednavala uz autosedacku vacsiu tiez espiro takze ta tam bude nastalo takze to neriesim... ale tak je pravda ze kufor je plny ale pochybujem ze je nejake kratke auto ktore bude mat priestor este aj na nieco ine ako je kocik combi alebo nejaky typ vanu to je ine ale kratke auta tie kufre take velke nemaju aby sa tam vopchal cely kocik a este obrovsky nakup ale tak ten myslim sa moze dat dozadu do auta....

weruuunka
18. dec 2010

Ahoj, prosím vás strašně se mi líbí kočárek Atlantic Espiro a láká mne i příznivá cena. Máte s někdo zkušenosti, hlavně s autosedačkou?

penn
12. jan 2011

Baby a neviete, nejak neviem aky je rozdiel medzi atlanticom a vectorom?