Aké máš skúsenosti s kočíkom Atlantic Espiro?

sofia1
13. jún 2008

KOČKY MÁTE S NÍM SKUSENOSTI? 🙂

ivantan2
13. jan 2011

Kúpil som si kočiar Atlantic Espiro v roku 2008, po dvoch rokoch sa mi pokazilo predné koleso (zničené ložisko). Nie je možné nájsť servis, u výhradného dodávateľa týchto kočiarov nieje možné objednať si náhradné diely, takže po dvoch rokoch je kočiar nepouživateľný. Niesom spokojný s tymto typom kočiara a na buduce si už kupu kočiara tejto značky veľmi dobre rozmyslím.

yvetta_13
16. jan 2011

@ivantan2 ahoj,no neviem ,ale ked sme mi kupovali kočiar v Novom targu v obchode,akurat tam bola jedna rodinka a tiež mala problém s kolesom ale v predajni nemali problém a koleso s celou hlavicou im vymenili ,že vraj to netrvalo ani dva týždne.Musia mať nejaké náhradné diely predsa.

zfidorka
17. jan 2011

@ivantan2 Mame tiez tento kociar. Zatial vsetko v poriadku ale to, ze nie je mozne dokonca KUPIT ! nahradne koleso
od vyhradneho distributora ma velmi, ale velmi zaraza. Preto som napisal priamo vyrobcovi do Polska, ci
je to mozne kupit od nich a uvidime ako sa vyjadria. Po vyjadreni sa ich potom este spytam, ako je mozne,
ze ich exkluzivny distributor nevie zabezpecit diely na pozarucny servis !!! Toto predsa nie je normalne.
Ked budem mat nieco nove, dam vediet.

Zfidorkin manzel.

lubenka01
31. jan 2011

mamičky, chcem sa informovať, či sa dá k tomuto kočíku kúpiť náhradná taška. Dlho nám nevydržala, celé vnútro je potrhané. 😲 😲 😲

mdurickova
17. mar 2011

@zfidorka
Dobry den prajem, chcela som sa vas opytat, ci ste zistili nieco ohladom moznosti kupi náhradného kolesa priamo u dodavatela. Mame podobny problem, praskol nam vonkajsi plast kolesa, nieje mozne to opravit 😖
dakujem pekne za odpoved
Mirka

zfidorka
17. mar 2011

@mdurickova nezistili sme nic ☹ vyrobca neodpovedal... skuste sa informovat cez predajcu...

nikus14
1. apr 2011

ahojte kocky mam jednu otazocku co sa tyka kociara espiro atlantic. chcela by som si ho kupit a potrebovala by som vediet ci prejde cez dvere autobusu ci s tym budem mat problem??

zfidorka
1. apr 2011

@nikus14 ja mam problem vojst do niektorych obchodov, zalezi od dveri autobusu, ked chces, mozem ti pomerat sirku kolies... a ty si premeras autobus 😉

nikus14
1. apr 2011

@zfidorka ak budes taka dobra tak mi mozes odmerat sirku mi mame jedneho autobusara tu tak ja odmeram autobus 😀

zfidorka
1. apr 2011

@nikus14 ok, zajtra ti napisem, kocik mam v kocikarni...

nikus14
1. apr 2011

@zfidorka ok 😉

zfidorka
2. apr 2011

@nikus14 takze 68 cm

nikus14
2. apr 2011

@zfidorka dakujem 🙂

acikaa
3. apr 2011

ahojte neda sa mi ,musim sa pridat .Mam espiro atlantic - farby citro a som spokojna.Od zaciatku tehotenstva som pozerala kociariky a hlavne som si vsimala sportove casti ale ten ma zaujal najviac!Mala ma len sice 2 mesiace ale nestazujem sa na nic paci sa aj jej aj mne a aj nasmu okoliu-aj moj syncek ju vie kocikovat ked som s nim🙂

salvinka
3. apr 2011

@lubenka01 ahoj, teraz citam tvoj prispevok, chcela by som sa ta spytat, ci si zohnala samotnu tasku k tomu kociku.. aj moja je uz dotrhana, a kedze ho predavam staru by som si chcela nechat a novu ponuknut potencionalnemu kupcovi 🙂
len netusim ci sa da niekde zohnat aj samostatne

lubenka01
4. apr 2011

nezohnala som ju nikde, že vraj sa to nedá samostatne dokúpiť, momentálne tento kočík nepoužívame - necháme ho na zimu je väčší, Teraz sme kúpili menší športový.

daria77
8. apr 2011

Ahojte,nedá sa mi nepripojiť 🙂 Kočíkom Espiro Atlantic som veľmi spokojná,respektíve bola som,lebo teraz máme golfky a malý chodím aj tak pešo alebo na trojkolke 🙂 Kočík sa mi veľmi dobre zmestil aj do auta,keď som musela ísť s malým na nožičky alebo neskôr na nejakú kontrolu,skrátka,vyhovoval mi 😀.A prečo vlastne aj píšem ?Chcela by som sa Vás spýtať,či sa dá zohnať niekde pumpička na kolesá,resp,či nejaká aj iná vyhovuje,lebo fakt neviem,či by sa dalo pomôcť inou pumpičkou na iný tip kočíka,fakt neviem,poradíte mi??Neviem ako,ale manželovi sa ju podarilo stratiť,ale ako to netuším 🙂,nuž čo už..
Prosím poraďte,ďakujem.

dejnusik
15. apr 2011

Ahojte prečítala som si skoro celú diskusiu a väčšina je s atlanticom spokojná. Mi ho používame už 7 mesiacov. S manželom sme športové typy a tak dosť času s kočíkom chodievame aj po lesných cestách. V obchode nám vraveli že to kočík vydrží. Tak si myslím že ho môžem zhodnotiť. Konštrukcia je krivá, zohnutá na jednu stranu a cítiť to aj pri tlačení. Kočík ťahá na jednu stranu. Ďalej predné kolieska na nerovnom povrchu sa rozvybrujú až sa niekedy otáčajú dookola a tým kočík brzdí. Vyšie som tiež čítala že niekto mal problem s ložiskami, pre mňa to nie je problém. Dajú sa kúpiť nové ložiská a tie jednoducho vymeniť.

rora
6. máj 2011

ahojte. ja som zatial rozhodnuta kupit espiro atlantic, len mi trosku vadi ze sportova cast sa neda otocit aj do proti smeru jazdy. cakam prve dietatko a tak neviem ci to bude nejak vadit,nemam skusenosti ci je to az tak neprakticke a ci male aj tak skor nebude chciet byt viac v smere jazdy 😕 ako to bolo u vas ak sa smiem spytat? 😅

kviotecek
19. máj 2011

ahojte chcela by som vas poprosit ktora pouzivate sportovu cast tohto kocika ako mate zlozenu tu cast pod ritkou ja mam pocit ze sa mu ritka prepadava som z toho na nervy...keby ste tu pridali foto zo spodu kocika velmi pekne dakujem uz teraz

mamkamarketa
20. máj 2011

ahoj.
prosim kdo vyrabi ESPIRO? jako jaka zeme. dekuju

sima.p
1. jún 2011

@mamkamarketa v číne

dejnusik
8. jún 2011

kocíky sa vyrabajú v polsku. manžel tam volal ked sme ho objednávali.

sima.p
12. jún 2011

@dejnusik nechcem sa hádať, ale na kočíku je napísané že je vyrobený v číne a ked som bola raz v Poľsku a pozerala som tam kočíky, tak mi to aj predávajúci povedal, že tie sa vyrábajú v Číne

zfidorka
16. jún 2011

@kviotecek ahoj, s tou sportovou castou som si to vsimla aj ja... su tam take zarazky z umelej hmoty, ktore sa casom vysuchali, tak sme to doma spevnili suchymi zipsami o konstrukciu a je to uz ok, zatial drzi 🙂

mimi28585
21. jún 2011

prosim pomoc mám zlomené obe ručky na kočiku zn. atlantic espiro, neviem to niečim zlepit poradte prosim ? dakujem

rebeca5251
31. júl 2011

prosim vas,,,neved by mi niekto povedat kde by som kupila lacny kociar pre chlapceka,,,lebo ho potrbujem surnee.vopred Vam Dakujem

ivka1984
1. aug 2011

MIMI AK MYSLIS TU PENOVU CAST JA SOM TO NORMALNE OBLEPILA CIERNOU LEP.PASKOU A JE TO V POHODE

lucy56
1. aug 2011

@salvinka tasky na kocik maju samostatne v DM,ale len dve farby maju, ciernu a fialovu

ivka1984
1. aug 2011

este k tej sportovej casti aj mne sa to prehybalo ale tym jednym popruhom som obisla obidve tycky a bolo po probleme 😀