Aké máš skúsenosti s kočíkom Atlantic Espiro?

sofia1
13. jún 2008

KOČKY MÁTE S NÍM SKUSENOSTI? 🙂

vejinka
1. aug 2011

ja mam tento kocik 3 rok 2 roky ho mal starsi a teraz ho ma mladsi a max spokojnost.za rok vam ho predam je garazovany takze ako novy 😀

lucy56
1. aug 2011

@vejinka to je super ze si spokojna,my ho mame a este sme ho nezacali pouzivat, drobec sa narodi v oktobri a dufame ze ho prevozime pekne v nom cely cas

vejinka
1. aug 2011

@rora bol nadseny ze konecne vidi aj nieco ine ako mna 😀

vejinka
1. aug 2011

@lucy56 ja na neho mozem len chvali. Obe deti v nom vydrzali aj spali proste super aj hranie v nom bolo.som na madlo pripevnila zopar hraciek aby to nevyhodili z kocika.pisem o sport.casti a vanicka je super velka aj ked od 5 m.sme presli na sport.verziu.mam velke deti.

salvinka
1. aug 2011

@lucy56 jej dakujem, este som si to nevsimla nikdy v dmke.. ja som to zatial poriesila tak, ze som cely vnutrajsok polepila takou bielou foliou, co mm pouziva v praci 😀 😀 😀

rora
1. aug 2011

@vejinka tiez si myslim ze moja mala bude radsej kukat na veci okolo nez na mamu ktoru vidi cely den 😅

zuzikkaa
1. aug 2011

@rora a mamina nebude radsej ked budena malu vidiet?? 😉 ja som do roka apol vyuzivala otocne sedenie ,,aspon som mala prehlad ako sa sprava obsah kocika 😅 😅 😅 a popravde,kym maly nenakukal z kocika som mala otoceneho ksebe 🙂

rora
1. aug 2011

@zuzikkaa tak to je jasne ze ja by som na malu pozerela najradsej stale 😀 ale tak uvidime, uz je sportovy kocik kupeny taky co sa neda otacat, no ved ked tak sa kupi druhy 😀

deniskateniska
1. aug 2011

tak espiro je no.1 😀 mame buginu ale na espiro nedam dopustit ci uz na dlhsie trasy alebo na prechadzky, lahunko sa ovlada, aj jednou rukou no parada 🙂

deniskateniska
1. aug 2011

@salvinka su tam a su take vacsie 😀 ja si tiez uz musim novu kupit bo uz aj ta paska sa mi tam trha 😀

nena62
4. aug 2011

ahojte...neviete niekto o niekom,kto predáva kočiar espiro?sivej farby?ďaujem

veronikabv
8. aug 2011

ahojte,chcem sa spytat ci sa tu bavite o kociku espiro atlantic 2010,a ak mate niekto skusenost,chcela by som vediet ci sa da sportova vanicka otocit v smere i protismere jazdy,a ci je tento kocik dostatocne odpruzeny.dakujem

ma3nka
11. aug 2011

Ahojte, tento kocik vlastnim. Som s nim nadmieru spokojna. Podla mojho nazoru odpruzenie staci, maleho som v nom kolisala pokial bol v hlbokom. Moze byt otoceny len v smere jazdy, ale mne to vyhovuje, lebo ked ma maly videl, chcel ist stale na ruky a takto pozoruje svet a ani ho nenapadne ist na ruky. Mali sme len nehodu so zadnym kolesom a na Aladdin nam ho objednali.

valentovasasa
30. nov 2011

Mám dotaz - mám kočárek - tu starou verzi, tuším 2010 - vím, že k tomu existuje autosedačka, neoriginál. Nemohu si ale vzpomenout na název, nevíte někdo?

tatiana1760
22. jan 2012

Predám nový kočík.. vid. môj inzerat 🙂
Možná aj dohoda

lucy56
1. feb 2012

baby co mate espiro atlantic, neviete mi poradit aky slnecnik mi bude pasovat na sportovu castlebo to som este nekupovala a vobec sa v tom nevyznam, ci existuju slnecniky univerzalne,popripade aj stranku alebo obchod kde ste kupovali, dakujem

alenkabetulka
1. feb 2012

prosim poradte mi kde by sa dali zohnat nahradne diely na kocik espiro atlantic,kvoli tomuto mrazu sa mi presne na tych klboch kde sa nastavuje vyska rukovete urobili praskliny,je to plast tak si myslim ze by sa to snad dalo vymenit.prosim poradte mi kde by som to mohla zohnat.popripade nejaku webovu stranku kde by som to mohla najst a zavolat si tam.dakujem vam

zfidorka
4. feb 2012

@lucy56 my mame univerzalny slnecnik, znacka sunshine kids - buggy shade.. kupovali sme ho v obchode s detskymi vecami...

montinka
4. feb 2012

ja som mala atlantic a bol super,nemenila by som za nic. 😀

tatiana1760
11. feb 2012

AKCIA na marec ESPIRO !!! Hlaste sa 🙂 Foto v mojom bazáriku .
Viac info cez poštu..

femiz
16. feb 2012

ahojte, už sa Vám niektorej stalo že by na kočíku Espiro Atlantic 2010 pri športovej časti boli krátke popruhy, ktoré sa zapínajú sponou na spodnej strane sedačky?? dúfam že nie sú až také dôležité, lebo ja ich nie a nie dať dokopy..chýba aspoň 10cm medzi nimi, proste ich asi vyrobili krátke 😒

lubicakovac
1. mar 2012

ja som s týmto kočíkom nadmieru spokojna, neuveriteľne najmä s vaničkou, kt. sme využili až so 7 mesiaca a to náš drobec bol hrozne dlhý 🙂 je priestranný, polohuje sa, a kedže máme 2010 tak tam bol fusak, čo bolo super, kedže táto zima bola krutá 🙂 mínus by som povedala o taške, ktorej vnutro sa mi po čase začalo praskať, ako igelit a trocha väčší rozmer v zloženom stave, nevopcháte do malého auta, ale kolieska sa dajú odobrať, a napcháte ho, len je to nepohodlnejšie, ale tak hádam také fajnovky my ženy nie sme :D:D:D

alexis617
2. mar 2012

ja som ho mala je pení masívny ľahko manipulovatelný ,stabilný ,velká vanička,priestranná športová časť ,super v zime ,jeho nevýhody zle skladatelný do kufra auta ,nezmestí sa do výťahu

monikapalo
2. mar 2012

Len tu najlepsiu 🙂

arabela_
5. mar 2012

Ahojte, potřebovala bych poraditě s výběrem kočárku, chtěla bych dvojkombinaci a uvažuju o ESPIRO ATLANTIC 2011 nebo o Roan Maritě. U Espira mě odrazuje, že tady někdo psal, že je nestabilní, tak aby byl bezpečný, a že sportovní sedačka nelze dát proti směru jízdy, že jen do směru jízdy.
U Roan Marity zase, že nejste moc spokojené se sporťákem, ale zase všechny chválí hlubokou verzi, že je velice stabilní a krásně houpe.

flowerfairy
16. mar 2012

@alexis617 ahoj, ako sa sklada do kufra, vsade na internete ho vidim poskladany bez koliesok. to naozaj treba vzdy odmontovat kolieska, ked ho chces zlozit?

alexis617
16. mar 2012

@flowerfairy bohužiaľ áno preto som ho predala a kúpila iný aj do íťahu sa nezmestíš

flowerfairy
16. mar 2012

@alexis617 aha, to je skoda,diky,dobre vediet. Vytah mame fakt mini🙂

alexis617
16. mar 2012

@flowerfairy poradím čiko multiwei prepáč za preklepy malý mi polial kláesniu a niektoré písmená mi nefungujú čiko má wäčie kolieska je stabilný a dobre ide do kufra je hodný aj pre malé detičky ja som dlho hľadala kočík 😒