Aké máš skúsenosti s kočíkom Atlantic Espiro?

sofia1
13. jún 2008

KOČKY MÁTE S NÍM SKUSENOSTI? 🙂

matilko
22. mar 2009

ipuska aké madlo? som fakt zvedavá, aký ten nový kočík bude 🙂 ja som zatiaľ z neho nadšená. Tiež som myslela, že mám defekt, mala som úplne prázdne koleso a s tým blbým šlafikom mi to nešlo nafúkať a ani manželovi. No ale nakoniec sme to nafúkali inou pumpou a drží, takže defekt to nebol. Asi som si mala tie kolesá dofúkať hned po privezení z obchodu.
A čo je ešte super, ten kočík celkom húpe, ani som si to nemyslela, ale fakt, tá pružina časom pekne povolila a húpe, mierne ale stačí 🙂

mavion
24. mar 2009

ahojte,ja sa tiež pridavam,mame doma tento kocik a som s nim nesmierne spokojna,kupila by som si ho zas.perfektne ovladatelny aj jednou rukou,vanicka bola priestranna sice by sme ju nemali dlho mala bola skoro v sportaku.ten je priestranny,malej tam nefuci.a v pohode sme sa zmestili aj do autobusu.a super nakupny kosik teda vam poviem ze nakupy daleko presahovali povolenu hmotnost a vydrzal. 🙂 co mi trosku prekaza je ze nevidim na malu ale zas toto ma velmi malo kocikov.a este taska zvnutra tam kde je suchy zips sa mi roztrhla. 😒
a perie sa tiez lahko.takze tot moj nazor 🙂

viki.k
26. mar 2009

ahojte, tiez by som mala zaujem o tento typ kocika ale chcem sa opytat ci sa sportova cast da dat uplne do lahu a ak nie ci to vam a babatku neprekazalo. Dakujem

beata.n
27. mar 2009

viki.k jde dát úplně do lehu a tobě to v chůzi nějak nevadí 😉

viki.k
27. mar 2009

beata.n Dakujem velmi pekne za odpoved tak asi jedinnou nevyhodou tohto kocika je ze sa v sportovej casti neda babatko otocit smerom kumne ale len dopredu.Ale myslim si ze sa da bez toho zaobist.Chodite s nim niektora aj po schodioch myslim tak do 10 schodov po zadnych kolesach ked vam nema kto pomoct. 🙂

mami.sk
27. mar 2009

ahoj viki.k ja stale vlacim kocik po schodoch - nemame vytah. sice iba 8 schodov ale da sa to v pohode.
kym som sa to naucila / a hlavne prestala bat aby sa malej nieco nestalo/ tak som kocika iba tahala na zadnych kolesach hore a ked som potrebovala ist dolu tak som vyklikla vanicku a odniesla zvlast aj konstrukciu aj
vanicku 😀 som sa narobila 😀
ale teraz uz na zadnych prejdem aj dolu a uplne v pohode 😉

beata.n
28. mar 2009

no já dvakrát vláčela kočár z osmého patra 😕 ale nesla sem ho prázdný v podpaží,zdálo se mi to rychlejší než drndat po každém schodě 😀 ale byla to makačka,tolik pater,pak zase nahoru pro malého

cvachtos
1. apr 2009

Ahojte, tak ja sa pridavam k obdivovatelkam kocika Atlantic Espiro. 🙂 Nase prve babo ocakavame zaciatkom juna a tak surfujem, porovnavam, vela citam fora ako je to vase 🙂 proste hladam idealny kocik. Zatial sa mi k idealu (pomer cena-kvalita-design) aspon priblizuje cerveno-seda kombinacia Atlanticu. Myslim, ze linky sa sem davat nemozu, ale snad nebude vadit, ak vam dam tip na webovu stranku firmy ABC Connect, ktora tieto kociky dovaza na Slovensko. Tip preto, ze je tam uz zaradeny aj novy model Atlantic Espiro 2009, ktory by sa mal dostat do predaja od maja 2009. Viete si ho tam pozriet na fotkach a porovnat parametre s predchadzajucimi modelmi. Pisala som tam a pani mi odpisala, ze hlavne zmeny spocivaju v tom, ze sa na podvozok da pripevnit autosedacka a sportove prevedenie sa uz bude na nom dat primontovat v smere aj proti smeru jazdy. Takze asi budem cakat do maja a potom sa nan vrhnem 😀 Len este musim pomerat vytahove dvere, kedze ste niektore pisali, ze s tym moze byt problem. A takisto sa trosku bojim nosenia po schodoch. My mame totiz pred vchodom asi 7 schodikov, ktore budem musiet nejak zvladnut. Myslite, ze sa to na zadnych kolieskach bude dat? Aby som ho nemusela cely dvihat, kedze je dost tazky. A este ma napadlo...ked date babo do toho fusaku a sportovej verzie, nezosuchuje sa vam babo dole?

beata.n
1. apr 2009

cvachos ahojky 😉 můžeš sem dát link na tu firmu abc connect??já to nějak nemůžu najít a ráda bych viděla tu novou kolekci!!!! 😵 😎 my jezdíme ve fusaku a malej mi dolů neklouže,on se ten fusak v zadu upevnuje na cvoky,takže drží na místě 😉 což je moc fajn.myslím,že těch pár schodků zvládneš i na zadních kolech

viki.k
2. apr 2009

Ahoj cvachtos dakujem za ten odkaz na novy espiro 2009 pozerala som to a velmi sa mi paci ale hlavne ma zaujalo ze sa da ta sportova cast dat do obidvoch smerov. Ale mam taku otazocku da sa dat aj na tomto novom sportova cast uplne dolahu? A ked si pisala tam do tej firmy napisali ti aj cca cenu aka bude na tento novy typ? Mne sa paci tiez ta cervena to kupime ak bude dievca a ak bude chlapcek kupime tu tmavo modru.A ak sa doktor sekne tak aj chlapec sa povozi v cervenom myslim ze to nieje nejak dolezite len nech mame deticky zdrave.Cvachtos a uz vies co to bude dievca ci chlapec?

matilko
2. apr 2009

dajte sem prosím ten odkaz...

viki.k
2. apr 2009
matilko
2. apr 2009

je moc pekný ten červený 🙂 super aj na kluka aj na holku

viki.k
2. apr 2009

Aj mne sa paci ten cerveny a hadam bude dobry aj pre chlapca?

matilko
2. apr 2009

viki,určite! je tam tá čierna farba, takže v pohode...my máme šedo červený a nepríde mi, že by vôbec nebol na chlapca 🙂

cvachtos
2. apr 2009

Za cenu som pisala tiez (ale na inu stranku) a odpovedali mi v tom zmysle, ze ju budu vediet az koncom aprila, kedy sa uz budu dat objednat prve kociky z tejto kolekcie. Budeme mat Hanku, takze ta cerveno-cierna jej urcite sadne 🙂 Strasne sa mi pacila oranzova farba, ktoru mali na kolekcii myslim v rocniku 2006. Aj preto, ze by to bolo take univerzalne riesenie. Ale na druhej strane, myslim, ze ta cerveno-cierna bude pekna aj pre chlapca, ak sa nam v buducnosti zadari 😉 . Inak, trosku ma to s tou sportovou castou prekvapilo (myslim tie smery jazdy), pretoze na tej stranke to spomenute nemaju, ale pani mi doslova napisala toto: "Nová verzia tohto kočiarika sa od starého líši v tom, že bude možné zamontovať autosedačku. Športové prevedenie bude možné zamontovať v smere, aj vproti smere jazdy. Pozmení sa aj farebné prevedenie ako ste si mohli všimnúť na obrázku." Tak je to snad pravda...aby som vas nezavadzala.

cvachtos
2. apr 2009

Viki, za tu polohu do lahu v sportovej casti ti neviem povedat, ale zda sa mi, ze niekde tu na fore som citala, ze sa da. Baby, co ho mate, ako to je? Vdaka.

beata.n
2. apr 2009

cvachtos poloha zádíček jde dát úplně do lehu krásně.navíc opěrka zad je pevná,takže je to paráda 🙂 moc mě mrzí,že sem nechytla to,že jde dát sporták i proti směru jízdy,to je snad jediný co mi u kočárku vadí no.tak snad někdy na další mimi 😎 .já bych určo šla to tmavě modré(tyrkysové)co máme ted,je to úžasná barva a všem se moc líbí.hlavně mě,já sem na tu barvu ujetá 😀 i ta autosedačka je super,navíc bych to ted docela využila po doktorech,i dřív vlastně,ale přeci jen,tahat ted 11ti kilové dítě+autosedačka se fakt nedá no ☹ takže pro mě má tenhle kočárek samé plus 😵

matilko
3. apr 2009

Ahoj! jak už som tu písala, že nám k pumpe dali blbý ventilek, tak naša snaha nafúkať kolesá marne pokračuje ďalej 😖 Ventilek máme už dobrý, akurát ten vzduch tam proste nemôžme dostať, ide to fakt hrozne! Tiež máte s tým taký problém? Toto je prvé negativum, čo na tom kočíku vidím ☹ Inak je parádny a každý nám ho chváli 🙂

beata.n
3. apr 2009

matilko to je divný,že vám to jde blbě ☹ a novou pumpičku vám nedali????já včera taky dofukovala kola a žádný problém sem s tím neměla teda 😨 chjo,to je pak hrůza když jde něco blbě,než má jít

matilko
3. apr 2009

beatka, tak už je to nafúkané, podarilo sa to asi s 3. pumpou a šlo to už v pohode 🙂
akurát to máme tak plné,že malá doslova drncala na kostkách na námestí 😀

mami.sk
4. apr 2009

my mame cerveno- sedu kombinaciu 😉 nechceli sme vediet ci budeme mat dievcatko alebo chlapceka a prave preto sme kupili taku kombinaciu 😉
uz som to tu aj pisala ze sme s nim nadmieru spokojni .akurat som uz stihla urobit viackrat defekt ale teraz mi manzel kupil taky sprej na rychlu opravu defektu tak sa uz nemusim bat neocakavanych prekvapeni 😀

matilko
5. apr 2009

mami.sk my sme práve preto brali ten červeno-šedý tiež 🙂 podľa mňa je fakt univerzálny! ako sa volá ten sprej? dúfam, že ten defekt neurobím 😀

sima.p
6. apr 2009

Ja som si kúpila tiež šedočervený, zatiaľ v nom vozím vo šporťáku 2ročnú dcéru a v lete bude mimi, tak sme ho kupovali už vlastne pre nen, ale že sa ešte trochu aj dcéra vyvozí, šporťák je pre nu fajn priestranny. Jediná škoda, že na túto verziu z roku 2008 sa nedá nakliknúť autosedačka, a na novú už ano, ale my zase nechodievame autom až tak veľa, takže to prežijem..

boni
6. apr 2009

baby, chcem sa opytat,ci ste niektora davali na sportovu cast slnecnik. Chcela som si nejaky kupit, ale nevedeli sme s predavackou najst na kociku miesto, kam by sa dal uchytit a to sme vyskusali niekolko typov, tak poradte.

beata.n
7. apr 2009

to je dobrá otázka,to mě taky zajímá,chystáme se taky koupit slunečník 😵

beata.n
7. apr 2009

ahojky,tak s tím slunečníkem-dneska sme ho s kamarádkou zkoušeli na atlantic připevnit a jde to tam-hurá!!! 😀 musí se to dát na tu tlusčí tyč,co je na ní nápus Atlantic espiro,jde to tam krásně,takže hurá do nákupu slunečníků 😀

viki.k
15. apr 2009

Ahojte mamicky mna napadla este jedna vec ohladom tohto kocika nerozhega sa po urcitom case pouzivania myslim tak par mesiacov? 😉 Dakujem

matilko
15. apr 2009

viki ahoj, ja ho mám 2mesiace a teda rozheganý zatiaľ nie je vôbec, ale kto vie, aký bude po pol roku. Celkovo je tá konštrukcia podľa mňa hodne pevná.

viki.k
15. apr 2009

Dakujem za info matilko, ja ho idem kupovat za dva tyzdne ale stale sa neviem rozhodnut ci cerveno-sivy alebo ten zeleno-sivy. Nenasla som taku nejaku peknu deku do toho cerveneho co by sa tam hodila ale do toho zeleneho je vyberu az az.