Aké máš skúsenosti s kočíkom Atlantic Espiro?

sofia1
13. jún 2008

KOČKY MÁTE S NÍM SKUSENOSTI? 🙂

margerite345
6. jan 2010

Ahojky no ja som spokojna je velky priestranny,nasa mala ma v nom dost miesta,mam v sportovom hruby fusak z ovcej vlny a zmestime sa v pohode a kolieska su supis na nase rozbite chodniky je to taky terenak,mame cerveny akurat ho predavam este 14mes.je v zaruke mala chodi tak vyuzivam golfac ale ked spinka vonku je super,ma velky kosik na nakupy a vsetko mozne co musi jedna mamina nosit zo sebou,samozrejme je trocha taksi ale oto stabilnejsi vhodny pre maminu na dlhe prechadzky vramci chudnutia,po porode a doporucujem na prevazanie vacsie auto najlepsie kombik.

viki.k
17. jan 2010

Ahojky aj my mame doma tento kocik v zelenom prevedeni pouzivam zatial len vanicku uz plnych 5 mesiacov a este sa v pohode zmestime asi tak mesiac som s nim vemi spokojna po vsetkych strankach urcite by som ho odporucila mamickam ktore musia same zdolavat nejakych par schodikov, dobre sa ovlada je priestranny a skratka premna a pre dcerku ako namieru usity.

mima22
20. jan 2010

ahojte,chcem sem len napisat ze ak by mal niekto a tento kocik zaujem tak ja takyto predavam po jednom dietati pouzivany asi sedem mesiacov,cena tak do 155euro. tak ak by ste o niekom vedeli mi napiste do IP.

viki.k
23. jan 2010

Chcem sa opytat nemate niektora skusenost so sportovym kocikom atlantic espiro golfove palice?http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3470894

zamilovana
2. mar 2010

Ahojte, nemáte nejaké nové skúsenosti? Mima prečo ho tak skoro predávaš? Bol s nim nejaký problém? My nad ním uvažujeme.

potvorka
2. mar 2010

ahojte my ho mame a prave riesim dilemu ci ho nechat este aj pre druhe dieta 😖 bola som s nim maximalne spokojna, maly ma v maji 2 roky a este ficime v nom aj teraz. a teda ze bol s nami aj na lyzovackach a nemozem povedat ziadne krive slovo 🙂 jedine preco ho chcem dat prec, ze verim ze druhe bude dievcatko a kupila by som cerveny, mame bledomodry.
jedine co je minus ze sportova cast sa neda otocit tvarou k sebe, ale to je otazne ci to naozaj treba 😎
ak chcete niektora nieco vediet, kludne napiste rada poradim 😉

zamilovana
2. mar 2010

Tak to som rada,a nemala si problem s tym ze je sirsi? Zmestila si sa do dveri 🙂

vavenka
2. mar 2010

Ahojte,

ja som ho tiez kupila, testovat ho ale budem az tak o 2 mesiace, tak napisem prve dojmy 🙂 - chcem sa opytat - pasuje na neho ta univerzalna plastenka? Ci dostat kupit priamo na Atlantic? A co dazdnik?

salvinka
2. mar 2010

ja ho sice este nepouzivam len tak na sucho po obyvacke, ale dost ma rozculuje ze ta rucka je taka labilna.. mate to aj ostatne ci len ja?? da sa nejako upevnit??

zamilovana
3. mar 2010

Pláštenka ževraj pasujem univerzálna, tak mi bolo povedané v predajni. A s tou rúčkou, tiež som sa na tom v predajni pýtala, a bolo mi povedané, že to také labilnejšie majú všetky kočíky, ktorým sa dá takto "zlomiť" rúčka. Aj som to v predajni skúšala na tých drahších kočíkoch a naozaj aj im sa to tak pohybovalo, takže to nie je vada, je to proste tak na všetkých. 🙂

mimisk
3. mar 2010

na hlbokú čast ide univerzalná pláštenka a na športovú ide špecialná ,ktorá sa preťahuje cez ručku je to plaśtenka golf väčšia

potvorka
5. mar 2010

ahojte,
s kolesami to pri niektorych dverach bolo ze na milimeter ale teraz prejdem uz v pohode na 1x je to o zvyku a praxi 😝
prsiplast som kupila univerzalny na hlboku vanicku, na sportiak som nekupovala nic, strieska je tak, ze v pohode zakryje dieta aj ked sedi a ked je brutal lejak tak som von nesla 😅
slnecnik som kupila univerzalny, ale pouzivala som ho len na hlbokej casti, lebo pri sportiaku ho lukinko vyberal a drzal si sam 😀
a co sa tyka rucky ak mate na mysli to ze trosilinku sa vykla, tak nebol s nou ziaden problem a teda ze nas kociar presiel aj ine tereny - hory v lete, v zime svahy neupravene, zaveje a stale drzi
a hlavne ako pozeram je este lacnejsi, ja som za neho dala skoro 10. tis. SK teraz som videla ze dakych 280 eur, pride mi to zbytocne dat 20 tis. a viac za kociar 😖
tak si uzite to kocikovanie 😉

sima.p
14. mar 2010

Baby, mám na Vás prosbu, ak máte niektorá verziu 2009, mohli by ste mi prosím odfotiť len samotnú konštrukciu? Strašne ma zaujíma, v čom je rozdiel, že na túto verziu sa dá už dať aj autosedačka, ale na starú verziu nie.... Ďakujem

aerikaa
17. mar 2010

ahojte, kočiarik tejto značky sme si kôpili v januári, zatial som s ním velmi spokojna, kupili sme ho v polsku a stal 340 eur z coho som trochu zhrozena nakolko pisete ze sa da zohnat uz za 280...zaujimaloby ma ako dlho ste vozili deticky vo vanicke?

sima.p
19. mar 2010

Ja do 7 mesiacov, malá je dosť dlhá, ale keby bolo teplejšie, že by sme nepotrebovali fusak, tak aj dlhšie, ešte rozmýšľam, že sa k nej na chvíľu vrátim, máme takmer 8 mesiacov....

viki.k
21. mar 2010

Ja som vozila v hlbokom kociku malu do 7,5 mesiaca a v pohode sa tam popchala aj s fusakom a dekou vo fusaku a aj na fusaku lebo akurat boli take dobre minusove teploty a do sportoveho sme isli lebo mala chcela pozerat na okolie je to super kocik som maximalne spokojna urcite by som ho kupila znovu keby bola k tomu prilezitost.

evca35
1. apr 2010

ahojte,
chcem sa opýtať aké veľké máte deti, ja mám pocit že ešte mesiac a už sa tam náš malý nevojde. Už jazdíme bez fusaku, má 62 cm. Inak som s kočiarom spokojná, aj do výťahu mi vojde, len musím sklopiť rúčku úplne dolu a tašku dať dolu. Zvedavá som na športovú verziu, zatiaľ je ešte zabalená.

xmata
2. apr 2010

Ahoj, mám prosbu. Teď jsme doma kočárek složili a zůstala nám jedna součástka, kterou neumíme nikam zařadit. Tento díl byl volně položený a není uvedený nikde v návodu. Poradíte, kam patří?

jasmia
2. apr 2010

Evca35 naše malá má 69 cm a v pohodě se ještě do korbičky vejde, tak to snad do půl roku taky vydržíte 😀 . Co se výtahu, tak sporťák je delší díky držáku na nožky, ten já musím vždycky dát dolů a držadlo taky sklápím, ale žádná tragédie.

Xmata prohlédla jsem celý kočár a nic podobného jsem nenašla, tak ti bohužel neporadím.

xmata
3. apr 2010

jasmia - díky. Napsali jsme ještě prodejci a čekáme na odpověď.

evca35
3. apr 2010

xmata - nepatrí to do kočiara, už to tu bolo spomínané v tejto téme. Bolo to len na udržanie v krabici ...

stresmenka
10. apr 2010

dievčatá ak by mala niektorá záujem o tento kočiar mám na predaj svetlo modrý používaný 8 mesiacov vo vynikajúcom stave 🙂

bajusik
16. apr 2010

Holky mám problém, píchli jsme přední kolo, nevíte někdo jak se z něj sundává ta konstrukce??? Nebo musíme kolo poslat na reklamaci. Dík

mimisk
16. apr 2010

konštrucia ide dat dole,že sú tam tie strieborné nity, ktoré sa dajú rozobrať,ale ide to dosť ťažko 😒 ,
prasknuté koliesko nepodieha reklamácii

bajusik
16. apr 2010

mimisk: a jak se to prosímtě dělá??? Takový trošku postup, jsem z toho totiž úplně pakoš 😀

mimisk
16. apr 2010

akurat dnes to manžel opravoval zakaznikom, na boku je tak zvaní strieborný nit ,ktorý sa musi odlúpnuť, ale pozor aby ste ho nepraskly,lebo by potom už nedržal, ide to strašne zle dolu, manźel u toho strašne nadával ,
koliesko je na takej oske,ktoré sa musí vyvlieknuť z osky a konštrukcie,
ak vám to nepôjde dohodnite sa s predajcom,ktorý vám kočík predal,aby vám to urobil,oni to určite budú vedieť a popripade nech Vám to vysvedlia,lebo fakt je to troška zapeklité,alebo to odneste ,kde opravujú bycikle tam by vám tiež mali vedieť poradiť

bajusik
16. apr 2010

mimisk: děkuji moc za radu. My ho právě kupovali přes net. No nějak to vyřešíme

mimisk
16. apr 2010

tak to skuste o opravcu byciklov, nahradnú dušu máte, aspon ste to troška pochopili

miciatko
28. apr 2010

Ahojte , chcem sa spytat ta vanicka sa da nosit len za usi co je na boku vanicky , alebo aj za vrch striesky na vanicke, dakujem

rainee
25. máj 2010

chcela by som sa spytat aka je sirka+dlzka lezacieho priestoru od hlavicky po nozicky ked su vo vodorovnej polohe a ci je dobre skladatelny do maleho auta /tj po zlozeni na vysku od zeme potrebujem tak do 35cm/ lebo mame strasne maly kufor auta, celkova dlzka kocika a razvor kolies nie su az tak podstatne. sportova cast sa asi neda otacat v smere a protismere jazdy ze?