Aké máte skúsenosti s kočíkom Brevi Ovo?

nika251
26. aug 2007

Ahojte. Velmi sa mi tento kocik zapacil na prvy pohlad ale cena je dost vysoka. Preto by som sa rada opytala na vase skusenosti, popripade nazor nan. Hlavne ohladom skusenosti s malymi prednymi kolieskami v zimnom obdobi.
Dakujem

http://www.brendon.hu/ProductSearch/ColorSheet....

euro
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sveronikass
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
euro
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisece
8. apr 2011

Ahojte baby, ja by som chcela kupit kocik BREVI GINGER, mate niekto skusenosti??? dakujeem
je to taliansky vyrobca a nasla som ho len na nete, tak by som aspon rada vedela nejake referencie vdaakaaa 😉

zivika
29. aug 2011

ahojte, silno zvazujem kupu tohto kociku, myslite, ze som sa dobre rozhodla? 🙂 ake s nim mate skusenosti??? dakujem za odpovede 😉

lulu19
28. aug 2012

ahojte tak ja mam brevo ovo a som maximalne spokojna .mame len sportovu ale nedam na neho dopustit kuk foto

1luciferka1
13. sep 2012

Brevi ovo má už rok a půl a jsem spokojená, s kolečky jsem neměla ani v zimě problém, sporťák je prostorný a asi bych ho koupila znovu 😉 ikdyž jsme měli problém ho sehnat, páč jsem chtěla v červené barvě, která pro ČR nebyla aktuální, ale nakonec se mi to přes distributora pro naši rep. podařilo 😀 malou jsem vozila v korbičce do 8.měsíce i se zimním fusakem vpohodě a plánuji ho využívat ještě do jara, pak už si myslím, že budem v chůzi natolik zběhlí, že ho pošlem dál do světa 😉

veronika1111
17. feb 2013

Ahojte.Chcela by som kúpiť hlbokú vanicku ,popripade aj autosedačku na kočík OVO BREVI.V obchode sa už nepredáva,takže keby ste este doma mali kočík odložený,dajte mi prosím vás vediet.Dakujem.Môj mail:veronika1986@centrum.sk

katerinad87
19. mar 2013

Ahojky, mám velkou prosbu. Už dlouho dobu sháním kočárek Brevi Ovo ale pouze sporťáček, v barvě pro chlapečka, pokud zvažujete prodej či víte o někom kdo prodává, budu ráda za každé info. Můj mail je Doskocilova.K@seznam.cz papa a díky

snickova
11. jún 2013

Ahojte...
Kto mi vie poradit, kde kupit sportovy kociar Brevi OVO...
Dakujem