Aké máte skúsenosti s kočíkom Brevi Ovo?

nika251
26. aug 2007

Ahojte. Velmi sa mi tento kocik zapacil na prvy pohlad ale cena je dost vysoka. Preto by som sa rada opytala na vase skusenosti, popripade nazor nan. Hlavne ohladom skusenosti s malymi prednymi kolieskami v zimnom obdobi.
Dakujem

http://www.brendon.hu/ProductSearch/ColorSheet....

nika251
autor
26. aug 2007

To nik nepozna tento kocik? Aspon vyjdrite nazor. Budem veeelmi vdacna ☹ 😅 😅

nika251
autor
27. aug 2007

Ahojte. Vcera som sem hodila tuto temu,ale bud nas tu bolo malo, alebo nik nema podobny kocik. Takze este raz poprosim vsetky ktore maju s podobnym kocikom skusenosti, aby vyjadrili svoj nazor ohladom prednych koliesok v zimnom obdobi.Dakujeeeeem

klaudi68
27. aug 2007

Ahoj Nika, ja som pre malú kúpila podobný kočík, tiež má vzadu velké kolesá a vpredu menšie otáčacie (pozri si foto v albume). Ja si myslím, že by s tými kolieskami nemal byť problém, pretože ak by bol sneh, alebo by si s ním chcela ísť po nerovnom teréne, tak jednoducho si tie kolieska zablokuješ aby sa neotáčali. Moj syn má 8-kolieskovú športovú buginu a keď som predné otáčacie kolieska zablokovala, tak som s ním bez problémov prešla aj po snehu aj po nerovnom teréne.
Keď budeš kupovať kočík, tak najlepšie je vyskúšať si ho v predajni, či sa lahko ovláda. Aj ja som si ho v obchode vyskúšala a tak sa mi zapáčil, že na druhý deň som ho aj išla objednať, pritom som povodne chcela kúpiť iný kočík.
Veď uvidíš, snáď sa ti ešte niekto ozve, kto už má s takým kočíkom skúsenosti.

manefan
27. aug 2007

Nika, co sa tyka tych koliesok, tak v zime s nimi nebude problem, lebo predpokladam, ze sa daju zaaretovat/zablokovat. Ja mam pri tomto baby vybraty podobny kocik - Hartna VIP XL, rovnake rozlozenia koliesok. Predtym som mala iny Hartan, ktory mal vpredu, i ked dost velke, ale dvojite tie kolieska, a ked sa mi medzi ne, i ked zablokovane, dostal mokry sneh, bolo to dost problematicke "prebrodit" sa, ale zvladli sme to. Takze tohoto sa urcite nemusis bat (lebo ved aj napriklad zimne gumy na autach su, co sa ich sirky tyka, uzsie 😉 )

krista
29. sep 2008

nika251 • 1d • 26. srpen 2007 v 09:18
Ahojte. Zalozila som tuto temu aj na SK MK ale zabudla som skrtnut aby sa to zobrazovalo aj sem. Takze: rada by som sa opytala na nazory, skusenosti s kočíkom Brevi OVO - hlavne co sa tyka malych prednych koliesok v zimnom obdobi. Dakujem.

http://www.brendon.hu/ProductSearch/ColorSheet....

nika251 • 1d • 27. srpen 2007 v 07:19
Ahojte. Vcera som sem hodila tuto temu ale nikto mi na nu neodpovedal. takze vas este raz poprosim keby ste napisali nazor, popripade skusenosti s podobnym typom kocikov- hlavne co sa tyka mensich prednych koliesok v zimnom obdobi. Dakujeeeem

musko • 1d, snž • 27. srpen 2007 v 07:28
Záleží, kde v zime s týmto kočíkom budeš - v maste by to asi bolo fajn, ale na malom meste, alebo dedine neviem. V zime a snehu sú lepšie vačšie a nafukovacie kolesá - moj názor.

nika251 • 1d • 27. srpen 2007 v 07:30
Vdaka. Byvame v stredne velkom meste- chodniky a cesty su celkom dobre, v zime sneh odhadzuju asi ako vsade. Po dedinskych cestach asi velmi chodit nebudeme.

tonica • 26tt • Dnes v 11:39
Ahoj, prosim nevite, zda ma tento kocarek gumova nebo plastova kola? Ma prehazovaci rukojet? Cena neni nejnizsi, tak bych uvitala jakekoli informace. Diky.

kingstonka
29. sep 2008

ten kocik vyzera dobre ( s podobnym mam skusenost) da sa kupit na Slovensku?

noe
29. sep 2008

Ten kocik mi pripada ako napodobenina Icandy apple - UK

http://www.icandyuk.com/

alebo Childwheels C-Max - BE

http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=30386

krista
29. sep 2008

Ahojky,
sice jsem sem kopírovala, ale vůbec jsem si toho nevšimla, vypadá to úplně stejně jako kočárek Moon Ocean 3S nebo 4S 🙂
http://www.kocarky.cz/moon-2008/ocean-s-3.jpg
http://www.detske-potreby.cz/pictures/souviseji...

Já tenhle kočárek mám, ale kolekci 2007 (v albu) a jsem s ním spokojená 🙂 Akorát je tam rozdíl že teď nejsou nafukovací kolečka, takže nemůžu posoudit jak moc jsou tyhle současný kolečka kvalitní 🙂 Kdybyste měl někdo dotazy tak ráda zodpovím 🙂 Nebo zavítejte k nám do tématu:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Ještě dodám že co se týče předních koleček, tak já mám trojkolku, čili to přední kolečko je stejně velké jako zadní tak já bohužel moc neporadím, navíc jsem ještě pořádnou zimu se sněhem s tímhle kočárkem nezažila 😉 Určitě jde o to kde bydlíte, u nás ve městě nebyl pořádnej sníh ani nepamatuju, takže v tom bych problém nehledala 🙂

krista
29. sep 2008

A ještě tohle je strašně podobný 🙂 (zkopírováno od nás z tématu Moon od bzucinky)

http://www.minimano.hu/termekeink/1/5/top_rider... - stoji teraz v madarsku v akcii cca. 7.700,-- Sk (sportak, hlboky, 2x nanoznik, 2x plastenka, prebalovacia taska, adapter na autosedacku)

misajk
11. dec 2008

brevi ovo mám od dubna letošního roku. je to supr kočárek. za ty peníze stál - je pevný, ale lehký. Když jsem vybírala, tak mě děsila představa levných kočárků, kde nejdřív zaberete za rukojeť, ta se nejdřív zaviklá, pak cvakne a pak teprv pohnete kočárkem. Tak tohle brevi fakt umí. I design je nádherný. Lidi se pořád otáčeli... Jediné co mu můžu vyčítat je sjíždení obubníků. Tam se kolečka občas spříčí, ale dá se to vychytat. Odpověď - kolečka gumová, nenafukovací. Do města stačí. Upozorňuji, není to teréňák. Bonus je v jeho skládání - má unikátní systém, kdy během dvou vteřin složíte a rozložíte. Navíc složený má menší rozměry - takže se vejde do každého auta - navíc kolečka jdou sundat. Další výborná věc je možnost otočení všech nástaveb ve směru i proti směru jízdy - hluboká korba, autosedačka i sporťák. Ještě nějaké dotazy 🙂
Jo, v brzké době ho budu prodávat za super cenu, protože má miminko už 8 měsíců, v hluboké korbě nechce být a na nákup mi stačí golfky, navíc jsme už museli pořídit větší autosedačku, tak to tady jen zabírá místo. Je tyrkysový - autosedačka, hluboká k., sporťák, taška, pláštěnka. Tak jestli má někdo zájem... Mějte se. mk

wansday
8. feb 2009

ahojky.. máte někdo prosím tento kočárek?? Včera jsem ho viděla na živo a úplně mě okouzlil.. ale neviděla jsem sporťák, nevíte někdo jak je veliký???

wansday
18. feb 2009

opravdu nemáte nikdo tento kočárek??? ☹

wansday
5. mar 2009

tak jsem nakonec neodolala a už stojí u nás doma.. mám oranžovo černou kombinaci a je fakt úžasnej tak snad bude dobře sloužit, už se těšim až s nim vyrazíme ven 😉 ráda pak zodpovim všechny dotazy, co budu moct 🙂

evi6
6. máj 2009

dobrý deň, mám veľký záujem o kočík brevi ovo, možte mi niekto povedať či sa športové prevedenie dá zložiť tak, aby v ňom dieťa mohlo pohodlne ležať? resp. či sa dá vystrieť?

nika251
autor
7. máj 2009

Ahoj. Evi- neda sa zlozit uplne do lezatej polohy. Stale ostava ten stupienok pod zadockom.

wansday
7. máj 2009

jj do lehu ho dáš, ale pořát jako by to dítě sedí... ale slyšela jsem, že to dětem nevadí, prej to připomíná polohu jako při chování. No uvidíme, ještě to vyzkoušení nemáme, zatim jezdíme v hluboký korbě a jako zatim spokojenost 😉

barboreta
8. máj 2009

Ahojte vyzerá parádne 😵 Láska na prvý pohľad asi ho kúpim 🙂 Aký je?

wansday
9. máj 2009

barboreta: já jsem s nim jak říkám zatím spokojená... mám tu oranžovo-černou kombinaci a je v reálu fakt pěkná. Podařilo se mi ho sehnat na Aukru za super cenu.. novej mě stál 15500,- celá trojkombinace🙂

sakura77
19. máj 2009

brevi ovo 2009 je nadherny,ale tiez ma odradza ta sportova cast,ze sa neda dat do lahu uplne,neviem,no...inak je fakt super

skybaby
19. máj 2009

ja som si dnes systematicky robila uzsi vyber kocikov, zatial takych co sa mi na nete velmi pacili a brevi oto je jednoznacne medzi nimi 🙂

zuzuliq
21. máj 2009

Babule a je aj trojkolesova verzia tohto kociku? Vyzera fakt dost dobre 🙂

wansday
21. máj 2009

zuzuliq: ne ne trojkolka se nedělá ☹

pitrska85
11. apr 2010

Ahojky, dlouho tady není nový příspěvěk, tak zkusím obnovit diskuzi o tomhle kočárku 🙂 Dneska mě zaujal na obrázku na netu, tak bych uvítala nějaké zkušenosti majitelek s tímto kočárkem.. Tak kdo ho máte, tak prosím piště, jak jste spokojeni? Díky 😉

elena80
11. apr 2010

Ahojte,
chcela by som sa dozvediet, ci sa dá niekde kúpit lacno sadu detského kocíka Concord fusion. Pocula som, ze niekde je to ovela lacnejsie. Dúfam, ze to viem dobre 🙂

Elena

zdenkaxyz
13. apr 2010

ahoj, ja mám ten kočík a akurát ho idem predávať. Malý je už velký 🙂 a môžem ti povedať, že ten kočík nemá chybu. So všetkými kočármi som ho porovnávala ( čo mali kamarátky) tak bol fakt super, všetky ho chválili. Zistili hned, že je kvalitný, len čo ho tlačilli. Kolieska vôbec nevadili, že sú menšie. Ked je sneh, kolieska sa dajú zastaviť, aby sa neotáčali a v pohode sme išli. Ja si ho fakt neviem vynachváliť. Po každej stránke bol super.

kajka78
13. apr 2010

ahojte, ja som kúpila v Madarsku, a bol lacny v porovnaní s cenami tu na Slovensku. To je pravda, ze sme museli íst do Budapesti, ale minuly rok sme platili 680 EUR. Dám ti kontakt, kde mozes aj po slovensky, alebo po anglicky písat, isto sa nebudú hnevat 🙂 : istvan.boloni@price-killers.com
Dúfam, ze som pomohla.

elena80
14. apr 2010

Kocky, dakujem pekne 🙂. Nieco uz snad nájdem. Pozrem sa na to aj v Madarsku, aspon sa spytam.
Díky

ninkaa89
7. máj 2010

ahojte, chcela by som sa spytat na velkost vanicky? ci tam zmestim zimny fusak so 4 mesacnym babom? 😕 a aka je vyska kocika? lebo mam 175cm, ci nebude moc nizky... Diky 😉

spiruanka
17. júl 2010

ahojte baby,tak som bola pozriet kocik v taliansku je krasny a super lahko ovadatelny.kombinacia hlboky,sportovy,vajicko +taska,kryt proti dazdu stoji 580 € je to vela?lebo si ho chcem ist tam aj kupit,ci to nie je nahodou predrazene,hmm

sveronikass
23. júl 2010

Ahojte, do toho kočárku jsem se zamilovala už tak před rokem.
Chci se jen zeptat ten sporták je na jak dlouho? Myslíte, že se v tom dá vozit 8měsíční dítě, když bude zima tak rovnou i se zimním vakem?