Aké sú vaše názory na kočík značky Dema?

zulok
8. dec 2007

ahojte

chcela by som sa spýtať na vaše názory a skúsenosti s kočíkom značky Dema.
Hlavne Dema Star alebo sky.

Ďakujem 🙂

dandinda
29. feb 2008

My mame sportiak Dema Lothus a som zatial maximalne spokojna.Je sice pravda, ze s nim nejazdime kazdy den, len ked potrebujem ist na miesta, kde sa neviem pohodlne dostat s velkym kocikom, mam Patron F4, alebo ideme autom.Ale fakt som zatial nenasla chybu.Zmesti sa mi tam v pohode aj klasicky fusak, deka a mam k nemu aj nanoznik, takze si vie maly aj dobre pobuvat. 😉
No ked som kupovala hlboky kocik,tiez som pozerala aj Demu, neviem presne ktoru, tak mi sam predavac radsej odporucil cesky Patron, ze dema je dost kazova 😒 A v inej predajni mali problemy s reklamaciami, tak ich aj prestali predavat 😖 No verim ,ze nam este posluzi a nebude ziadny problem 😕

stresmenka
1. mar 2008

Ahojte babenky vie mi niektora z vas poradit. Ja by som chcela Dema Saturn, mate s nou niektora skusenosti, lebo po precitani vasej diskusie som s toho na vietvy 😕 ci ano alebo nie. Dakujem

kamilecka
1. mar 2008

AKo som pisala my mame Dema Lotus a je supeeeeeeeeeeer,lepsi kocik som nikde nenasla,super lahky,strecha dobre chrani babatko pred vetrom,je prakticky po zlozeni,ako dazdnik a ked uz prezil s nami aj sneh a zimu a zaveje tak obstal vyborne

stresmenka
1. mar 2008

Kamelicka dakujem ti za radu ale ja som spod Tatier tak chcem kociar s velkymi kolesami a v jednom obchode mi ho ponikali ako super a v druhom ma odhovarali koli kriveniu konstrukcie tak teraz si vyber 😒

paska
1. mar 2008

tiež mam dema lotus šporťak a je fakt dobry 😉 lepší som ešte nemala

stresmenka
1. mar 2008

Dakujem za radu, ale moj drahy je proti golfovim ruckam a malym kolieskam ☹ , lebo tu je vraj kopec snehu a dlha zima ako keby sme byvali na Sibiri 😖

kakatka1
1. mar 2008

Ahojte Tak ja som tiez mala Demu ale bola som s nou veeelmi nespokojna.3 krat sme reklamovali kocik,doslova sa nam rozpadala na nom konstrukcia, no hroza.A este sme ho kupili v hroznom obchode kde nas klamali a robili problem s reklamaciami.Potom mi ho vymenili za inu znacku kocika,ktory bol SOI oznacany za nebezpecny vyrobok a v predajni nam odmietali vratit peniaze.Po presetreni Soikou nam ich nakoniec vratili.Som rada ze uz to mame za sebou,viac casu sme travili reklamaciami ako vozeniu babetka.Demu nikdy viac. 😝

dandinda
2. mar 2008

kakatka-tak to ste mali fakt smolu 😒 asi je to aj o stasti, musis trafit ten spravny kocik a samozrejme nie kazdemu vyhovuje to iste.Ja len dufam, ze Lothus bude vydareny model, podla toho, co tu citam 😝 a este nam posluzi..

alami
2. mar 2008

stresmenka - nie len veľké kolesá ti treba, ale i dobré pérovanie, ak chceš mať pohodlný kočík. Ja mám ešte po staršom synovi demu hlboký, ktorý sa dá prerobiť na športový. Presne taký už nerobia ale veľmi sa podobá na tento: http://www.dema.sk/baby2007/baby07.html
Tak s tým som maximálne spokojná, nevymenila by som za nič na svete. A to som na kočíky veľmi náročná. Tento ide doslova sám.
Mala som aj športový Dema. Už ho nerobia. Nepéroval. Bol hrozný, nedalo sa sním chodiť. Nakoniec sa mi konštrukcia zlomila. To bola zlá kúpa.
Túto sobotu som si kúpila, teda ešte som ho nejako moc nevyskúšala, Nestor Rambler: http://www.babatkosk.sk/index.php?mode=detail-p...
Má veliké kolesá a dobré pérovanie. Zdá sa mi veľmi dobrý.

miruliacik
2. mar 2008

Ahojte.
No chcem prispiet svojou skusenostou s Demou. MAli sme Scout X Tollero. Ked mala Hanka 4 mesiace, mali sme strasny zazitok, ktory neprajem nikomu. Vychadzali sme od lekarky po takych tych kovovych lyzinach na chodoch. Viete, aby sa lepsie schadzalo po schodoch. Manzel isiel s malou dole a aby nesla dole hlavou, tak ju naklonil na kolesa blizsie k sebe. v tom momente sa na kolesa preniesla cela vaha a v mieste kde sa prehadzuje rucka sa uvolnilo preklapanie a mala vypadla z kocika. Tvarickou na zem. Nastaastie sa jej nic nestalo, ale nebolo mi vtedy vsetko jedno. Neprajem to ziadnej mamine. Takze Dema nie!!!!!

alami
2. mar 2008

miruliacik - preboha, to je hroznééééé! To by som nechcela zažiť. Inak, teraz, keď som kupovala ten Nestor mi predavačka vravela, že Demu neberú, lebo je veľmi kazová. Ale ja mám ten hlboký od Demy naozaj super.

kakatka1
3. mar 2008

Ahoj Mirka Tak to som ani netusila ze take nieco sa stale prave vam, lebo niekto mi to spominal.Hlavne ze sa Hanke nic nestalo.Ja tiez nikdy nechcem o Deme ani pocut.Kamoska z BN ma tiez Demu a uz bola na 3 reklamacii.No co uz,ale prajem tym co ju este maju nech im posluzi tak ako ma.

stresmenka
4. mar 2008

Ahoj alami napis typ, lebo nik co si dala je vseobecny 🙂 . Po precitani týchto odporucani z Demi asi nic nebude, ale ten Dema Saturn sa mi paci fakt 😉

alami
4. mar 2008

stresmenka - prepáč, asi mi to nejako ušlo ☹
Mám niečo ako Quatro v staršom prevedení, ale je to v podstate to isté. Používala som ho aj ako športový, keď sa mi zlomil ten dema - športiak a nemala som v čom zobrať na rýchlo syna von. Zložila som si tento na športiak a išla som. A tak sa mi to zapáčilo, že som už druhý ani nekupovala. Bol aspon pohodlný, zmestíš tam aj veľké dieťa s fusakom, dekou ... Výborne sa hojdá, necítiš na ceste každý kameň... Kolesá nie sú nafukovacie, ale ani umelá hmota. Je to nejaká guma či čo - v pohode. Kočík mi vôbec nevybledol, hoci ho používam asi tak tretí rok. Nič sa mu nestalo. Jediné - skladá sa tak, že treba vrch oddeliť od podvozku, to sa mi moc nevidí. ale do väčšieho kufra auta ho stačí zložiť aj bez oddelenia, ale mne sa tak nezmestí.
A ešte jedna dobrá vec - vanička na prenášanie je veľká, pevná, priestranná - to nie je žiadna fusakotaška, ale poriadna vanička.

olivi
5. mar 2008

Ahojte,
ja mam doma Dema Saturn... mne sa velmi pacili aj ine kociky, ale ovela drahsie... no nemohli sme si dovolit dat za kocik 15.000,- a radsej sme kupili novy...
ale este sme ho nemali prilezitost vyskusat... dufam ze coskoro 😅
Byvame na dedine, tak som chcela taky pevny, stabilny.. aby bol aj odpruzeny...
no do auta sa nam asi nezmesti... ale vela cestovat nebudeme...
ked ho uz budem mat moznost vyskusat, tak dam vediet... 😉

kakatka1
5. mar 2008

No baby Ja som mala Dema saturn a tri reklamacii na konstrukcii,krivila a lamala sa.Tak tie co ho uz mate, prajem vam stastny vyrobok, hlavne bezpecny.

stresmenka
5. mar 2008

Olivi, katka1 dakujem za radu 🙂 tak teraz si tu Demu uz urcite nekupim ☹ a mate niektora skusenosti s baby Atlantik
http://www.kocikovo.sk/product/baby-design-atla...
tento som si vybrala miesto Demi 😉

lenkasop
5. mar 2008

Ahojte,
ja sa musím môjho kočíka dema scout x classic zastať, nemala som s ním také problémy, máme ho doteraz. Dcérka bude mať v apríli 2 roky a stále ho využívame. Konštrukcia sa nám nezlomila,tak ako som počula iné ženy s tým mali problém a nadávali na demu. Najviac sa mi ráta, že je priestranný a má veľké kolečká. Mali sme asi šťastie, kúpili sme ho ešte pred zistením SOI- ky. Nám pekne drží. Teraz chcem lotus sport. Tak ako som sa dočítala ste s ním spokojné 🙂

alami
6. mar 2008

stresmenka - počula som od jednej kočky na ten atlantik, že sa jej pre šírku kolies nezmestí do výťahu. Tak si daj na to pozor ak tiež používaš výťah
inak aj mne je ten kočík sympatický 🙂

dandinda
6. mar 2008

lenkasop-lothus sport odporucam 😉 , som s nim spokojna, je dost priestranny, maly ma 10 mesiacov a v pohode sa tam zmesti naobliekany aj s fusakom a dekou,nastastie nie je to ziadny obor 😅 Super je aj opierka na chrbatik , je fajn mäkka aj po boku, takze si nebucha hlavicku o konstrukciu ☹ A este jedna vyborna vec na nom je to, ze sa da odopnut hrazdicka, tak si ho tam viem pekne ulozit 🙂 Kamoska ma tiez demu, ale trojkolku a tam je ta hrazdicka pevna, tak sa dost natrapi, kym da maleho dnu aj s fusacikom 😖

dadus
7. mar 2008

ahojte ja len hodim taky postreh alebo skor vysvetlenie, preco kociky typu dema, aro a proste kociky 3-kombinacie tahaju a nejdu priamociaro...mala som ten isty problem a budu to robit vsetky kociky, ktore maju tzv. A-ckovu konstrukciu. To znamena,ze predne a zadne kolesa nie su spojene tycou, len navzajom predne a navzajom zadne logicky su...takze aj pri mensom nazare jednym prednmy kolesom do nejakej steny alebo obrubnika, kocik straca priamociarost a taha do strany, ktorou ste niekde narazili...da sa to vyrovnat, ale vznika to opatovne....takze mala som z toho nervy ale som si na to zvykla...samozrejme,ze su to tazsie kociky ak nie najtazsie, ale zase nedam dopustit na pohodlie pre dieta, nakolko tieto kociky su ozaj velke...mala ma 14 mesiacov a stale sa v nom pohodlne vyspi aj s fusakom, mam zname ktore maju tie odlahcene kociky a drahsie a deti im maju do pol roka a uz sa tam zmestia s fusakom len tak tak... 😉

lenkasop
8. mar 2008

Dandinda-´dakujem za odporúčanie,nám sa lotus sport veľmi páči,neviemsa dočkať,keď uvidím nové farby,chcemebuď červený alebo oranžový.Doteraz sme mali dema scout X classic tiež oranžový,takaktobude ten istý odtieň oranžovej ,berieme oranžovú. Akú máte vy farbu lotusu?

Dadus -môžem len potvrdiť tú priestrannosť kočíka -naša dcérka bude mať v apríli 2 roky a v zime sme aj my kludne spali v kočíku vo fusaku. Iné mamičky s drahšími kočíkmi a menej priestrannými, už mali s tým problém,deti tam boli natlačené. Náš kočík splnil svoju funkciu na našu max. spokojnosť.

dandinda
8. mar 2008

Lenkasop- ja som zatazena na zelenu, takze mame cierno- zeleny 🙂 A podobne ako vy, aj ladime s velkym kocikom, mame Patron F4 a tiez v kombinacii so zelenou 😎 Pravdupovediac, mna uputala najprv farba, videla som ho v predajni, chodila som okolo a nakoniec som neodolala a musela som vojst dnu..a zamilovala som sa do neho a este v ten den som ho kupila 😵 Nastastie som mala trosku prehlad, lebo sme pred par mesiacmi kupovali buginu aj pre sestrinho maleho 😉
A dnes sme ho otestovali aj na svahu na snehu, zaistili sme kolieska a maly buval na vzduchu medzi lyziarmi ako drievko, takze zatial max.spokojnost 🙂

lenkasop
9. mar 2008

Dandinda -
v´daka,čím ďalej sa na Lotus teším 😉 , je toľko golfáčov a človek nevie aký si má vybrať. Síce my sme už skoro dvojročné a budeme ho používať len občas, ale veď sa nezničí, odložíme pre druhé. Síce ho tak skoro neplánujeme, ale čo nie je môže byť.
Kde ste boli lyžovať? Aj my sa chystáme. 😎 . Ešte raz v´daka za pozitívne hodnotenie kočíka.

dandinda
9. mar 2008

Lenkasop-boli sme na Skalke 🙂
Tak vy si ho urcite zasanujete 😉 My sme ho kupili niekedy na jesen, tusim v oktobri,na maminkine narodky 🙂 a pouzivali sme ho a aj pouzivame v dome, nemusim maleho stale nosit, ked je nespokojny a potrebuje na mna vidiet, dam ho do buginky a sedi pri mne.Napr.ranajky absolvuje s nami v kociku pri stole, zabava sa a sleduje ako mama s tatom papaju, on jedava trosku neskor, popripade pije cajik 😉
A ked potrebujem ist von s buginou, predsa sa lahsie nosi, ked potrebujem zdolat nejake schody 😒 tak si po kazdej prechadzke poutierame kolieska a sup zase do domceka 😵 Inac, spociatku som myslela, ze tie kolieska mi budu vadit, predsa nafukovacie su lepsie, no teraz som rada,ze su taketo, neviem si predstavit ako zakazdym pucujem dezen na naf.kolieskach 😖 Tieto utriem a nemam problem s vyberanim skaliek a blata 😀 Inac by ma asi rychlo preslo to pouzivanie kocika v byte 😝 Ale aspon ho mam stale ako novy 😎

lenkasop
9. mar 2008

Dandinda... ja my tam ideme, bolo dosť snehu? Dnes sme rozmýšlali, či ho vôbec kúpime,keď už viac beháme ako sa vozíme, no uvidíme. 😉

dandinda
9. mar 2008

Lenkasop- dalo sa, no doobedu padal taky mrznuci dazd a okolo obeda vyslo slnko, tak sa to zacalo topit 😖 A teren bol dost zladovately, chce to poriadne hrany 😝
Jasne, ste uz velky, ale ak planujete druhe babo, tak sa snad vyuzije 😉 No premysli si, ci ho potrebujete, zavisi aj ake vzdialenosti zdolavate 😝 Ja mam do mesta takych 20 minut mojim tempom, takze malemu to bude dost, tak nam ho bude treba aspon ako zalohu, ked nam dojde dych 😵

lenkasop
9. mar 2008

Dandinda... my už v pohode prejdeme mesto - Sereď - nie je veľká, čo sa týka centra s obchodmi. Tak sme sa zhodli s manželom, že ak predáme súčasný kočík, kúpime lotus a ak nie, tak nič. Na to čo potrebujeme prejsť kočíkom nám vystačí. Len by bol lotus lepší na uloženie, než tento čo máme.

dandinda
9. mar 2008

Lenkasop- no my sme len zacali chodit, aj to este len doma 😎 takze na prechadzku po meste este musime dorast 🙂 Jasne, treba si to premysliet, ved nestoji 5 korun 😖 ale iste by si s nim bola spokojna 😉 ja tiez premyslam, ze po lete mozno skusim predat nas velky, chcem ho este vyuzit aj ako sportovy, ako sportiak je Patron este krajsi a predsa ma väcsi kos a kolesa 🙂

krajcoanka
29. mar 2008

Ja demu nemusím! 😒 Škoda že mi nikto pri kúpe neporadil! Je ťažká a nemotorná a hlavne keď chodí žena autom a musí ten kočík nakladať a vykladať! 😠 Kúpili sme ho pri prvom, tak ho máme aj teraz ale čakám kedy bude mladší sedieť aby som mu mohla dať buginu. tú sme kupovali ešte pri prvom.Je super ľahká a naozaj šikovná! 😎 a nebola ani drahá! 😅
Kúplili sme ju v Reichu. Vtedy mali na ňu aj zlavu.