Aké sú vaše názory na kočík značky Dema?

zulok
8. dec 2007

ahojte

chcela by som sa spýtať na vaše názory a skúsenosti s kočíkom značky Dema.
Hlavne Dema Star alebo sky.

Ďakujem 🙂

dadka212
8. dec 2007

Ja mám demu a už nikdy viac 😠 sú to ťažké nemotorné kočíky. Radšej zaplatím viac ako ešte raz takú opachu 😎

monkey1
8. dec 2007

suhlasim s dadkou,
ja osobne nemam tento kocik, ale mala som tu cest kocikovat deti kamosiek v demackych kocikoch, a hruza! vsetky mali bokomchod, aj ked akokolvek upevnili kolieska, su tazke, a ked som ho chcela otocit o 180*, no hruza... 😠

pacna
8. dec 2007

je to pravda ja som robila v obchode kde sme predavali demu a niektore sa vydarili.sestre som ju kupila ako krstna a šiel abnormalne bokom aj po reklamacii. 😖

sloboda4
8. dec 2007

ahojte, poznam maminy, ktore si kocik zn Dema kupili.......veeelmi lutovali, hrozne....dema nikdy viac povedali......lacny a na figu 😒

kamilecka
8. dec 2007

Ahoj

my mame Demu ale Dema lotus sportak a je super.

jaduska
8. dec 2007

Ja som mala kočiar Dema pri prvej dcére a pri druhej takisto, trošku iný. Mne na nich vyhovovalo to, že sú väčšie, pretože som vysoká a aj deťúrence naše sú väčšie. Ale na cestovanie nie sú veľmi vhodné, pri dávaní do auta treba dať preč kolieska a s týmto druhým ani neprejdem cez všetky dvere, lebo je dosť široký. Ale auto nemáme, cestujeme busom, tak to zvládame, tam sa zmestí. 😅

elise
8. dec 2007

ja som od narodenia používala pre malého demu hlboký kočík s vaničkou a potom až do teraz káričku a bola som snou velmi spokojná, ale veľa cestujem tak bolo ťažšie dať kočík do auta lebo zabral celý kufor máme citroen saxo , teraz máme menčiu káričku ale ked budeme mať druhé zase chcem použiť demu je to vyšší kočík, hlavne pohodlný pre bábo nie je bábo tesne nad zemou ako pri niektorých typoch a zmestí sa pohodlne fusak a deka do kočíka.

monkey1
8. dec 2007

no, na druhej strane ma zas pravdu elise, ze ma vela priestoru... aj s fusakom. ale su aj ine kociky, ktore maju v celku priestranne vanicky 😉

elise
8. dec 2007

ono má každý neakú skúsenosť nielen s kočíkmi, niekomu vyhovujú veľké kolesá na kočíku ako mne niekto má také malé, alebo mne sa napr. nepáčia golfové palice, lebo mám radšej pevnú rúčku a niekto nedá dopustiť na malé kolieska a golfáče, takže názory sú rôzne, treba vyskúšať 😉

maca793
8. dec 2007

ahojte ja na demu nedám dopustiť. pri dvojičkách som mala dema spirit a teraz mám dema sunny. nemôžem povedať, že by bol ťažký. malá váži 12 kg, teraz k tomu hrubá deka+zimné oblečenie a ja ho bezproblémov nahodím do autobusu a aj vystúpim. a k tomu mi nik nepomáha a ja vážim len 48kg. 😵

telinka
9. dec 2007

čaute !!! ste ma riadne nastrašili s tymi kočíkmi tak som vyslala drahého na výzvedy a výsledok: ano kočík dema ide do boku,ale len ked nemá dostatočne nafúkané kolieska.tiež sa mi páči star,alebo sky,tak si ho kúpim.

zulok
autor
10. dec 2007

ahoojte, dakujem za nazory, uff, je mi luyo, zae sa tazko ovlada.

Telinka, jeeej, vy uý každým dňom čakáte drobca. aK si nahodou kupite demu a budeš mať čas, napíšeš prosím, aký je? mne sa totiž páčia tie isté dva, čo tebe.

ale výber kočíka je riadne zložitá záležitosť 😒

lefika
10. dec 2007

ja som mala demu quatro a po 4 mesiacoch som kupovala iny 😖 ako sa tu uz spominalo: neuveritelne tazky, neskladny, proste tank. ale na prechadzky, ak to nebolo treba vytrepat do busu alebo natlacit do auta, bol ok, najma v zime: velke kolieska, vela priestoru na fusak a deku...
a este jedna vec: spodny kosik na nakupy nic moc, neudrzalo to ani dve mineralky. teraz do sportaku natrepem 3 tesco tasky, tak zo 10 kil a v poho 😎

emogeon
11. dec 2007

ahojte,ja mam demu hlboky kocik a som vazne spokojna,ma vo vanicke velky priestor takze nasa mala sa moze krasne rozvalit a skladanie do auta je obtiaznejsie ale sklada vzdy manzel 😉
a uz vobec sa mi nezda ze by isli bokom,na prechadzky uplne v pohode a zazili sme jazdu pocas snehu a presiel 🙂
spodny kosik mam vzdy natrieskany vacsim nakupom a stale drzi..
tolko moja skusenost s kocikom

wladka
11. dec 2007

ja demu nikdy viac 😠 😠 .. mala som scout a classic.. a hotova atrapa 😖 .. lenze som mala stastie, vtedy slovenska obchodna ispekcia uznala tento kocik ako nebezpecny vyrobok, tak mi boli vratene peniaze, v celej vyske, a hned som bezala kupit iny, a lepsi.. naozaj, zvazte si to.. oskusajte..

demy su celkovo kazove kociky, su nan najviac reklamacie, vyssie spominane kazy sa prejavovali aj u nas, je to nestabilny kocik.. a to hned, po par tt, ked som uz malinku v tom zacala vozit.. 😖 ..

za tu cenu najdete aj lepsi.. trebars babypoint, atd.. 😉

telinka
11. dec 2007

s kočíkmi je to ako zo všetkým - na aký výtrobok natrafíš 🙂 je pravda,že bývam na dedine,obchod mám blízko,nákupy v ňom vláčiť neplánujem,ani trepať do autobusu či vlaku ho nebudem a jazdím na renaulte-megan scénic a ten má obrovský kufor,takže väčšina vašich vymenovaných nedostatkov tohto kočíka sa ma netýka a že by boli až také nebezpečné to sa mi nechce veriť aspoň tan typ čo chcem ja - som si ho skúšala u známych.sú veľkorysé na priestor a vobec nevyzerajú ako kočíky pre bábiky.ja mám tiež svoju výšku a váhu a s takým kočíkom by som vyzerala smiešne 😀

zulok...ja si ho kúpim a potom podám hlásenie...tak najneskor do týždna ho dúfam už budem potrebovať

kamajka
11. dec 2007

Ahoj, no ja si tiež myslím, že Demy sú o ničom..... Ale ked človek nemá na rozhadzovanie, tak sú fajn 😀 , hlavné, že v ňom dieťatko leží alebo sedí a je mu dobre. 😉

eta
11. dec 2007

Aj ja som pri malom pouzivala Demu Tollero,hlavne som bola naivna,ze slovensky vyrobok ha ha ha ☹ nie je to tak je to polsky smejd
do boku zataca stale a to aj ked ma ci nema nafuknute kolieska,tazky nehorazne a ked sa k nemu prida 10kg dieta v zime komplet naobliekane,tak je to katastrofa 😠 , srieska sa pri odklapani/zaklapani velmi povolovala,skoro az sruby vypadavali,kolesa sa dost casto sfukovali aj ked som nejazdila po neviem akych terenoch..

Ale nastastie som presne ako wladka vystihla to obdobie kedy ho SOI uznala za nebezpecny a vratila som ho,nebezpecny bol preto,ze na bokoch,kde sa prehadzovala rucka bola zelezna konstrukcia s odstupom od kocika cca 2cm,takze tam kazde dieta,ktore uz sedelo kludne mohlo vopchat rucicku a v najlepsom si ju odrat,v najhorsom zlomit,skusila som to sama na sebe a ta ruka sa mi tam vopchala,takze nic moc 😒 a hlavne mal namiesto povolenych 0,3% ftalatov az 31% 😠 A Dema s tym vytentila tak,ze sice povodne 2 kociky Scout a Tollero premenovali na Sky a Saturn,trochu tomu zmenili desing, ale je to stale take iste,myslim,ze keby zase nabehla SOIka do predajni,tak by stiahli aj tie...

Priestranych kocikov je dost a kvalitnych, pouzite sa daju kupit za par korun-napr. Inglesina,nem. kociky - Babywelt,Teutonia...

lefika
11. dec 2007

eta, vidiiis, na tieto negativa som zabudla, asi preto ze sroby na strieske utahoval manzel 😀 a takisto mazal kolieska, to bolo tiez treba casto. a aj quatro je polske 😠
byt v rovnakej financnej situacii ako vtedy, tak naozaj radsej kupim starsi kvalitny na inzerat ako demu 😖

emjee
4. feb 2008

annika • 3d • 3. feb 2008 o 12:30
Ahojte, mamičky! Potrebovala by som Vaše rady ohľadom športových kočíkov Dema. Pozerám na nete, je viac druhov, no ja potrebujem, aby bol ľahký, ľahko skladateľný, aby sa zmestil do auta pri nákupoch.A aby aj niečo vydržal, veď to kupujeme na dva roky aspoň. Máme doma Tako, čo je ako hlboký super! Lenže do auta len horko-ťažko lezie. Pozerám, pozerám, a páči sa mi Dema Step Lux alebo Candy? Aké máte skúsenosti????Ďakujem za odpovede!

naty21
11. feb 2008

ahojte. aj ja chcem vediet ake mate skusenosti s tymto kocikom. http://www.dema.sk/baby2007/baby07.html

kamajka
11. feb 2008

Naty a ktory myslis? lebo ono vyhodi vsetky pod tym linkom 😀

naty21
11. feb 2008

aha 😀 , ja som zabudla myslim step lux

kamajka
11. feb 2008

no ja myslim ze ten je ako tak v pohode. ma ho kamaratka... ale vrzga hrozne... no ako demacke kočaare... my sme uz mali aj Step, ale to je katastrofa, to by som nikdy v živote už nekupila.
teraz mam Handy a s tym som stokrat spokojnejšia.

naty21
11. feb 2008

hod link na tvoj kocik 🙂

kamajka
11. feb 2008

Naty a ako? je tam na tej stranke ktoru si ty hodila..
Len si najdi Handy..

naty21
11. feb 2008

ja by som chcela nieco polohovatelne, ale este neviem ci sportovy kocik alebo golfac ☹ moja mala ma este len 7 mesiacov, tak chcem nech sa tam moze aj vyspat.

jaduska
11. feb 2008

Naty, hlavne nech má pevnú opierku chrbta. V tých klasických golfáčoch sú deti také nejaké pokrčené. To by som fakt len v núdzových prípadoch používala. Naša malá ma 7 mesiacov aj nejaké týždne, ak je vonku pekne, alebo viem, že nezaspí,tak ju vozím v športovom a keď je zima tak ešte v hlbokom. Parkujú mi síce doma 2 kočiare, ale ešte nejaký ten mesiac to vydržíme.
A Timuške dnes všetko naj k 7 mesiacom. 🙂

naty21
11. feb 2008

dakujeme. 🙂 a vy mate aky sportak?

jaduska
11. feb 2008

No mi máme športiak neviem akej značky, lebo to sme kúpili od známych, ale dema to asi nie je. Demu máme iba hlboký 😕