Aké sú vaše názory na kočík značky Dema?

zulok
8. dec 2007

ahojte

chcela by som sa spýtať na vaše názory a skúsenosti s kočíkom značky Dema.
Hlavne Dema Star alebo sky.

Ďakujem 🙂

fuska
21. aug 2011

Ahojte, neviete, ci sa da nejake vajicko nacvaknut na dema basic? Vdaka.

gubcikova
21. aug 2011

dema citty(golfky) nikdy viac.po 4mes.som ho predávala.tahal do boku,hrkal

luciferkax
15. sep 2011

Ahojte, my máme Dema step easy, som sním velmi spokojná, nosím v nom 7 mesačné bábo, dá sa sklopiť celkom, takže sa aj vyspí. Košík unesie dosť, bežne v nom nosím nákup. Mám také dve nevýhody - ked je bábo otočené ku vám, sa trocha zle keruje, ale dá sa zvyknúť - a tá druhá, že nemá perovanie, takže ked idem po polnej cestiče po kamienkoch, tak ábbo kus nadskakuje, ale nič strašne 🙂

buba2002
23. sep 2011

ahojte ja som použivala kočiar Demu už pred 9 rokmi .mala som 5-kombinaciu:hlboký,prenosna vanička a po vybrati vaničky bol športový.Bola som s nim velmi spokojná veľká vanička do ktorej mi v pohode vošla mala s perinkou aj fusakom a mala este plno miesta,tak isto som ho využivala aj pri druhom dieťati.Mali ho aj požičany 2susedky a boli s nim spokojne.Ešte aj dnes ho použiva kamoška keď pride na navštevu k rodičom a to už použiva športovu časť.

lutsy
23. sep 2011

kocky rozmyslam nad dema basic a dema classic, v basic mi vyhovuje ze ma len 13kg, (classic ma vraj 16) ja sa budem musiet trepat do elektriciek, mate este niektora skusenosti s nimi? prilis vela informacii o tych kocikoch nie je, teda dost malinko recenzii

lutsy
23. sep 2011

teda oni sa uz vlastne volaju PURE

ramzesa
29. nov 2011

My sme mali Dema Quatro a boli sme spokojní 🙂 . Fajne priestranný a dobre sa chodilo aj po nerovnostiach. A hojdal 🙂. Používali sme ho asi 8 alebo 9 mesiacov. Je pravda že sama som ho do autobusu nezdvihla alebo po schodoch a auto sme nemali, takže čo sa týka skladania neviem posúdiť, ale skôr sa skladal ťažšie ako ľahko. Ale nič sa nám na ňom nekazilo, poťah bol stále pekný 🙂 . Potom sme kúpili športový a ten sa nám kazil až nám vrátili peniaze (nie Dema, iná značka). Skončili sme pri kočiari Dema Sunny. Ten sme používali niečo cez dva roky a jediné čo sa mu stalo bolo, že dole ako sa trel poťah o konštrukciu, tak sa to trošku vyšuchalo no a kolieska už boli dosť vychodené. Inak som s ním bola spokojná, nákup som naložila až nad limit košíka a v pohode to zvládol 😅 a aj keď som ho potrebovala s dieťaťom vyniesť po schodoch či nastúpiť do autobusu zvládla som ho vyniesť sama (a to som prcek). 😅