Aké sú vaše názory na kočík značky Dema?

zulok
8. dec 2007

ahojte

chcela by som sa spýtať na vaše názory a skúsenosti s kočíkom značky Dema.
Hlavne Dema Star alebo sky.

Ďakujem 🙂

aadula
28. máj 2009

oprava ..tento: http://www.dema.sk/baby2007/baby/farbylotusspor... len v modro-čiernej kombinácii 🙂

milasssku
7. jún 2009

ahojky baby, tak ja som si objednala demu lothus cez katalóg... teda nemala som možnosť si ho vyskušať.Ako hlboky kočík super,plne využitý,Keď sme po pol roku prešli na šporťák, tak som išla na prechádzku.Kecali sme s babami a mala mi spala,keď sa chcela otočiť, zrazu sa kočik cely prevratil dozadu a keby nebola mala priputana tak neviem,buchla si hlavičku ale len trochu.Hneď som ho dala reklamovať, bola som mesiac bez kočika lebo mi ho vzali,a nakoniec mi ho nezreklamovalii a povedali aby som si tam nevešala ťažku tašku, ktoru som tam vtedy ani nemala ☹

po roku sa nám začal rozpadať zlomila sa mi strikeška,odtrhla taštička, HRUUUUUUUUUUZA 😖 😖 😖

veronica1986
19. jún 2009

Ahojte baby, citala som skoro vsetko na predchadzajucich strankach a mam dilemu. Akurat v pondelok som zaplatila zalohu za kocik DEMA FLAMENCO, obzerala som si ho v obchode uz 2 mesiace a neodolala som. Podla mna je pekny, velky a za super cenu. Ja osobne nevidim nic na kocikoch za destatisice korun, ved hlboky kocik vyuzijem max. pol roka a sportovy asi rok. Ale poviem si ze za 8500 som ten kocik plne vyuzila. Nemate niektora Flamenco?

kladenacka
25. jún 2009

Ahoj, a co DEMA handy? Jaké s ním máte zkušenosti? Prosím o Vaše vyjádření. V Česku se moc nekupuje, přitom stojí jen asi 1500,- czk.

juja2
22. júl 2009

Ahojte baby. Cakame prve babo a uvazujem nad kupou kocika zn. DEMA QUATRO alebo DEMA SATURN. Zial nema mi kto poradit, takze skusam touto cestou. Prosim poradte, ake mate skusenosti konkretne s tymito typmi kocika, propadne poradne aj inu znacku. Babo cakame koncom augusta a este sa neviem rozhodnut. Diky moc.

murinka
7. aug 2009

ahojte.reklamovali ste niektora kocik dema handy?ak ano tak preco?

milasssku
10. aug 2009

ahojik baby chcem sa vás spítať, neviete či sa da na lothus (dema) pripevniť slnečník, kedže má dosť široké rúčky 😖 ???

sirell
14. aug 2009

Ahojte, my sme kupovali kocik pred 2 rokmi, kupili sme Demu Duet, ale hned sme ho aj isli vratit, kolieska isli nakrivo, konstrukcia rozhegana, dost tazky sa mi zdal, proste hruza. Potrebovala som kocik, ktory sa jednoducho sklada a je lahky, lebo mame maly vytah. Tak sme boli radi, ze nam ho vzali naspat a kupili sme CAM combi baby. Neporovnatelne lepsi, s autosedackou vajickom, lahsi, pevnejsi a kym sa pouziva vanicka, alebo vajicko, tak cela sportova cast sa da odobrat, co sa pri Deme neda.

kuspitka
2. nov 2009

Ahojte.ja by som sa chcela spytat ci mate skusenost s dema jumper.
prosim napiste .neviem uz aky kocik mam hladat

rici13
2. nov 2009

Dema má koćík jumper zbytoćne predražené, skús sa pozrieť na mimis,tam majú jumpre od 260 EUR

rici13
2. nov 2009

oprava
mimisk

kuspitka
2. nov 2009

rici ako si snim spojkojna ?
niekto pise ,ze su zle vyvazene a niesu dobre

rici13
2. nov 2009

ja ho este nemám,ale bola som ho omrknut a je fajn,tie zle vyvažené nie sú Jumpre, ale este staršie modeli od Taka, tieto majú otočné kolieská a sú dobré, u nás v Senici ich máju v Deme o 100 EUR drahšie

kuspitka
2. nov 2009

rici a ako sa ti paci.mne sa tie tako velmi nepacia.
u nas su celkom lacne.

rici13
2. nov 2009

ja chcem tako jumper s velkými kolieskami,pači sa mi kolekcia FX alebo GT

kuspitka
2. nov 2009

rici len ked neviem ani aky ma rozmer vanicka nic poriadne.

murinka
6. jan 2010

ahojte baby.a co dema city?ake s nim mate skusenosti?momentalne maju na neho akciu okolo 25OOsk a chceli by sme ho kupit.ad akeho mesiaca moze dieta do takeho golfaca?

murinka
6. jan 2010

to fakt nikto nevlastni takyto kocik? ☹

renca6
12. jan 2010

ahojte,
ja mam doma kocik dema city a som s nim velmi spokojna. Nechcela som velky sportovy kocik, nieco lahko skladatelne, nakolko mam male auto 🙂 Vyhovuje mi, ze sa da dat opierka uplne do lahu, cize moj maly patko sa tam aj vyspinka. Ja osobne som s nim spokojna a nemenila by som ho za nic ... takze ti ho doporucujem...jej a odporuca sa pouzivat od 6 mesiacov... 🙂

murinka
12. jan 2010

ahoj renca.uz som ani nedufala ze mi niekto odpise 😅 dema city sa moze pouzivat od 6mesiacov? 😨 niektora tu pisala ze az od roku a pol 😔 dakujem 🙂 si ma potesila 😉

renca6
15. jan 2010

ahoj murinka,som rada ze ta potesila moja rada 😀

anulienka30
15. jan 2010

DEMI1, chcem reagovat na tvoj prispevok, kde pises, ze si nemam kupovat kocik, vo firme DEMA. Ja som si kupila kocik JUMPERX a som s nim maximalne spokojna. Kocik pouzivam treti mesiac a jedine co som mala problem, tak to bol, ze som dostala defekt, ale to mi moj zlaty manzelik hned opravil. A ked sa jedna o to, ze kociky v DEME sa nevyrabaju na Slovensku, povedz mi jeded kocik, ktory sa vyraba na SR. Vsetko je to CHINA, POLSKO. Takze tomuto by som nedavala az taky doraz, kde to je vyrobene.

matenka
15. jan 2010

ja mám doma dema lothus zelený, používaný rok a pol, a neviem si ho vynachváliť, mám domu aj x lander xa a môžem povedať, že dema sa mi zdá lepšia, lepšie polohovanie chrbátika, prosto podľa mňa nemá tento kočík chybu, a môžem len odporučiť
a máme aj naň slnečník

anulienka30
15. jan 2010

Ja som mala slnecnik uz v cene, takze sa tesim, ked ho budem moct cez leto vyuzit. 🙂

lenka1smejka
25. jan 2010

Ahojte mamicky mate niektora step lux?Chcem sa opitat co sa vam da do auta,dakujem

lenka1smejka
27. jan 2010

Tak dakujem vam za rady-aspon pre buduce viem,ze sa mi tady neoplati niekoho nieco pitat ☹

anulienka30
29. jan 2010

Moja sestra ma kočík step lux a je s nim spokojna. Da sa velmi lahko zlozit a myslim, zeby nemal byt problem dat ho do auta 🙂

kralovamirka1
5. feb 2010

ahojte..mate niekto skusenost s hlbokym kociarom dema clasic, resp. basic?

mojalili
11. feb 2010

Kralovamirka1 - ja uz mam doma koci JANE PERTRACK - trojkombinaciu, ale chcem si kupit DEMA BASIC, pretoze je priestranny, velky a ked som vide m ho pre pohodlie babatka a hlavne ked bude mat 6 mesiacov a bude potrebovat do kocika aj zimny fusak. No a ked bude babetko vacsie, tak ho budem vozit uz v sportaku, co mam uz doma... 😉
Zistovala som vsetko mozne o tomto kociku, dokonca je tu na MK tema specialne pre tento kocik a myslim, ze tento kocik patri k tym vybarenejsim zo znacky DEMA.

janulienka5
14. mar 2010

Ahojte mamičky. Prosím vás o radu. Čítam tu veľa negatívnych skúseností s DEMOU, preto by som vás chcela poprosiť o názor na športový kočík DEMA STEP EASY, veľmi sa mi páči a začiatkom apríla ho plánujem kúpiť. Aké máte skúsenosti s týmto kočíkom?