Aké sú vaše názory na kočík značky Dema?

zulok
8. dec 2007

ahojte

chcela by som sa spýtať na vaše názory a skúsenosti s kočíkom značky Dema.
Hlavne Dema Star alebo sky.

Ďakujem 🙂

bzuco
14. mar 2010

ahoj
ja som mala inú kolekciu - názov bol dema step lux, ale sú rovnaké 😉
bola som maximálne spokojná, takže ja len a len doporučujem
jediné negatívum - tenký nánožník(aspoň na tejto kolekcii) - ale v zime som aj tak dávala fusak, takže to až tak veľmi nevadilo

adya01
31. mar 2010

kralovamirka1 - my sme mali DEMU classic a bola som maximalne spokojna. Pouzivali sme ho 10 mesiacov, ale teraz ho idem predat, lebo malemu je uz maly a najradsej sa uz aj tak vozi vo sportiaku. Ma odnimatelnu vanicku, da sa babo lahko prenasat, rychlo poskladat do auta... Mame tu hnedu variantu

rainee
1. apr 2010

su sportiaky dema dost priestranne aj pre väcsie babatko? tak aby sa mi tam voslo v zime aj s fusakom? velka vyhoda je podla mna preklapacia rucka a velke kolesa, osatne sportiaky su take slabucke alebo drahe.

smejo35
12. aug 2010

ahojte baby, ja by som sa chcela opýtať, či sú praktické kočíky malými prednými kolieskami aj v zime. počula som, že keď je sneh, tak sa s takým kočíkom ťažko manipuluje. ďakujem za rady 🙂

mitinka
12. aug 2010

Nekupujte Pure step easy!Veĺmi zlé skúsenosti 😠

debije
2. sep 2010

Zdravím. No my sme si tiez kupili tento kocik DEMA STEP EASY ale uz by sme si ho urcite druhy krat nekupila. Neni co na nom chvalit. Kuknite si radsej nieco insie 😉

rena_ta
13. sep 2010

Zdravím Vás, mamičky?
Čakám druhé dieťatko na november. Predtým som mala kombinovaný kočík, ktorý ma ale úplne nepotešil. A tak by som teraz rada skúsila najprv hlboký a potom samostatný športový. Mám predbežný záujem o hlboký kočík Pure basic alebo clasic, tohtoročná novinka. Stojí okolo 182 eur. Aké máte predchádzajúce skúsenosti s kočíkmi Dema? ďakujem za odpovede

fanka33
20. sep 2010

Ahojte
chcela by som aj ja pocut vas nazor na sportovy golfovy kocik PURE. Mate ho niekto? Ake mate skusenosti? Poprosim info. Dakujem

kristinka123
23. sep 2010

@fanka33 my mame golfac pure toppi. Kupovali sme ho hlavne ako kocik do auta kedze sa super posklada no uz po tyzdni pouzivala sme hlboky kocik odstavili. Mala je v nom neskutocne spokojna - ma tam dost miesta, nohy vylozi na madlo, do ruky chyti hracky a vozi sa ako kral 😀 a aj sa pohodlne vyspi a mne zas vyhovuje ze je taky lahucky a super sa s nim manipuluje takze som spokojna. Zatial ho pouzivam 3.mesiac no uvidime ako obstoji cez zimu. Pekne sa mi tam zmesti fusak, deka a ma aj taky mensi nanoznik takze malej zima nebude. Akurat co sa mi nepacilo ze uz po tyzdni mu strasne vrzgali koliecka tak teraz ich aspon kazde 2 tyzdne pramazavam ked nezabudnem 😒

seba1
4. okt 2010

@veronica1986 aké máš skúsenosti s tou demou flamenco, na nete som nenašla vôbec žiadne. Ten kočík vyzerá zaujímavo

veronica1986
4. okt 2010

ahoj seba1, ja velmi dobre, vyhovuje mi 🙂 vanicka je mensia, ale mne to stacilo, malu som v nej v zime vyvozila a sportiak je velky, priestranny. Myslim si ze dobre kvalita za rozumne cenu 🙂

seba1
4. okt 2010

@veronica1986 a čo kolieska, neťahajú do boku? To vraj mnohé Demy robia. A na podvozok dobre pasuje aj vanička aj športiak? Látka nešedivie? Na nete píšu váhu 14 kg, ale to je asi všetko komplet, nie? Budem asi aj musieť dvíhať celý kočík po schodoch. Veľa sa pýtam, ale nie sú žiadne hodnotenia vôbec nikde.

veronica1986
4. okt 2010

nemam pocit ze mi tahaju kolesa, su plastove pogumovane a vravim : primerane cene. Na podvozok sedi aj jedno aj druhe dobre 🙂 Látka je aj po lete stále ako nová a to sme boli kočíkom aj pri mori denne 10dní. Neviem kolko vazi, ja som nechavala na zimu konstrukciu v pivnici a len vanicku som nosila aj s malou v rukach na 2.poschodie a pohoda 😵 a sportiak v pohodicke vynesiem aj do obchodu a do auta nakladam sama 🙂

seba1
5. okt 2010

@veronica1986 ďakujem, super, že si mi takto dala info z prvej ruky, lebo nikde naozaj nič nie je. Ja uvažujem o zelenom pre chlapca a o červenom pre dievča, tak uvidíme.

veronica1986
5. okt 2010

jasne, rada 😀 aj my mame cerveny 🙂 dufam ze budes spokojna..

majka78
13. okt 2010

ahoj ja mam dve deti a vždy som kupovala kočíky zn dema a boli super .Dôležite je pri výbere kočíka či byvaš v bytovke alebo v rodinom dome,pokial v bytovke tak tam treba zvažovať kočíky z ľahkou konštrukciou a menší aby sa zmestili do výťahu a dobre sa skladoval 🙂 😉

monuli1985
19. dec 2010

baby...dema basic...terajsie skusenosti nemate niektora??

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jajka.20
29. dec 2010

Ahojte pridávam skúsenosť s dema basic....kupovala som ho asi pred rokom...bola som s ním spokojná 🙂 ...veľká priestranna vanička vošiel mi tam môj dlhánik 😀 aj s fusakom a dekou...nákupny košík veľký a odniesol toho dosť....je ľahučky takže ak treba vyniesť na poschodie či do autobusu, tak žiaden problém 😉 ...mal len jednu malu chybičku ☹ a to že bol o niečo širší tak bol problém prejsť cez niektoré dvere..My sme ho využili len 5 mesiacov, lebo maly sa nám skoro naučil sedieť a už sa mu po ležiačky(nemala som kupene popruhy na zapnutie aby mohol sedieť) v kočíku nechcelo byť,kupovali sme teda športiak a zasa značky dema (city) a s tým sme tiež boli spokojný a dosť sme ho využívali(od 5 miesaca do roka a pol-už fungujeme bez kočiarika a máme 2roky a mesiac).. 😀

katuska01
25. jan 2011

Ahojte nemate niekto skusenosti s tymto kocikom pure step easy 2010?http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

barbora87
5. feb 2011

@mitinka ahoj a aku zlu skusenost mate?ja som si ho chcela objednat

lucustek
9. feb 2011

ahojte ...tak ja mozem o Dema kociku pisat len v dobrom. mam taky starsi model ale bol super . pri tomto kociku nepotrebujete ani postielku mne v nom maly spinkal cele dni- je dost siroky aj dlhy, vsetko sa do neho zmesti, perfektne sa s nim chodi po snehu lebo ma velke kolesa a mne nikdy nesiel do boku ako niektore baby pisu - staci poriadne nafukat kolesa a ide super. ako to je s autom to neviem lebo ked sa maly narodil tak sme auto nemali ale chodili sme autobusmi a to mi vzdy niekto pomohol ho nadvihnut cez schody takze ok...akurat je trosku sirsi ze fakt nevojde do kazdeho obchodu hlavne tie samoobsluhy co maju regale od seba na pol metra vzdialene :D a co sa tyka košíka pod kočiarikom tak ten uniesol celý nakup na maleho krstiny vratane malinoviek a vydrzal takze fakt super kočiarik

muskam
3. apr 2011

@kristinka123 mozes mi prosim ta napisat ako si spokojna s tym kocikom pure toppi takto po niekolkych mesiacoch??? My sme ho dnes kupili a na predchadzajucej 3-kombinacii mi strasne vadilo, ze vrzgal. No nepotesila som sa, ked som si precitala, ako pises, ze aj tento vrzga ☹ A mas na neho aj plastenku do dazda? Lebo mi nemame, tak asi musim dokupit...

kristinka123
3. apr 2011

@muskam tak teraz ta potesim lebo uz nevrzga 😉 Sem-tam ked si spomeniem prestriekam kolieska a stale frci bez problemov. Akurat sa mi zacali po case horsie zatlacat brzdy dole na kolieskach a jedna sa nakoniec v polovici zlomila. Funguje ale aj tak takze to neplanujem ist dat zatial reklamovat. Inak s nim problem nemame - mala sa mi tam v pohode vyspala od 4mesiacov a aj teraz si vie pri dlhej prechadzke v nom este schrupnut, len som vymenila tu povodnu podlozku za bavlnenu, lebo sa mi tam dost potila a teraz je este o nieco priestrannejsi. Teraz uz ostaneme len pri nom, kym budeme este pouzivat kocik.
Plastenku som si tiez kupovala zvlast, bol k nemu len nanoznik 😉

takto vyzera s tou novou podlozkou https://www.modrykonik.sk/fotoblog/kristinka123...

muskam
4. apr 2011

@kristinka123 jej ty si zlata ze si mi tak skoro odpisala...este mi mozes prosim ta povedat ze cim si to striekala? A ta bavlnena podlozka sa da kupit na nete, alebo len v obchode s kocikmi? Dnes sme boli prvykrat na prechadzke a bola som spokojna, maly mal priestoru a priestoru. Len svagor nas zjazdil ze kde taku otrasnu cervenu farbu pre chlapca!!! No a ja hovorim...parada... 😀 😀

kristinka123
4. apr 2011

@muskam vola sa to WD-40, je to taka modra nadobka s cervenym vrchnakom, da sa kupit skoro vsade - ja som to kupovala v Tescu. No a podlozku som si objednavala z mimibazaru http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9081456&tab=6 . Tej sa strasne tesim, lebo minule leto som musela davat pod malu uterak aby nebola moc prepotena, ale to je problem myslim vacsiny kocikov 😉
Aj my mame cerveny, ked som ho bola vyberat najprv sa mi strasne pacil ten tyrkysovy, no mna zase prehovarali, ze taky sa nehodi pre dievcatko 😀 😀 😀
Ze sa to tak napohlad ani nezda, ale v skutocnosti je dost priestranny? Inac to mal byt len kocik do auta a na chalupu, no fakt mi velmi vyhovuje.

muskam
5. apr 2011

@kristinka123 no presne tento sprej sme dnes kupili...no ako vravis, kocik je dost priestranny, moj maly syncek je od narodenia taky macko, teraz ma uz 14 kg a ma 15 mesiacov. Najviac sa mi paci ze to madlo je dost vysoko nad stehnami a ze sa da madlo odopinat. Ked bude mat spinave topanocky, tak sa tam da dieta posadit bez toho, aby sa kocik uspinil. V obchode mali len tento cerveny, tak sme sa pytali ake farby este vedia objednat. Ale ked sme maleho tam posadili, tak sa mi to hned zalubilo a brali sme ho... 😀

kristinka123
6. apr 2011

@muskam mne sa tiez hned pacil aj ked zo zaciatku som si musela trosku zvykat na tie prehnute rucky, aby som furt nezakopavala, no to bola len chvilka. A hlavne za tu cenu mi ani nebude luto ked ho aj znicime 😉

luduk
13. aug 2011

ahojte ja mam demu candy golfik aj vanicku je pravda ze s nim len cesujem lebo je velmi lahky a skladny co mne vyhovuje, latka je velmi pekna nebledla na slnku konstrukcia je pevna, vanicka je velka a aj sportak zmesti sa don aj fusak aj deka a dieta tam ma este stale dost miesta, je skratka super a neham si ho aj pre druhe dieta 🙂