• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako riešiť kočík pre dvojičky?

3. novembra 2016 
@soffik ahoj prosim ta existuje nejaka spojka pre dve klasicke kociky?
7. feb 2016 o 14:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky, chcem vam napisat moju skusenost s kocikom, dufam, ze Vam to pomoze...my mame dorjan vedla seba a sme s nim nadmieru spokony....vojde cez vsetky dvere, lahko sa ovlada a co je tez podstatne nestoji az take zavratne peniaze...my sme kupili pouzivany za polovicnu cenu, skoro ako novy...samozrejme ze mame aj jeden kocik malicky taky len pre jedno dieta ked idem iba s jednym niekam...teraz s odstupom casu, by som uz kocik s vanickami nekupovala, su to zbytocne peniazky navyse, nakolko su skoro ako nove a malo sme ich pouzivali...skor sportak plus tasky...kocik je pri nasich malych uplne zodraty a vanicky ako nove....to su len moje nazory mozno ze niekomu pomozu... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. apr 2016 o 06:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, mate niekto icandy peach blossom pre dvojicky? ako ste spokojne s tymto kocikom? moje dvojicky maju 8 mesiacov, no silno nad nim rozmyslam, bo mame easywalker duo (ten je super) no nezmesti sa do vytahu, takze je v pivnici a uz teraz nie som schopna ist s nimi sama von, kedze su uz v sportovej casti a este nechodia.. oplati sa mi v takomto veku vobec riesit tento kocik, kedze je dost drahy? do kedy ste ho vyuzili? nema niekto v super stave na predaj? iny neprichadza do uvahy, kedze vytah mame cez dvere len 66 cm (vo vnutri tych 76) a dlhy len 106..takze velmi na vyber nemame.. pokukovala som po baby jogger city select no ten by vosiel len s jednym sedadlom a drzat dieta na rukach a nasadzat druhe sedadlo dole nie je pre mna riesenie a ulahcenie aktualnej situacie :frowning2:
21. okt 2016 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky. Tiez ma caka rozhodovanie o kociku pre dvojicky. Mate niektora doma Mountain Buggy Duet? Ako ste s nim spokojne? Je to kocik pre dvojicky s ulozenim vedla seba a meria do sirky len 63cm. Pozerala som na webe, vanicka je siroka 30cm a to mi pride byt dost malo. Ja by som chcela vidiet na obe miminka narovnako, takze by som uprednostnila typ vedla seba. Diky za rady!
3. nov 2016 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok