Ako riešiť kočík pre dvojičky?

soffik
29. júl 2007

Prosím mamičky dvojičiek o skúsenosti s kočíkom pre dvojičky. Máme vyhliadnutý kočík - vedľa seba, ale rozmýšľame aj nad možnosťou 2 kočíky spojené spojkou. Zdajú sa mi viac praktickejšie, ale zase na druhej strane zaberú viac než celý chodník.
Prosím ak máte skúsenosti napíšte. Termín sa blíži a kočík nikde. Ďakujem

ooxy
6. máj 2009

ahoj renusa...tak to je super cena...
ja som ho kupila takto pred rokom komplet aj s fusakmi, s taskou na kocik a s prsiplastami /nekupovala som origina jeden na cely kocik ale od emitexu samostatny na kazdu cast/ za 28500 a to bolo v cechach...u nas by som vtedy zan dala 32 tis. odvtedy isiel samozrejme trosku dole, ale 700 eur je dobra cena. este som si teraz dokupovala slnecniky.

zajkka
11. máj 2009

ahojte,potrebujem sa vas opytat,ci sa hodia polohovatelne autosedacky matrix aj na dvojickovy kocik jane powertwin.

lalupa
14. máj 2009

ahojte, hoci nase uz niekolko mesiacov chodia, podarilo sa mi zohnat jane powertwin a som z neho paf, pre mna je ten najdokonalejsi a to sme kocikov mali uz niekolko, skoda,ze som ho nezohnala skor 😔
do terenu, lahko manevrovatelny, lahunka konstrukcia, plno miesta, manipulacia lahunka, vsetko sa da zlozit, no sikovne je spraveny 😉

ooxy
14. máj 2009

ahoj lalupa...moja kamoska ma jane twin two...a ide ho aj predat...musim povedat aj ja, ze za tie peniaze...hrozny kociar...
vanicky matrix take male, ze ked jej baby mali 5 mesiacov trcali im nohy von z kocika...a to bola este zima!! teraz su uz v sportovych sedackach...a hroza, druha v poradi je tak natlacena za prvou, ze ju ani vidno nie je...a vobec sa neda polohovat opierka nociziek...takze visia chundence z toho kociara...hrozne na ne pozerat...aj ho chce predat, a dufa, ze dostane zan aspon polovicu...
neviem, aky je powertwin...ale twin two je otras

kikimaruska
27. máj 2009

Ahojky, pro ty kteří by chtěli dvojčátkovou Teutonii....jukněte: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23498740&tab=1

soficianna
27. máj 2009

..a tieto dvojickovske kociky su perfektne, mate niektora skusenost?
http://www.babybee.sk/p/678/bumbleride_indie_tw...

mauzos
28. máj 2009

ja ho mam a maximalna spokojnost 😉 jazdi sam 😀 😀

bera28
28. máj 2009

Já mám Easy Walker Sky Duo a je hodně dobře ovladatelný. Problém vidím jen v dostupnosti košíku. Pokud jsou korbičky, tak je to v poho, ale jak se přesedlá na sporťák, tak je košík k ničemu, protože se k němu nedá dostat. ale jinak je kočár super a jiný bych asi nechtěla🙂

miroslava89
7. júl 2009

ahojte🙂chcela nby som sa opytat ci popri kociku pre dvojicky ju potrebne aj kociky osobitne,?..ci vyuzijem aj single kociky🙂

ooxy
7. júl 2009

ahoj, ja nemam osobitne kociky...a ani mi nechybali nikdy...

najjulinka
10. júl 2009

ja som využívala jeden single na prepravu výťahom... a 2x sme využili 2 single kočíky... s malým som išla lekarke a malu mi kočíkovala zatial jedna pani čo som ju mala na kočíkovanie... a druhýkrát, ked som išla s Luckou na ihrisko a manžel doma pratal a mal malinkú na starosť... Dopratal skor ako sme sa my vrátili, tak sa vybrali za nami... ale inak 2 by som nekupovala... ale jeden sa občas zíde... aspon nám sa jeden zišiel... aj viackrát... aj terz využívame dosť vela aj single kočík... 😉 😉 😉

Inak nemá niekot na predaj kočiar INGLESINA BIPOSTO za rozumnú cenu??? Pripadne ak niekot ten kočík mal a nejak sa mu zvýšil ten medzikus vdaka ktoremu sa daju dat korby vedla seba, tak aj to by mi stačilo... 😉

krista
7. sep 2009

radka.k • 1d, 13tt • Dnes v 07:53
Ahoj, sháním rady, zkušenosti a typy ohledně nákupu kočárku pro dvojčata. Každopádně jsem pro, aby měl vepředu otáčecí kolečka, nedovedu si představit do každé zatáčky nadzvedávat kočár se dvěma dětmi. Je lepší se dvěma korbičkami, nebo takový ten široký s jednou boudou a vloženými taškami? Mně se líbí např. easywalker. Máte s ním někdo zkušenosti? Popř. který byste mi doporučili?

miluse • 12tt • Dnes v 08:20
Radko, taky čekám dvojčátka a předběžně jsem si na netu vybrala firstwheels City Twin a já bych osobně i po zkušenosti naší sousedky, co má také dvojčáka, radši pevné korbičky místo vložených tašek, přijde mi to takové lepší, ale ráda bych si také přečetla názor ostatní a hlavně už zkušených mamin dvojčátek

zajkka
16. sep 2009

Ahojte,mate niektora z Vas KOLCRAFT DUO uz?? Ja by som ho velmi chcela,ale neviem kde ho zhanat,kolko stoji.Poradte mi prosim.A este nieco prosim,Ten ABC je tak,ze jedno dietatko je vyssie a druhe nizsie? 🙂

hviezda22
17. sep 2009

maminky predavam dve čierne vaničky bumbleride a dva adaptery na autosedačky-nove, spolu 90euro aj s poštovnym

ABC ma myslím vaničky aj sedačky na jednej vyškovej urovni, teda nie je jedno vyššie a jedno nižšie
Je však taky kočík, vola sa iCandy, treba dat do googlu iCandy stroller, alebo podobne a ono to vyhlada,
je to jeden podvozok a nan sa pomocou adapterov daju nakliknut dve vaničky alebo dve športove
sedačky, vyzera úžasne, na Slovensku ho však nedostat, ale vraj v Prahe ano, v UK určite 😉

zajkka
18. sep 2009

Hviezda ahoj,prosim Ta,chcela by som ten Kolcraft,nevies mi o nom nieco povedat?Kolko stoji a tak a ci je dobry,teda ci ma uz niektora z Vas s nim nejake skusenosti.Velmi sa mi paci 😒

zajkka
18. sep 2009

Ozaj drzite sa?Tak ste pekna rodinka.No vidis a bali sme sa a vsetko dopadlo ok. 😉 Leeeen ja to dievcatko este 😠 😠 😠 😅

josifek
18. sep 2009

ahojky děvčata my dvojčata nemáme ale viděli jsme supr kočárek v našem provedení 😉 házím link pro mamimnky
http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...
snad se některé zalíbí 😉

ooxy
18. sep 2009

ABC ak zoom, tak ten ma prednu vanicku trosku vyssie ako zadnu, aby sa dali nakliknut za sebou...
ten dorjan...to je velmi vela 22kg pre hlboku verziu...

hviezda22
18. sep 2009

zajkka, ten kočík naozaj nepoznam, tak ti neporadím

chceš povedat, ze by si sa este dala na dievčatko 🙂
aby s toho nebol piatky chlapček 😝 ,
ved aj chalani su super 😀

krista
8. okt 2009

bubu.le • 1d • 6. říjen 2009 ve 20:17
Ahoj mamky. Jaký by jste mě doporučily kočárek pro dvojčata? Ráda bych aby měl hlavně dvě otočná kolečka ve předu, protože ty tanky tako je TAKO apod. bych asi neuvezla, taky bych chtěla oddělené korbičky...Děkuju za vaše odpovědi, Lenka =)

helenky • 29tt • Včera v 08:07
dobrý dej easy walker - parádní, ale dražší, teutonia - dá se koupit za dobré peníze zánovní, holky z dvojčátkové diskuze kupovali tuším bumbleride - je levnější. Zkus nakouknout do diskuze Těhotenství - Čekáme dvojčata 🙂

miluse • 17tt • Dnes v 10:53
ahojky, kuk sem https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea..., jinak u mě vede firstwheeles

zajkka
28. okt 2009

No to ti Hviezdicka22 teda pekne dakujem 😠 😀 😀 😀

miluse
29. okt 2009

ahojky, můžete mi poradit nějaký cenově přijatelný kočár pro dvojčátka s oddělenými korbičakami? Easy walker je sice hezkej a praktickej, ale skoro 40 tis. se mi za něj opravdu dávat nechce, nehledě na to, že ani tolik nemáme 😒

ooxy
29. okt 2009

ahoj miluse,
pozri si bumbleride indie twin...my sme velmi spokojni 🙂

miluse
30. okt 2009

ooxy, díky, když já furt nevím, mě se ty vložený tašky zdají takový divný, radši bych pevnou korbu 😅

ooxy
31. okt 2009

aj ja som bola taka...najskor sme mali abc design zoom...ten ma vanicky za sebou a velikanske korby, takze som mala baby v nich az do ich 8 mesiacov, pretoze mi nesedeli pekne... potom sme vymenili za sportak bmb...a nemenila by som 🙂 takze ja som tie vlozne tasky nemala... ale kocik je to super...asi by som to riskla 🙂

miluse
31. okt 2009

OOxy, vzhledově vypadá hezky, uvidíme až ho shlídneme naživo, jestli se nám taky tak bude líbit. Díky za typ. 😉

zajkka
31. okt 2009

Mne na buduci tyzden pride Kolcraft duo a uvidim.Len si budem musiet dokupit fusaky teple,no pojdem asi do Polska na tie z ovcej vlny a zvonku nepremokave.Ale zevraj sa hodia aj nejake od kocika Moon.......Inac teraz sa mi zacal zase pacit iCandy stroller s tou leskou konstrukciou.Ked som isla rodit,nemohla som zohnat taky ako by sa mi pacil a teraz?Neviem si vybrat. 🙂 Neviete v akych asi cenach je ten iCandy?

miluse
31. okt 2009

zajkka, zadej si ho vyhledávače např. na zozname a určitě ti něco vyjede, koukám, že u nás vychází okolo 11 tis. kč http://www.eshopbaby.cz/katalog/apple-kocarek-i...

blucka
31. okt 2009

Ahoj maminky, my mame easy walker a so s nim velmi spokojna, ako pisete je sice drahsi ale stoji to zato. Je na nezaplatenie ked je kocar lahky, dobre sa s nim manipuluje, deti su oddelene, tak vam len prajem aby ste si vybrali co najlepsi kocar ktory vam bude vyhovovat a bude sa v nom pacit aj vasim srdieckam. Jedine co by som urobila inak je to, ze by som uz nekupila uplne nove korbicky, deti strasne rychlo rastu a uz teraz sme v sportaku.

zajkka
31. okt 2009

ooxy za kolko si predala sportovy kocik Abc?Neviete,kde by sa dal zohnat lacnejsi z druhej ruky?