Ako riešiť kočík pre dvojičky?

soffik
29. júl 2007

Prosím mamičky dvojičiek o skúsenosti s kočíkom pre dvojičky. Máme vyhliadnutý kočík - vedľa seba, ale rozmýšľame aj nad možnosťou 2 kočíky spojené spojkou. Zdajú sa mi viac praktickejšie, ale zase na druhej strane zaberú viac než celý chodník.
Prosím ak máte skúsenosti napíšte. Termín sa blíži a kočík nikde. Ďakujem

deniseee
12. jún 2012

Maminky dvojiciek, aku tasku na kocik dvojickovy ste kupili, aby sa vam zmestilo vsetko, co nosite so sebou a este ste tasku natiahli na rucku kocika??? Natiahnem na kocik tasku z DM? Ma to niekto vyskusane? Dakujem za vase odpovede... 🙂

katrin58
26. dec 2012

Ahojte mate niekto skusenost s kocikom Twinny 2012 pre dvojicky?dakujem za rady

mimi1906
21. feb 2013

@juliagregor ahoj, prosím ťa tie spojky na kočíky čo si dala na ne link su na všetky kočíky, či len na niektoré typi?

juliagregor
21. feb 2013

@mimi1906 ahoj, neviem... treba to vyskusat, a preco chces spajat kociky? velmi zle sa s tým manipuluje...

mimi1906
21. feb 2013

@juliagregor ja ich viacmenej ani nebudem možno spájať, to len v prípade núdze ak by bolo treba. Nepáčia sa nám tie obrovské dvojičkovské tanky a majú aj strašne malé vaničky.

juliagregor
21. feb 2013

@mimi1906 to je samozrejme Váš nazor, ale ja ťa znova budem odhovarať od takehoto riešenia 😎 ... ak nechceš veľký kočik, pohladajte si novšie typy, kde su vaničky nad sebou alebo rozne tandemy... osobne som nemala žiadem "moderný kočík" von som chodila stale a aj so starším synom a aj dvojkami, nebola som odkazana na pomoc iných... vonku sme stravili cele leto
pohladaj, pocitaj diskusie, popozeraj tu fotky, je tu vela maminiek čo maju dvojčatá a aj trojčatá...

klincek
22. feb 2013

@deniseee ja mam Skip Hop specialnu dvojickovsku. je asi o polovicu sirsia nez monotasky, a je nam tak akurat, do mensej by sme sa nepobalili. zapnut sa da na kazdy kocik a ja si ju velmi pochvalujem, aj ked uz ju viac nosime na pleci nez na kociku🙂

tvojka
14. máj 2013

ahojte,ak by ste vedeli o niekom,prip mali zaujem o easy duo walker... 😅
https://www.modrykonik.sk/bazar/dvojicky-potreb...

maj15
11. jún 2013

Ahojte prepacte ze sem vstupujem ale predavam Phill & Teds Promenade -uzasny kocik pre dvojky..aj dve decka skoro po sebe...ak by ste mala niektora zaujem ..len pre info 🙂))

andrealalikova
25. jún 2013

ahpjte baby akemate skusenosti s objednavanimkocika predvojicky zo zahranicia??? ake draheje postovneked objednavam zo zahranicia chcela somkociar z tejto stranky a neviem ci ho objedat alebo nie

http://www.wayfair.com/InSTEP-Safari-Swivel-Whe...

elanor
10. júl 2013

Ahoj, potrebovala by som poradit kocik pre dvojicky, ktory by sa vosiel do vytahu. Sirka max. 65cm 😒
Vsetky co som zatial na nete nasla su ale sirsie 😖
A "tandem" vyzera tak hrozne, hlavne pre to druhe babatko, ved je tam chudatko vzadu take utlacene a nic nevidi (okrem chrbta svojho surodenca, co teda neni bohvie co) ☹

lulucertik
10. júl 2013

@elanor u nás je tento a nesmierne spokojná som s ním bola , hlavne sme sa zmestili do obchodu medzi pokladne , do lekárne a ľahko sa s ním šoférovalo aj jednou rukou , terén tiež aj kamienky aj dierky na ceste , u mňa na prvom mieste a detičky mali veľa miesta
http://www.kociky.sk/detske-kociare/dvojcata-su...

katren
10. júl 2013

@elanor BabyJogger City Select.... tandem, ale nie s opisom podla teba....dieta vidi vsetko, ci je vpredu alebo vzadu 😉
zadna sedacka je vyssie, preto vidia obidvaja pred seba 😉

adriana89
10. júl 2013

mi budeme kupovat bugaboo donkey twin

lubika39
10. júl 2013

@elanor ako sa chces potom zmestit do vytahu na sirku max 65cm bez tandemu za sebou?

ja mam tento a zmestim sa do malinkeho vytahu, sirka zadnych koliesok 60 cm a deticky su spokojne obidve, viem si ich otocit v smere aj v protismere jazdy a vidia bez problemov
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

BabyJogger City Select tandem som videla viacerym maminkam a je tiez super. treba si ich hlavne osobne poskusat.

lulucertik
10. júl 2013

@elanor @lubika39 má pravdu 🙂
a hlavne treba vyskúšať nie len v predajni na priestranstve minimálnom 5x5cm dopredu a dozadu, nech ti dajú kočík po celej predajni medzi uličkami alebo keď je možnosť dať do kočíka niečo ťažké a skúsiť aj vonku , ja som mala možnosť všetky kočíky vyskúšať a s niekotrými som veruže zápasila
rátaj s tým že máš 2 krásne detičky v kočíku plus tašku v ktorej sú veci pre detičky a sem tam i nejaký nákup v košíku

marllik
10. júl 2013

@elanor ahoj tiez som to riesila. mame i candy peach.

https://www.youtube.com/watch?v=qaLF7QQGRiU

Vmesti sa do uplne malinkeho vytahu ako mono kocik. je velmi prakticky i s autosedackami. Zatial mam vyskusane len vanicky a som velmi spokojna. uvidime, co bude, ked budem mat sportove casti. Len vanicky su velmi malinke, tak odporucala by som ho len pre ludi, co sa im babatka narodia tak vo februari az aprili. lebo ked bude mat babo vo velkej zime 4 mesiace , nedas ho tam naobliekane vo fusaciku. Moji chlapci maju teraz 4 mesiace obleceni samozrejme len v bodycku a vmesta sa uz len ltt. Ked mali mesiac boli v overaloch a hrubej deke a tiez ich bol plny kocik.

elanor
11. júl 2013

vdaka za typy.
tandem je jedina volba v tomto pripade, kedze ma vyrazne limituje vytah,ale tu som zase narazila na dlzku vytahu, ktora ma pusti na max. 105cm. A ako som pozerala na nete vsetky tandemy maju od cca 110 a viac.
Zatial som nasla jediny co sa vlezie aj sirkou aj dlzkou, doslova na chlp (sirka 63 a dlzka presne 105) - ABC Design Zoom 2013 - co si o nom myslite?

katren
11. júl 2013

@marllik
@lubika39
@elanor ja som tiz chcela iCandy , ale mna tam uplne hned na zaciatku odradili tie adaptery a ze sa to nedalo naklikavat ako som chcela.....a teda potom aj cena 😅 😝 ....
na BabyJogger City Select nakliknes vsetky jeho sucasti, bez pridavnych adapterov....jedine tak na autosedacku ho potrebujes 😉

marllik
11. júl 2013

@katren sirka BabyJogger City Select je 65.4 cm a i candy ma 60 cm. tu ide o milimetre ak sa chces vojst do vytahu 😅 . ak by som nebola takto obmedzena asi by som volila ABC, tam maju deticky viac miesta. A adaptery su dost pevne , nechce sa mi verit aby to povolilo. na I candy peach nie su zlozite, nie je s tym vela prace, ibo o 2 cvaky naviac 🙂

katren
11. júl 2013

@marllik schvalne som ho bola zmerat....najsirsia cast ma 62cm 😉 takze @elanor sa s nim do vytahu v pohode vmesti....ja som sa s nim vmestila to takeho mini, este aj so zatvaracimi vnutornymi dverami.....
a o adapteroch....nepisala som, ze by povolili....mne sa nepacilo, ze by som ku kociku este potrebovala adaptery, aby som nan mohla nieco dat....takze mne sa samotne adaptery nepacili, nie to, ze by povolili....brat navyse suciastky ku kociku nie je podla mna ziadna vyhoda....ked nebodaj zabudnes doma, tak sa ani nepohnes, lebo nic na kocik nenakliknes...
pri BJCS toto riesit nemusim 😎

marllik
11. júl 2013

@katren realne som ho nevidela. v internetovom obchode uvadzaju take rozmery. ked budem mat nabuduce dvojicky pojdem po nom 😎

thebbabies
2. okt 2014

@adriana89 Ahoj, mozem sa spytat ako ste spokojni s kocikom Donkey. My nad nim rozmyslame, ale v BA maju iba jediny obchod kde ho maju a nemaju druhu vanicku, takze si nevieme vyskusat ci sa nam zmesti do auta :(

adriana89
2. okt 2014

@thebbabies ahoj my sme nakniec kupili ABC kocik

mmisel1
23. feb 2015

Dobrý deň, ahojte.
Prosím vás, máte niektorá kočík BEBETTO 42?
Mám dcérku ZTP (3,5r - 9 kg) a čakáme bábo a tento kočík sa mi pozdáva... Rada by som ho odskúšať v okolí Zvolena. Ďakujem.

andreasiskova3
23. feb 2015

@katren tiež mám BJCS - maximálna spokojnosť .

mimisk
24. feb 2015

@mmisel1 my sme teraz bebetto 42 predali ako dvojgeneraćný, zakaznička si ho veĺmi pochvaľuje,lebo je velmi priestranný pre obe deti, a hlavne sa daju rozne kombinovať nadstavbové časti

mmisel1
24. feb 2015

@mimisk A kam ste ho predali- nie v blízkosti Zvolena? chceli by sme ho odskúšať a predajne máme dosť ďaleko. Dkaujem

mimisk
24. feb 2015

@mmisel1 nie u nas v meste

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

ťažko povedať ktorá varianta je lešpia .. ked sú dva kočíky vedla seba tak sa s nimi horšie manipuluje lebo sú široké a ked je original kočík pre dvojičky vedla seba tak zvyčajne deti majú menej miesta http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/