Ako riešiť kočík pre dvojičky?

soffik
29. júl 2007

Prosím mamičky dvojičiek o skúsenosti s kočíkom pre dvojičky. Máme vyhliadnutý kočík - vedľa seba, ale rozmýšľame aj nad možnosťou 2 kočíky spojené spojkou. Zdajú sa mi viac praktickejšie, ale zase na druhej strane zaberú viac než celý chodník.
Prosím ak máte skúsenosti napíšte. Termín sa blíži a kočík nikde. Ďakujem

84matulik
4. jan 2012

@poleva nie jasné, mne to tak pripadá, musím sa tam ísť pozrieť a ako sa hovorí omakať si to🙂))) podľa toho sa musím rozhodnúť....lebo takto je to ťažko a hlavne obrázok je vždy iný.....ďakujem za akúkoľvek radu.... 🙂 🙂 🙂

xnatali
4. jan 2012

Ahojte, my nemame sice dvojicky, ale deti s 19mes.vekovym rozdielom. Odporucam kocik Bumbleride Indie Twin - je idealny aj do terenu (nielen na hladne chodniky v meste - ak vobec take su), ma nafukovacie kolesa, siroky je 80cm, cize takmer vsade sa s nim zmestite, deti sedia-lezia vedla seba, takze mozu spolu komunikovat, co je vyhoda oproti tym, kde su deti za sebou. No a zmesti sa v pohode do auta (mame Feliciu Combi). Som nadmieru spokojna s touto znackou, aj "jednoity" kocik mame Bumbleride Indie. Predava ho firma v Komjaticiach, robia aj servis kocikov a su ustretovi.
A co sa tyka vytahu - tak zial do nasho sa nezmesti, niekolko mesiacov som ho skladala-vosla do vytahu, malu vo fusakotaske v rukach, rozlozit dole kocik a sup von a naspat domov zase zlozit-do vytahu a sme doma...no makacka veru riadna. Som sa bala nechavat ho v bicyklovej miestnosti v cinziaku, ale uz nevladzem, tak cca 1mesiac KONECNE ho nechavam dole v tej miestnosti...🙂

juliagregor
4. jan 2012

@84matulik o tom to je...skusiť si @poleva bola velmi spokojna s kočíkom a zase moja kamoška bola velmi spokojná s ABC ...ide o to, čo chceš a na druhej strane aj to, čo si možeš dovoliť, lebo čo si budeme vravieť, peniaze vladnu svetom a deti potrebuju ovela viac ako je kočík...
mne sa moderne kočíky nepáčia, viac sa tam rieši dizajn ako pohodlie...
nexistuje kočík, kt. ti pokryje tvoje požiadavky od mimi až po väčšie deti...
musím mať v hlave riadny guláš 😀

juliagregor
4. jan 2012

@lulima ahoj, na teba sme nejako zabudli 😎
na aký učel chceš golfky? na obcas presun, do obchodov? alebo sa ti chcu deti voziť?

poleva
4. jan 2012

@juliagregor súhlasím,,,,do 3 rokov,pochybujem že taký nájdeš,predsa deti rastú rýchlo

84matulik
4. jan 2012

@juliagregor no mám veľký, určite....lebo pre jedno dieťa je všetko oveľa jednoduchšie....ale fakt....Ja by som chcela hlavne pohodlný, ktorý to je??? hih....neviem....

juliagregor
4. jan 2012

@84matulik vieš aký je najlepší kočík pre dvojičky...?
požičaný 😀

trochu humoru 😎

juliagregor
4. jan 2012

@xnatali suhlasim, Bumbrle je jedným z najlepšie spravených kočíkov... 🙂

84matulik
4. jan 2012

@juliagregor hih....no to si dobre napísala🙂)))))))

@xnatali a viem ho použiť od narodenia????

juliagregor
4. jan 2012

lučim sa... 😉

xnatali
4. jan 2012

@84matulik ano, ale musis si k nemu kupit (bud original Bumbleride alebo inu) "fusakotasku" a v tej budes mat babatko. 🙂

xnatali
4. jan 2012

@84matulik este ku kocikom - mali sme povodne dvojickovsky kupeny GRACO STADIUM DUO vo farbe Pegas, krasny, hnedy, sikovny, ale...sice vahovo su podobne tazke tie kociky, ale neporovnatelny ROZDIEL je v ich ovladani-manipulacii s nimi - Graco po nalozeni s detmi bol riadna posilnovacia jednotka, kdezto ked som vyskusala Bumbleride indie twin - rozpravocka jedna basen...🙂)) to islo lahucko... a uvidis vyhody ked Ti deti narastu a budu tazsie, jednoznacne - velke nafukovacie kolesa, otocne, Indie ma najvacsie miesto na sedenie (ci uz jednoity ale i ten dvojickovsky), takze pohodlie dietatka je zabezpecene. Este sme to chceli riesit kupenim Buggypodu (co nie je pripad pre Teba, lebo Ty cakas dvojicky), ale so zlozenym pripojenym Buggypodom sme sa nezmestili do vytahu a aj tak to bolo male nepohodlne sedenie pre nasho maleho "valibuka" (ma 29mes. a je velky-sem-tam vacsi ako 3r deticky), takze aj to sme zamietli... A maly sice vie chodit a chodi, ale este sa aj rad povozi, takze tak.🙂

84matulik
4. jan 2012

@xnatali no len ja mám termín v lete, nie je to také že horúce? také skôr na zimu .....

84matulik
4. jan 2012

@juliagregor a teraz som pozerala aj teutoniu, hartan, vyzerajú veľmi pohodlné pre deti.....že????

juliagregor
4. jan 2012

@84matulik davaj linky ja ti napíšem, co viem ku ktoremu...

juliagregor
4. jan 2012

@84matulik Cam začal sa vyrabat tento ale minuly rok...nepoznam nikoho kto ho mal, videla som ho raz z auta, v TN ho ma jedna maminka...nebudem mudrovať...nepacia sa mi kolesá

juliagregor
4. jan 2012

@84matulik Hartan je strašne ťažký

juliagregor
4. jan 2012

ten tretí to iste, len má lepšie kolesá...

84matulik
4. jan 2012

@juliagregor no nič, asi to prestanem úplne pozerať a pôjdem sa pozrieť do obchodu , tam to omakám a podla toho rozhodnem....

xnatali
4. jan 2012

@84matulik co ci je skor na zimu? fusakotaska? nie, to je prenosna "vanicka" a letne babatka mozu byt iba jemne zahalene, pripadne odkryte- to uvidis sama ake leto bude. Ved aj v normalnej kocikovej vanicke im moze byt teplo. Nehovorim o fusaku, ale o tej "prenosnej vanicke" alebo ako to mam nazvat...

84matulik
4. jan 2012

@xnatali jasné🙂))))hih

maruja
4. jan 2012

ahoj děvčata, taky čekáme dvojčata a půjdem do Easy walker duo z bazaru 😀

mzuzka
4. jan 2012

@84matulik tu je nasa mala zbierka 🙂
nie su tam uplnevsetky,ale chybaju len 3kociariky 🙂
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.15718...

hviezda22
4. jan 2012

@lulima cosatto golfky som mala, ked mali moje dvojičky asi rok a pol a v podstate som bola spokojna, priemer koliesok je asi 15cm a su to asi najvačšie kolesa, čo ponukaju golfky, no v porovnaní so športovym samozrejme malé.........nemožeš čakať od golfača vlastnosti aké ma odpruženy kočík s velkymi kolesami, to je len na rychle presuny, do nakupnych centier a na leto, na zimu mi nepride moc vhodny 😉

hviezda22
4. jan 2012

@84matulik ano, chod si popozerať, poskušať a v tom obchode prenasedeti maju asi najviac kočíkov pre dvojičky a určite ti poradia, každému vyhovuje niečo iné

hviezda22
4. jan 2012

@xnatali fú no to si mala riadny zaberak s tym skladaním 🙂 , obdivujem........a zaroven suhlasím, Bumbleride je úžasny, stale lutujem, že som ho predala, no musela som,po prestahovaní som sa nevmestila do vyťahu, potom som mala maniu hladania najlešieho a zaroven najmenšieho a teraz mam už 8 mesiacov jediny Baby jogger city mini a s nim to už vydržíme, tiež je fajn, ale bumble je lepší

fatulda
4. jan 2012

Ahojte babulky, my sme mali bumbleride indie twin a bola som s nim maximalne spokojna 😉 , este stale ho mam, ale uz ho vobec nevyuzivame, takze sa ho chystam predat, este nie je na bazari, musim ho pripravit, oprat..atd, je ruzovy, vhodny od narodenia, s vanickami, rocnik 2009, ak by ste niektora mali zaujem 😉

lulima
4. jan 2012

@hviezda22 ano ved som si myslela, ale to aby mal človek 2 kočíky, viem že bmb indie twin si chvália, ale už mi to príde zbytočné takýto velký kočík ked dievčatá budú mať v marci 2 roky, takže na taký rýchly presun a občas aj možno na príležitostné spanie može byť cosatto, alebo je niečo lepšie podobné?Ale tie fusaky už asi moc nevyužijem...

lulima
4. jan 2012

@juliagregor ano ako som pisala v predchadzajucom texte na rýchly presun aj na občasné spanie, občas cestujeme mimo a hlavne aby som prešla aj do obchodu cez pokladne