Ako riešiť kočík pre dvojičky?

soffik
29. júl 2007

Prosím mamičky dvojičiek o skúsenosti s kočíkom pre dvojičky. Máme vyhliadnutý kočík - vedľa seba, ale rozmýšľame aj nad možnosťou 2 kočíky spojené spojkou. Zdajú sa mi viac praktickejšie, ale zase na druhej strane zaberú viac než celý chodník.
Prosím ak máte skúsenosti napíšte. Termín sa blíži a kočík nikde. Ďakujem

zuzka72
11. mar 2010

Foto kočárku v albu. 😀

vieruna
16. mar 2010

Ahojte
prosim vas baby tie, co mate kociky firstwheels, alebo tymto podobne, chcem sa vas spytat. Ked sa ten kocik sklada, treba dat tie sportove sedacky dole z podvozka?? Ja mam teraz PP Duette sw a chcem ho vymenit, lebo tigre sa uz nemestia do autosedaciek a tym je ten kocik nepohodlnny pre mna. A este prosim vas, nemate niekto nahodou Hauck roadster duo??? ak ano, ako ste s nim spokojne?? Dakujem velmi pekne

adamica
29. mar 2010

vie mi niekto poradiť, či sa dajú niekde kúpiť alebo objednať spojky na kočíky.potrebujem chodiť sama s dvomi kočíkmi tak ich súrne potrebujem.značka kočíka je connect.ďakujem

andika10
7. apr 2010

prosím vás aké golfky by ste mi odporučili... Ďakujem

veronikahel
20. apr 2010

tie spojky na kočíky sa dajú použiť na aké koľvek kočíky?

bzucinka2
1. máj 2010

ahojte, chcem sa opytat ci mate niektora skusenosti s autovanickami, ci sa daju naozaj dat uplne na lezato. 🙂

livy
22. máj 2010

Ahoj holky,kamaradka ma dvojcata a hleda nejaky sportacek,ktery by se vesel do vytahu, mate tipy na nejake hodne uzke golfky,event nemate nektera Cosatto you 2 nebo Macleren ? Jak jste s nima spokojeny a co se vam nelibi. Diky

juliagregor
22. máj 2010

ahoj, ja mám golfiny nurse pareo, šírku si nepamätám, ale všetky sa dajú trošku zložiť aj ked tam sedia deti a tým ich zúžiť....

hviezda22
23. máj 2010

livy pri každych kočíkoch su aj rozmery, podla mna su všetky rovnako široké, rozdiel max. 1 cm, mne osobne sa velmi pačia či materialovo, či konštrukciou Silver Cross Pop Duo, stoja 280 euro. Tiez si myslím že sa daju popozložit do vytahu. Moje dvojičky maju len rok, este golfky nechcem, ale neskor si určite kupim tie čo spomínam. Pripajam aj link na česku stranku, lebo je tam najviac fotiek, ale daju sa kupit aj na Sk, babytrend, prenasedeti, aldinkociky....a iné
http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=568459

hviezda22
23. máj 2010

ja mam od včera novy Phil a Teds, uz sa teším na prvu prechadzku 😀

vierocka23
28. máj 2010

ahojte ak niekto zhanate kociky pre dvojicky zo spojkou ma dva na predaj znacky chicco je to trojkombinacia a su vo vybornom stave povodna cena bola 800 eur tera 400 eur su este v zaruke.pozrite na bazare vierocka23.pripadne cena dohodou.

andika10
29. máj 2010

http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product......
už mesiac ho máme doma a sme velmi spokojný, keby niekto chcel vedieť niečo viac kludne sa ozvyte

rockerbaby
15. júl 2010

Máte niekto skúsenosť s týmto kočíkom?dá sa naň nakliknúť navetta?

andreaka11
16. júl 2010

prvy kocik, co sme mali bol firstwheels. bola som s nim celkom spokojna, ale nedali sa nan dat autosedacky, tak sme ho vymenili za easywalker a ten je uplne super. vsade sa zmesti, je lahky a lahko sa sklada. deti som mala vo vanickach do 7 mesiacov. dokonca aj vanicky sa daju splasnut, ak nahodou nemate velke auto. odporucam kazdej mamicke. ak mate aj adaptery na autosedacky, je to len vyhoda.

lusinkaj
16. júl 2010

🙂 Ahojte,mate niekto kocik Danny Sport Twin je uplne podobny ako Dorjan....
dakujem pekne

loginka
24. okt 2010

ahojte baby, poradite mi niektora?
mam kocik bumbleride a moje uz skoro 10 mesacne deti tam v sportiaku uz pomaly neviem narvat oblecene a vo fusaku. Spinkaju len v kociku, tak hladam nejaky iny sportiak alebo golfac? kde by sa by sa mi zmestili.
Inak sme s bmr spokojni, keby nesla zima, este by sme tak boli ok.

kaktusik007
25. okt 2010

@loginka uff, nestras... zrovna som si tento vybrala ako surodenecky... to ako fakt mas problem dat tam malych ked maju 9 mesiacov??? ved aj na recenziach sa pise, ze je to dost siroke.... 😠

loginka
25. okt 2010

@kaktusik007 kocik je super, nelutuj, len nasi ked su naobliekani a vo fusaku, tak potom vela miesta teda nemaju, ale to je problem asi vsetkych kocikov vedla seba

kaktusik007
25. okt 2010

@loginka ja hladam a patram a fakt neviem... budem mat rocne a novorodeniatko, cize v podstate nie druhe babatko, ale dve babatka, akurat ze jedno vacsie 😉 a fakt neviem, ktory kocik si vybrat.... tento ma celkom uputal.... takze si spokojna inak? ktoru verziu to mas, 2008 ci 2009?
a mozno to vies vyriesit tak, ze das daleko hrubsi fusak, a potom nemusis az tak obliekat 😉 teda iba vrch.... ale to asi nepomoze.... to s tym spinkanim v kociku inak dokonalo poznam, inde mi tiez nezaspi.... aj preto sa pozeram uz teraz po surodeneckom...

silvusa1
25. okt 2010

Ja mám bmb deti maju 3 roky a 4 mesiace a vojdu sa ešte teraz v pohode . Na trhu nie je žiadny iný kočík širší iba ak DOR JAN MAX a ten má cez 93 cm šírku ale je velmi široký . Treba si zvoliť makký fusak mne sa dávalo dobre do KAISERA , Emitex ten my nevyhovoval mal tvrdý šušťák . Alebo doporučujem LODGER a nánožník .
Posielam fofo ked mali deti 2 roky

silvusa1
25. okt 2010

A ak možem doporučiť toto sa nám osvedčilo najviac pozriem sa niekde aj po fotkách . Deti som dala do toho a šup do kočíka .

juliagregor
25. okt 2010

@kaktusik007 a nerozmýšľaš nad tandemom?
ja by som surodenecký vedľa seba nechcela, deti budú mať odlišný režim a braček bude mimi robiť zle, myslím tým, že on bude sedkať a mimi bude spať...
to bol u nás trochu problém, lebo akonáhle nespali narovnako v kočíku, tak sa navzájom budili, ohadzovali hračkami a podobne...

loginka
25. okt 2010

ahojte, fusak mam eisbarchen, javi sa mi celkom poddajny, som s nim spokojna, moze byt ten KAISER tensi?
je aj moznost tandemoveho kocika, ktory ma opierky do lahu? existuje taky?
silvusa1 ten fusak je zaujimavy, to je ten lodger?

kaktusik mam verziu 2009 a som spokojna, akurat je skoda, ze sa neda kocikovat proti smeru jazdy (sportova verzia), maly je niekedy velmi umrncany ked ma nevidi, ale zato malej to nevadi

kaktusik007
25. okt 2010

@loginka diky za referencie... 🙂 ono ako som zistila, s mono kocikom to bola maturita najst taky, co by najlepsie vyhovoval, no a pri dvojickovom asi taky ani neexistuje 😖
@juliagregor tandem nechcem, resp. aj keby som ho chcela tak ho mat nemozem - nemala by som nan odvahu, odhliadnuc od toho ze ta prva sedacka sa neda uplne sklopit do lahu (jeidne take kde sa da otacat sportova cast, vtedy to na par ks ide) tak hlavny dovod je ten, ze s kocikom chodim po schodoch - mame byt v nadstavbe, sme na poschodi, takze som prosim moj kocik naucila chodit po schodoch 😀 a s dlhym tandemom by som nemala odvahu, je to daleko viac nebezpecnejsie, bez ohladu na to, ze to starsie dietko by sedelo prave vpredu, co by tej fyzike fakt ze nepomohlo.... toto je hlavny dovod, pre ktory chcem sedenie vedla seba - a dalsi je moznost nezavisleho spania kedykolvek v ktorejkolvek casti kocika - ono niekedy chodim do blavy za kamoskami a to potrebujem urcite priestor pre spanie, na takomto vylete sme v podstate aj cely den.... a nie je kde spat, iba v tom kociku 😒

juliagregor
25. okt 2010

@kaktusik007 sú aj také do ľahu, a hore schodami nevyjdeš ani z kočíkom vedľa seba...
je to uplne iná váha a inak ťažisko...porozmýšľaj, popýtaj sa, pohľadaj...s 30 kilami po schodoch nevyjdeš ani nezídeš, teda tak maximálne dva...

kaktusik007
25. okt 2010

@juliagregor prave ze ten blumberide vazi 15kg, a presne tolko vazi aj moj kocik.... takze mam cca predstavu co budem tahat po schodoch 😉 - ako beriem, deti budu este rast.... ale tak ina moznost nie je, iba ho po tych schodoch naucit chodit..... (kocikaren neexistuje).

juliagregor
25. okt 2010

@kaktusik007 to si musíš vyskúšať

briketa
20. nov 2010

sice bez dvojiciek, ale s malym vekovym rozdielom, kupili sme dvojity maclaren. u nas je to z auta do auta, je lahko kompletne poskladatelny a je myslim najlahsi z dvojkocikov. toto je uz moj treti maclaren, ja som super spokojna s ich kvalitou a lahkou prenasatelnostou, vyborne sa s nimi cestuje aj po lietadlach.
strany su uplne rovnake, to len uhol fotky skresluje