Ako riešiť kočík pre dvojičky?

soffik
29. júl 2007

Prosím mamičky dvojičiek o skúsenosti s kočíkom pre dvojičky. Máme vyhliadnutý kočík - vedľa seba, ale rozmýšľame aj nad možnosťou 2 kočíky spojené spojkou. Zdajú sa mi viac praktickejšie, ale zase na druhej strane zaberú viac než celý chodník.
Prosím ak máte skúsenosti napíšte. Termín sa blíži a kočík nikde. Ďakujem

soporova
24. jan 2012

@najjulinka Ďakujem moc, tam som už písala cez.víkend ale dodnes žiadna odpoveď,:( ale aj tak veľmi pekne ďakujem za ochotu, možno sa este ozvú:(

84matulik
25. jan 2012

dievčatá, kupovali ste niekedy výbavičku, alebo kočík v Maďarsku???? ďakujem krásne.... 😀 😀 😀 😀 😀

kati85
25. jan 2012

ako pozerám že tu na slovensku stojí tých 1400 a tak ale u nás v San Franciscu to vychádza troška lacnejšie ale podla mňa to neni veľa toľko už stoja bežné kočíky 😉

kati85
25. jan 2012

@soporova ako pozerám že tu na slovensku stojí tých 1400 a tak ale u nás v San Franciscu to vychádza troška lacnejšie ale podla mňa to neni veľa toľko už stoja bežné kočíky 😉

84matulik
26. jan 2012

@mzuzka
@juliagregor
@poleva dievčatá, takže rozhodnuté.....bola som opäť pozrieť kočíky v obchode a vyhral ABC design zoom 2012🙂)) zmestíme sa bez skladania do výťahu a to je pre mňa úplne že super...kúpim klasické vaničky, nie tie autovaničky, teraz k tej 2012 sú aj také nové slnečné clony, vyzerá to super a sú originál k ABCečku....Tak sa teším...chcem ho objednať v močenku, pretože bola som ho pozrieť v BA v obchode pre deti, a baby aký cenový rozdiel že dovi...v BA 1247 eur, síce by mi dali zľavu a tak by vyšiel 1123 eur a v močenku 1088 základná cena bez zľavy. Viem že po zľave tam nie je taký veľký cenový rozdiel, ale aj tak z princípu....NO nie??? Močenok ďaleko nemám, takže je to v podstate jedno....či BA, alebo Močenok.... 😀 😀 😀 super, nie???

84matulik
26. jan 2012

@mzuzka
@juliagregor
@poleva a to v BA mi zabudli dať do ceny nánožník, tak neviem koľko by tam mali cenu, to som len dala podľa Močenku a originál slnečné clony, a tie v močenku stoja 25 tak v BA ktovie.....takže podľa mňa by tam bol taký 70 eurový rozdiel....a v BA by zľava bola len do konca februára...Ako ja ho do vtedy asi aj objednám, ale to obmedzenie...a aký rozdiel v základnej cene je a to že aj po zľave stále je lacnejší v Močenku a tá majiteľka super....komunikujeme telefonicky a mailovo a fakt super - spokojnoť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

poleva
26. jan 2012

@84matulik ved so ti vravela,majiteľka je super,predať vie 😉

84matulik
26. jan 2012

@poleva presne...je super...a vyzná sa a to je hneď vidieť....

poleva
26. jan 2012

@84matulik ved má dvojičky aj ona 😀

84matulik
26. jan 2012

@poleva no veď hej, už mi to hovorila...hih 😀 😀 😀 😀 😀 😀

iwonna
27. jan 2012

Ahojte my čakame v maji dvojičky.. ma niekto nejake skúsenosti s casualplay S - twinner uvažujem o nom ale rada by som nejake postrehy a skusensoti ak niekto ma. Dik 🙂

bebemaly
1. feb 2012

ahojte maminky, prosím máte niektorá skúsenosti s golfovými palicami hauck spájanými so spojkami na chicco?veľká vďaka za každú odpoveď

iwonna
6. feb 2012

Ahojte ma niekto skúsenosti s casulaplay stwinner alebo jane pre dvojičky či graco. Kt by ste odporučali alebo naopak nie.. dakujem za všetky info neviem sa rozhodnut a termin sa blíži.

mzuzka
6. feb 2012

@84matulik tak hlavne ze si spokojna 🙂 nech tiposluzi co najlepsie 🙂

84matulik
9. feb 2012

@iwonna ja som si ho mala možnosť vyskúšať v obchode a určite by som si ho nekúpila, aj ked sa mi pôvodne veľmi páčil...neskutočne ťažký je...a tie vaničky sú ako pre bábiky....ale to je len môj názor... 😉

iwonna
9. feb 2012

@84matulik ano už sme zmenili teraz uvažujem o icandy alebo baby jogger ty maš aky?

84matulik
9. feb 2012

@iwonna vieš čo ja som si kúpila abc design zoom 2012 a super🙂))) i candy vychádza celý vraj dosť veľa a mne sa nepáči ako je na seba natlačený...rovnako baby joger...

iwonna
9. feb 2012

@84matulik
ale ten abc je je moc dlhy nie a tažky nie?

84matulik
10. feb 2012

@iwonna vôbec nie....dlhý je s vaničkami, ale aspoň krásne do nich vidíš...my máme malý výťah a zmestím sa doňho keď jednu vaničku dám dole a so športovými v pohode....takže asi tak...majú veľa miesta a vaničky pre maličkých sú veľké ako pri klasických kočároch ABC.....takže pre mňa super....A je oveľa ľahší ako casualplay....a manipulácia s ním je úplne, úplne perfišná🙂)))kedy máš termín?????

iwonna
10. feb 2012

Ja mam 10 maja ... skladovost kočika? je aka.. ja už fakt neviem.. kt. .. jen jogger sa mi zdal taky maly prakticky aj vaničky na uskladnenie.. kedže čakame miminka na leto tak mi vyhovuju aj tie menšie vaničky nepotrebujem velke..

deniseee
12. feb 2012

Tak mamicky, dakujem za rady, mame doma Bumbleride Indie Twin Seagrass, je uuuuuzasny, vsade prejdem, vsade sa dostanem (do vytahu sice len so zlozenym, ale aj tak by som tam nevliezla so ziadnym), cez pokladne v obchode tiez prejdem, proste mi velmi vyhovuje, takze dakujem za vase postrehy a rady, rada sa pridem poradit zase 🙂 🙂 🙂

klincek
12. feb 2012

@deniseee, my mame presne ten isty, este aj farbu.. 🙂, a suhlasim, je super po kazdej stranke, nevymenila by som za ziadny iny. odporucam ho vsetkym dvojickovym maminam.

mojan
12. feb 2012

@iwonna ahoj dovolím si ti predostrieť môj názor na BabyJogger sity celect--- ja mám dvojičky chlapcov nar. jún 2011 a kupovali sme BJ na kompletku nový v Močenoku www.prenasedeti.sk.... Ja som nadmieru spokojná.....aj s vaničkami aj so šport.časťami-ktoré už používame.. perfektné skladanie, manipulácia tiež na 1, a možnosti upevňovania a kombinovania vaničiek.....no ja som zatiaľ nenašla chybu...(mám ho celý čierny) a vaničky čo už nepoužívame sa pekne poskladali na placku a vôbec nezaberú miesto ako iné typy, ktoré sú pevné..mám aj nadstavce na autosedačky(Peg perego tri fix) inak tie sa vôbec neoplatí kupovať nové-odporúčam pozrieť bazáriky na nete..aj ja som tak kúpila za cenu jednej novej dve používané, ale ako nové... (aj by som ich mala potom na predaj) s pozdravom Monika ,,keby ťa niečo o BJ ešte zaujímalo len napíš rada odpoviem

smejko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mbavlsikova
4. mar 2012

Ahoj kočky, prosím Vas neviete kde by som zohnala tento golfač? http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=3736310
nasla som ho iba v anglicku a ja nemam nikoho kto by tam mal nejake znamosti alebo tam chodil.
dikes za radu, potrebujem totiz taky uzsi golfac aby som vosla do vytahu. Predavaju ho este na jednej stranke ale o 100€ drahsi ako v anglicku co sa mi zda dost.

parvitas
21. mar 2012

@mojan my máme presne taký istý len vo fialovom 🙂

lauricka
26. mar 2012

pridavam sa k spokojnym majitelom bumbleride 2012, vynikajuci

misabbas
3. máj 2012

ahojte 🙂 davam do pozornosti teraz vynikajucu akciu na kociky Bumbleride Indie Twin 2012 http://www.detskezlavy.sk/team.php?id=140&r=420